Skocz do zawartości
szirina

często COŚ widzę

Polecane posty

szirina

często mam wrażenie uczucie że ktos jest przy mnie. raz poczułam dość wyraźnie dotyk na plecach. 

często też mam wrażenie że widzę coś kątem oka.

bywaja momenty że budzę się we śnie i mam wrażenie że nie jestem sama. 

boje się o tym rozmawiać z mężem bo mi nie uwierzy. 

Mistiko

Może to być Twój duchowy przewodnik, Twoi bliscy którzy odeszli, istoty które w jakiś sposób Cie obserwują.

Ludzie kojarzą duchy (to bardzo uproszczona nazwa) z czymś co musi nam szkodzić i czasami np. w niewyjaśniony sposób gaśnie światło, coś spada z półki itp. 

Filmy z gatunku horror robią swoje w psychice/umysle człowieka.

Nie należy się tego obawiać. Są to sposoby, którymi nasi bliscy zmarli (nie lubię tego slowa ale czasami trzeba go użyć) chcą się zamanifestować aby coś nam przekazać chociażby nawet to że nadal żyją w świecie astralnym.

Oczywiście są też byty negatywne.

Ok. 90 % ludzkości nie ma o tym wszystkim pojęcia i nie chce mieć bo to burzy ich wewnętrzny spokój. Reakcją na to jest śmiech bo to odruch na to czego nie znamy i się obawiamy.

• Lubię! 1

Poszukiwacz szczęścia

szirina

czy można wtedy odmówić modlitwę za tę duszę ? 

najzabawniejsze jest to że ja coś widzę czuje obecność coś kątem oka mi smignie a pare dni potem u siostry np gaśnie światło albo zapala sie zabawka dziecka....  

można to rozgryźć który to członek rodziny nas odwiedza ??

Mistiko
3 minuty temu, szirina napisał:

czy można wtedy odmówić modlitwę za tę duszę ? 

najzabawniejsze jest to że ja coś widzę czuje obecność coś kątem oka mi smignie a pare dni potem u siostry np gaśnie światło albo zapala sie zabawka dziecka....  

można to rozgryźć który to członek rodziny nas odwiedza ??

Przeważnie bliscy manifestują się tym osobom które za życia bardzo lubiły. Ale też nie ma na to reguły.

Dusze mogą dawać znaki bliskim w okresie rocznicy swojej śmierci.

Najczęściej jest to coś związane z elektrycznością gdyż nie chcą one nas wystraszyć. Były też przypadki z pęknięta porceloną. Co dusza zapragnie :)

Co do modlitw możesz spróbować tego:

Poszukiwacz szczęścia

Gosia1983

Uważam, że modlitwa napewno w jakiś sposób pomaga, oni tego potrzebują, mówię tu o duchach, nie o innych butach, bo one to już inna spraw i tu już potrzeba kogoś kto na tym się zna, bo mogą być bardzo niebezpieczne. 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...