Skocz do zawartości

Interpretacja rozkładu partnerskiego


Ona28

Polecane posty

Na prośbę przyjaciółki rozłożyłam karty na sytuację partnerską jej brata. Jego zachowanie dało jej do myślenia i dlatego zdecydowałam na krótki rozkład przedstawiający relacje On- Ona . Dodatkowo mamy kilka pytań dotyczących tylko jego osoby - ze względu na fakt, że karty ukazujące jego odczucia mnie bardzo zastanowiły i poczułam potrzebę dopełnienia.

Bardzo proszę o pomoc - opis jak Wy to wszystko widzicie ????

Za wszystkie wskazówki będę serdecznie wdzięczna :)

 

Sytuacja w małżeństwie

ON                                                                                                        Ona

emocje - 5 pucharów                                                                         emocje - Giermek Monet

postawa - As Buław                                                                           postawa - 4 denarów

zamiary - Rycerz Mieczy                                                                   zamiary - 2 pucharów

Co odbiera pozytywnie w żonie - Cesarzowa                                Co na tak - 4 pucharów

Co negatywnie - 5 buław                                                                  Co na nie - Król Monet

 

Ja myślę, miała między nimi miejsce kłótnia. Takie mam odczucia ....On czuje się zawiedziony jej zachowaniem. (5 pucharów) Jest rozżalony i zły. Nie obędzie się bez dalszej wymiany zdań  i złośliwości - rycerz mieczy. . Charakternie będzie manifestował swoją frustracje - As buław . Szanuje jednak swoją kobietę - uważa ją za piękną kobietę i oddaną matkę - Cesarzowa. Denerwuje jego jej impulsywność i robienie z igieł widły.......

Ona chce się pogodzić -  puchary .Teraz jest zamknięta w sobie - ma ciche dni 4 denary. Wszystko analizuje i widzi, że jego ta sytuacja też męczy- 4 puchary.Przeszkadza jej jego postawa - człowieka zbyt zdecydowanego, zasadniczego,. Być może to on rządzi w ich związku ? Ona troszkę przyjmuje zbitego dziecka ...Tak to czuję...

 

I cóż dalej ?

 Jakim on jest mężczyzną - Giermek Pucharów

Jakiej kobiety pragnie - 4 miecze

Czy oni się z nią rozwiedzie - 9 pucharów

 

Myślę, że on jest dobrym człowiekiem. (chociaż przez chwilę miałam wątpliwości)

On chce wyciszenia, stabilności i spokoju. Miecze to też intelekt. 

On się z nią nie rozwiedzie :) 9 pucharów - to szczęście i poczucie spełnienia

 

Pozdrawiam

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wg. mnie wygląda to tak:

Pani emocjonalnie skoncentrowana jest bardziej na sferze materialnej (Paź denarów), co również okazuje swoją postawą zewnętrzną (4 denarów jako gromadzenie i np. lokowanie dóbr materialnych a nie ich trwonienie). Wprawdzie w zamiarach ma okazywanie miłości mężowi (2 kielichów) i to też jest ukazane  w pytaniu "co na tak" przy Pani, (4  kielichów) czyli zaspokojenie, przepych uczuciowy, jednakże ponownie do głosu dochodzi proza życia, czyli sfera materialna, co ukazuje Król Denarów w pozycji "co na nie", czyli np. brak pełnego zaangażowania męża po prostu w zaspakajaniu potrzeba materialnych rodziny, a przynajmniej na takim poziomie, na jakim Pani by oczekiwała. 

W przypadku Pana owszem, 5 kielichów pokazuje jego rozczarowanie emocjonalne postawą żony. Okazuje, że nie zamierza się biernie poddawać tzw. ciosaniem kołków na głowie przez żonę (As buław i Rycerz mieczy) i to go właśnie męczy w relacji małżeńskiej, co karty pokazały w pozycji "co odbiera negatywnie (5 buław jako ciągłe zmagania). Przy czym jednocześnie karty pokazują w pozycji "co na tak"  (Cesarzowa), że docenia troskę żony o dom, rodzinę i uważa żonę za atrakcyjną kobietę. 

 

W drugim rozkładzie karty wg. mnie pokazują, że Pan jest człowiekiem o dobrym sercu, uczuciowym i łagodnym (Paź kielichów). Pragnąłby  spokoju w domu, zawarcia rozejmu, dojścia do ugody w domu, ale nie za wszelką cenę, co pokazały już karty w poprzednim rozkładzie w Asie buław i Rycerzu mieczy. Jeśli chodzi o ostatnie pytanie to ciężko mi powiedzieć, bo uważam, że pytanie zostało nie tak postawione. Jeśli przyjąć, że pytamy o to, jaki będzie wynik prognozy dotyczący przyszłości małżonków to 9 kielichów zapowiada szczęście emocjonalne, ale przy tym pytaniu które jest na "tak lub nie" nie  jestem pewna, tym bardziej, że w zamiarach Pana w pierwszym rozkładzie jest Rycerz mieczy, czyli przecinanie, odcinanie się od niewygodnych spraw czy związków...

 

Generalnie karty pokazują, że uczucia w związku są, ale w przypadku Pani pierwsze skrzypce teraz grają sprawy materialne, co jest powodem starć między małżonkami, które wpływają negatywnie na ich relacje. W rozkładzie obok denarów, buław i Rycerza mieczy jest trochę mało pucharów. Ale występuje tez tylko jeden Arkan Wielki i to w pozytywnym aspekcie więc być może jakiś większych rewolucji nie będzie....

 

Tak rozkład widzę ja, nie wiem czy nie jest zbyt chaotycznie, ale może nie :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Dużo mi to rozjaśniło rzeczy, o których nawet wcześniej nie pomyślałam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...