Skocz do zawartości

Osoby ktore sa juz przeszloscia.. Co moze oznaczac?

Magdalenn

Polecane posty

Witajcie!:) od kilku dni co noc snia mi sie osoby z ktorym kiedys spędzalam czas, przyjaznilam jak i po prostu kolegowalam, czas jednak to wszystko zmienil, wiadomo w pewnym wieku kazdy idzie w swoja strone, zmieniaja sie priorytety, zaczyna brakowac na wszystko czasu. Zazwyczaj siedzimy gdzies w wiekszej grupce, obraz jest mozna powiedziec taki naturalny, luzny:) ja podczas snu nie odczuwam zadnych emocij, po prostu ze spokojem ,,to ogladam". W zwiazku z tym nasuwa mi sie pytanie co moze to oznaczac? Tymbardziej teraz przez swieta, koniec roku strasznie mnie zastanawia co moze to oznaczac 🤔

Może po prostu podświadomie tęsknisz za tym co było. Z każdą z tych osób łączyły Cię jakieś sytuacje, emocje, a teraz zostały wspomnienia. Wszystko się skończyło, Twoje życie wygląda inaczej, nawet jeżeli teraz masz obok innych ludzi, to podświadomość wraca do tego co było, co dawało Ci szczęście, sprawiało, że śmiałaś się i byłaś szczęśliwa. Stąd te sny. Tym bardziej, że ogólnie czas świąteczny, koniec roku, to czas poświęcony na refleksję, podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, robienie jakichś postanowień, chęć zmian itd. 

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...