Skocz do zawartości

Babcia


ulus00003

Polecane posty

Śni mi się moja zmarła babcia.nie było by to dziwne (tęsknota., żal itd.), gdyby nie to że śni mi się za każdym razem gdy myślę o wyjeździe za granicę. Spotkałam się z taką opinią że zmarłe osoby śnią się wtedy gdy chcą ostrzec.co o tym sądzicie? 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ulus00003 napisał:

 Spotkałam się z taką opinią że zmarłe osoby śnią się wtedy gdy chcą ostrzec.co o tym sądzicie? 

Zależy, kto jak uważa. Są również osoby, które sen o zmarłych interpretują jako zapowiedź czegoś pomyślnego. Także ile osób, tyle różnych znaczeń.

Najlepiej, abyś sama zastanowiła się nad tym snem, spojrzała także na inne sny, porównała je, przeanalizowała i zastanowiła się co dla CIEBIE znaczy dany symbol. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 29.12.2018 o 20:00, ulus00003 napisał:

Śni mi się moja zmarła babcia.nie było by to dziwne (tęsknota., żal itd.), gdyby nie to że śni mi się za każdym razem gdy myślę o wyjeździe za granicę. Spotkałam się z taką opinią że zmarłe osoby śnią się wtedy gdy chcą ostrzec.co o tym sądzicie? 

U mnie tak zmarła babcia ostrzega...... Ale z perspektywy czasu wyszło to na mój plus w rozwoju. 

Widzisz moim zdaniem zmarli żyją w nas dawka emocji plus energię np kwantowe nie powodują moim zdaniem że człowiek zmarły nie żyje on żyje.... Z resztą z religii wielu wynika że dusza człowieka jest nieśmiertelna. 

Ale jeśli w życiu np miałaś super nic porozumienia z  osoba to moim zdaniem ta dobra relacja, nic dalej trwa.... Wiec może babcia chce ci powiedzieć jedz.... A nie ze ostrzega. 

Wróć pamięcią do czasów kiedy byliście razem przypomnij sobie jej nastawienie może słowa. .. Moja babcia zawsze mi zazdroscila że wyszłam z miłości za mąż, bo ona musiała laczyc majątki....

Ale jak umarła i miałam kolejnego meza... I nie był fer... A ja byłam ślepa..... To otworzyła mi tak oczy mimo że umarła... Bo chyba nie mogła znieść mojej naiwności.

Sny z kimś bliskim... Moim zdaniem zawsze coś niosą tylko czy my rawidlowo go umiemy odczytać tu nie sennik a relacja z tą osobą nam pomoże  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2018 o 20:00, ulus00003 napisał:

Śni mi się moja zmarła babcia.nie było by to dziwne (tęsknota., żal itd.), gdyby nie to że śni mi się za każdym razem gdy myślę o wyjeździe za granicę. Spotkałam się z taką opinią że zmarłe osoby śnią się wtedy gdy chcą ostrzec.co o tym sądzicie? 

 

to trochę za mało jak na analizę - nawet pobieżną - takiego snu.

Marika mówi: 

Dnia 30.12.2018 o 16:34, Marika napisał:

Najlepiej, abyś sama zastanowiła się nad tym snem, spojrzała także na inne sny, porównała je, przeanalizowała i zastanowiła się co dla CIEBIE znaczy dany symbol. 

a szczególnie to, w jakich relacjach byłaś z Babcią, czy była dla Ciebie ważną osobą, czy pomagała Ci, kochała czy przeciwnie. Przeanalizuj, w jaki sposób śni się babcia, co mówi, jakie są emocje, otoczenie, kolory itp. - każdy sen ma przecież jakieś tło, gdzieś się rozgrywa. To jest ważne i pomocne w rozszyfrowaniu znaczenia tego snu, a z tego co lakonicznie napisałaś trudno wywnioskować czy chodzi o ostrzeżenie przed wyjazdem czy o zachętę do niego.

Uważam, że to jest istotne, iż Babcia śni się Tobie właśnie wtedy, gdy myślisz o wyjeździe i dlatego pomocny może być opis szczegółów, a może jest w tych snach jakiś wspólny im wszystkim motyw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...