Skocz do zawartości

praca- wspolna interpretacja


runoutofbreath

Polecane posty

Kochani,

 

jakis czas temu zwrocilam sie do wrozki z pytaniami dotyczacymi pracy, co do miejsca trafila w 10..odnosnie innych pytan wyszly jej takie karty

 

ogolnie co mnie czeka:

 

slonce, glupiec, as mieczy

 

 

pytajac czy w perspektywie czasu bede z niej zadwolona:

 

świat, 2 kielichy, giermek mieczy, 6 kielichow

 

 

Jakie macie pomysly na interpretacje tych kart? Ja co nieco posprawdzalam i mniej wiecej mam zarys tego wszystiego, ale jestem ciekawa Waszych interpretacji.

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@runoutofbreath tu raczej nie sprawdzamy innych wróżek, ta Pani na pewno Tobie wszystko zinterpretowała, tu próbujemy pomóc w interpretacji własnych rozkładów

postaw sobie sama karty, zinterpretuj, umieść tu własna interpretację, a chętni odniosą się do tego co napiszesz <ok>

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SowAna napisał:

@runoutofbreath tu raczej nie sprawdzamy innych wróżek, ta Pani na pewno Tobie wszystko zinterpretowała, tu próbujemy pomóc w interpretacji własnych rozkładów

 postaw sobie sama karty, zinterpretuj, umieść tu własna interpretację, a chętni odniosą się do tego co napiszesz <ok>

 

Okej, tak zrobie :) Musze tylko w koncu wybrac sie po te karty <mag>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...