Skocz do zawartości

Przyciąg błękitne piórko

Ismena

Polecane posty

Ismena

Przyciąg błękitne piórko, czyli prosta technika, aby przekonać się, że Prawo Przyciągania naprawdę istnieje :)

"Dlaczego błękitne piórko? Ponieważ nie jest to coś, co zwykle widujesz w swoim świecie, prawda? Kiedy ostatnio widziałeś błękitne pióro?

Są duże szanse, że raczej dawno (albo nawet nie potrafisz powiedzieć, czy w ogóle widziałeś w swoim życiu błękitne piórko).

Wizualizacja niebieskiego piórka (na podstawie książki Richarda Bacha – „Illusions”)

"Oto instrukcja, jak przyciągnąć do swojego życia błękitne piórko w ciągu najbliższych 48 godzin: wyobraź sobie błękitne piórko. Zwizualizuj je tak dokładnie, jak tylko potrafisz – kształt, wszystkie pojedyncze promienie odchodzące od dutki, kolor, połysk. Wyobraź sobie, że już je masz – weź je do ręki, popatrz na nie przez światło, poczuj jego ciężar, możesz nawet powąchać je albo dotknąć ustami. Usłysz, jaki wydaje dźwięk gdy machasz nim w powietrzu. Wyobraź je sobie jak najwyraźniej i jak najlepiej potrafisz.

Utrzymuj tę wizję nie krócej niż minutę, a następnie zakończ wizualizację i złóż całą wiarę w jej urzeczywistnienie w ręce Wszechmocy.

Piórko wkrótce znajdzie się na Twojej drodze, więc pamiętaj, aby mieć cały czas otwarte oczy. Możesz umieścić sobie kartkę ze słowem “błękitne piórko” w miejscu, w które często spoglądasz. Możesz nawet napisać sobie “piórko” na ręce  Ważne, żebyś pamiętał o nim przez cały czas."

A jeżeli to się uda, to w miejsce błękitnego piórka możecie wstawić co tylko chcecie. Oczywiście na pewne przedmioty, czy sytuacje potrzeba więcej niż 48 godzin, więc pamiętajcie o tym ;) 

• Lubię! 2
Ismena
Przed chwilą, MIMESIS napisał:

az wypróbuje w Nowym Roku <cwaniak>

Jak się uda, to mam pomysł na fajne ćwiczenie ;)

• Lubię! 1
Luna
Przed chwilą, Ismena napisał:

Jak się uda, to mam pomysł na fajne ćwiczenie ;)

dam znac...jak takiej logiczce jak ja sie uda to kazdemu powinno

• Lubię! 1
  • 1 month later...
Oska

Wypróbuję, dam znać za dwa dni 🙃

• Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Oska

Chyba jestem słaba w przyciąganiu błękitnego piórka. Nie udało się 😓

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Ismena
18 godzin temu, Oska napisał:

Chyba jestem słaba w przyciąganiu błękitnego piórka. Nie udało się 😓

Mi też nie, a @MIMESIS wypróbowałaś?

Luna
15 minut temu, Ismena napisał:

Mi też nie, a @MIMESIS wypróbowałaś?

nie, kierowalam ostatnio moja oslabiona energie na cos innego

przenosze ten plan na marzec

• Lubię! 1
Essa

Mnie się wydaje, że 48h to może być za krótki czas na realizację tej wizji, choć może się trafić.

U mnie jest tak, że jak czegoś pragnę, szukam, wkładam energię w to, czego chcę - to do kilku miesięcy mi się to jakoś spełnia, w różny sposób. Zazwyczaj już w tym czasie zapominam, że tego chciałam - i bam - mam to. Jeśli jednak mam jakiś program bojkotujący w głowie (np. myślę o milionie złotych i od razu podświadomie bojkotuję, że mogłabym mieć takie pieniądze) - to wydaje mi się, że się nie spełni.

• Lubię! 1

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...