Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MalinowyDeszcz

Leczenie rękoma

Polecane posty

MalinowyDeszcz

Witajcie! Tak się zastanawiam czy wierzycie w moc leczenia rękoma? Kiedyś sama podchodzilam sceptycznie,  ale podczas ostatnich świąt rozmawialiśmy o mojej prababci w rodzinnym gronie. Mama opowiadała nam jak zjezdzali się do mojej babki ludzie z całej okolicy a nawet i całego kraju a ona łączyła ich rękoma z różnych przypadłości jak np. trądzik czy tzw Róża. Wielu z nich wracalo z podziękowaniami. Mama mówiła, ze babcia nauczyła się tego od jakiegoś Niemca i podobno można nauczyć kogoś odmiennej płci tylko, nawet gdzieś w mojej rodzinie jest książka pisana po niemiecku z różnymi chyba przepisami, mama dokładnie nie wiedziała. Czy myślicie, ze można to jakoś rodzinnie przejąć?  Pozdrawiam :-)

• Lubię! 1

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Mistiko

Bioenergoterapeuci, healerzy z różnych szkół uzdrawiania: Huna, Reiki etc. oczyszczają nasze nagromadzenia negatywnych energii. Są także osoby, które leczą na odległość i wtedy nie ma to znaczenia czy jesteś akurat w Nowej Zelandii czy na Antarktydzie :)

Oczywiście istnieje tzw. cech bioenergoterapeutow i przed udaniem się do jakiegokolwiek należy sprawdzić czy nie jest to oszust.

Tak naprawdę healerzy sprawiają, że leczysz się sama.

Nie będzie to działać na osoby, które nie wierzą w takie rzeczy, nie są ich świadomi. 

Wszystko wokół nas to energia, dźwięk. Z tego składa się cała materia.

• Lubię! 2

Tell me a lie in a beautiful way,

I believe in answers, just not today

SowAna
Dnia 9.01.2019 o 23:23, MalinowyDeszcz napisał:

Czy myślicie, ze można to jakoś rodzinnie przejąć?

pewnie można, wiele umiejętności przekazywanych bywa właśnie "po rodzinie", natomiast jeżeli pytasz czy Ty tą umiejętność przejęłaś po babci, to raczej sama musisz sobie odpowiedzieć i poeksperymentować <ok>

• Lubię! 1

MalinowyDeszcz

Ja raczej nie posiadam tej umiejętności ;-) Ale np. mojej mamy siostra na jakąś energię w rękach ale nigdy jej nie wykorzystała.  :-)

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Mistiko
20 minut temu, MalinowyDeszcz napisał:

Ja raczej nie posiadam tej umiejętności ;-) Ale np. mojej mamy siostra na jakąś energię w rękach ale nigdy jej nie wykorzystała.  :-)

Każdy ma tą umiejętność. Kwestia treningu u odpowiednich Mistrzów i rozbudzenia w sobie świadomości.

Tell me a lie in a beautiful way,

I believe in answers, just not today

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...