Skocz do zawartości

11 liczba mistrzowska


szirina

Polecane posty

spotkałam się z pojęciem liczby mistrzowskiej. 11stka to do takiej właśnie należy .... Kiedy ja używać ? moja liczba drogi życia to 11 czy muszę dodac 1 do 1 i wyjdzie 2 by dokonać dalszych obliczeń np wibracji partnerskiej czy tez cykli życia ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 22.01.2019 o 20:33, szirina napisał:

spotkałam się z pojęciem liczby mistrzowskiej. 11stka to do takiej właśnie należy .... Kiedy ja używać ? moja liczba drogi życia to 11 czy muszę dodac 1 do 1 i wyjdzie 2 by dokonać dalszych obliczeń np wibracji partnerskiej czy tez cykli życia ? 

Ja jestem przekonana że jesteś dwójka. 

Napisz sobie datę urodzenia jaka wyszła ci liczba bez redukcji? 

Mistrzowskie liczby 🔢 

Och 

Każdy myśli że jest super a ja uważam że to drogowskaz.... Jak też ograniczenia. 

Zobacz liczbę 2 

Jej atuty i ułomności 

Ułomności dworek jest ludzka 

Ułomności jedynki z liczby 11 to taki człowiek który ocenia jednak mając 1i 1 nie jest to możliwe 

To bardziej predyspozycje do negowania swojej osobowości swojego ego. 

Lub

Budowania ego 

Jeśli będziesz wiedzieć jaka liczba jesteś czy dwa czy jeden.... To znasz swoje energie. 

Dwójka jest zła kiedy coś nie jest tak jak ona chce,,,, jedynka w pokorze to znosi o ile to 11. 

Liczba do nauki..... Do wyzwań. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Batyam napisał:

Ja jestem przekonana że jesteś dwójka. 

Napisz sobie datę urodzenia jaka wyszła ci liczba bez redukcji? 

Mistrzowskie liczby 🔢 

Och 

Każdy myśli że jest super a ja uważam że to drogowskaz.... Jak też ograniczenia. 

Zobacz liczbę 2 

Jej atuty i ułomności 

Ułomności dworek jest ludzka 

Ułomności jedynki z liczby 11 to taki człowiek który ocenia jednak mając 1i 1 nie jest to możliwe 

To bardziej predyspozycje do negowania swojej osobowości swojego ego. 

Lub

Budowania ego 

Jeśli będziesz wiedzieć jaka liczba jesteś czy dwa czy jeden.... To znasz swoje energie. 

Dwójka jest zła kiedy coś nie jest tak jak ona chce,,,, jedynka w pokorze to znosi o ile to 11. 

Liczba do nauki..... Do wyzwań. 

liczba bez redukcji to 38 potem redukuje do 11 a następnie do 2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szirina napisał:

liczba bez redukcji to 38 potem redukuje do 11 a następnie do 2. 

To jaka energia emanujesz.... Ano wyłącznie 38. 

A co masz. Z jedenastki -  nic 

Ale liczba osiem i trzy dóbr, ę dogaduje się z dwójką więc.... Masz cechy też tej liczby... Lub wchodzisz dobrze w interakcje z dwojkami. 

@szirina

Ja jestem trochę może inna... pewnie mogę się mylić.... mogę błądzić ale uważam i tego będę bronić że..... Droga zycia to jest co innego.... Niż liczba określająca osobę. 

Jesteś. Liczba 38. 

A jak ktoś powie że liczba dwa.... To Ty. To niech sobie mówi..... 😘 💕 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szirina napisał:

liczba bez redukcji to 38 potem redukuje do 11 a następnie do 2. 

A cóż za geniusz o tym napisał.....?  Bzdury..... 😘 💕 

Jak chcesz się pobawić to możesz sobie redukować..... Liczby..... Itp.... Ale jak chcesz troszkę poznać liczby.... To najpierw poznaj energię każdej. 

Od 0-9. A dalej to już troszkę intuicja.... Matematyka.... Robienie sobie obliczeń.... 

Możesz bazować spokojnie na wzorach.... Ale czasami redukcja szkodzi.... 

Zobacz masz liczbę 38 i liczbę 83. 

Każda liczba z tyłu.... Ciągnie z tą z przodu czyli chce ją podporządkować sobie. 

Czy myślisz że trójka jest słaba.. 

W liczbie 38 nie a w liczbie 83. to zależy...  Biznesie będzie pobudzać. A w sensie ciągle to samo..... 8 to nie kreacja... . Bo kreacją jest liczba 3. 

Masz fajną energię 38. Super.... Pamiętaj tylko o swojej trójce.... Pobudza osemke do działania..... 😘 💕 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Batyam napisał:

A cóż za geniusz o tym napisał.....?  Bzdury..... 😘 💕 

Jak chcesz się pobawić to możesz sobie redukować..... Liczby..... Itp.... Ale jak chcesz troszkę poznać liczby.... To najpierw poznaj energię każdej. 

Od 0-9. A dalej to już troszkę intuicja.... Matematyka.... Robienie sobie obliczeń.... 

Możesz bazować spokojnie na wzorach.... Ale czasami redukcja szkodzi.... 

Zobacz masz liczbę 38 i liczbę 83. 

Każda liczba z tyłu.... Ciągnie z tą z przodu czyli chce ją podporządkować sobie. 

Czy myślisz że trójka jest słaba.. 

W liczbie 38 nie a w liczbie 83. to zależy...  Biznesie będzie pobudzać. A w sensie ciągle to samo..... 8 to nie kreacja... . Bo kreacją jest liczba 3. 

Masz fajną energię 38. Super.... Pamiętaj tylko o swojej trójce.... Pobudza osemke do działania..... 😘 💕 

 

bardzo dziekuje to inspirujące ;)

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy jak ja jestem 17.02.1981 to jestem 29, czyli mam patrzeć na 2 i 9 , a nie na 11? A dziadek mi zawsze mówił, że jestem 11.

To ja już nic nie rozumiem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Srubka napisał:

Czy jak ja jestem 17.02.1981 to jestem 29, czyli mam patrzeć na 2 i 9 , a nie na 11? A dziadek mi zawsze mówił, że jestem 11.

To ja już nic nie rozumiem..

Na 2 tak, na 9 nie :) Z obliczeń wyjdzie 29, a po dodaniu 11, w dalszym dodawaniu będzie 2. Zapis 2/11,29

Więc możesz poczytać o Drodze Życia 2 albo 11, a także znaczeniu liczby 29

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ismena napisał:

Na 2 tak, na 9 nie :) Z obliczeń wyjdzie 29, a po dodaniu 11, w dalszym dodawaniu będzie 2. Zapis 2/11,29

Więc możesz poczytać o Drodze Życia 2 albo 11, a także znaczeniu liczby 29

 

Bardzo dziękuję:)))

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...