Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasandra89

Którą talie wybrać do nauki?

Polecane posty

Kasandra89

Moi Drodzy,

rozpoczynam swoją przygodę z Tarotem. Aktualnie mam dwie talie: Jedna talia (nie wiem jak się nazywa) ale jest dość skomplikowana na początek, ponieważ np X mieczy to obrazek po prostu 10 mieczy, IX to 9 mieczy itp. więc opanowanie tego jest trudne. Po rozpoznaniu i obejrzeniu kilku filmików dotyczących nauki, zamówiłam Rider Tarot po polsku, obrazki bardzo mnie przekonują i ułatwiają interpretacje, ale niestety są małego rozmiaru (jak zwykła talia kart). Wiecie może, gdzie mogę zakupić Rider Tarot, ale, żeby były większe? Jeśli większe Rider nie istnieją, to jaką Talie polecacie, aby łatwo się interpretowało?

Essa

Czy Twoja talia ma kieszonkowe wymiary 5,2 x 8,9 cm? W każdym sklepie ezoterycznym w szczegółach nt. talii są podane wymiary kart.

Giant Rider Waite Tarot ma 10 x 17 cm (duża wielkość).

Wymiary standardowe: np. Radiant Tarot - 7 x 12 cm. Tyle samo ma Rider A.E. Waite Tarot (Standard).

Czyli chodzi o to, żeby nie kupić "Tarot Pocket" - wersja kieszonkowa.

Na forum znajdziesz galerie różnych talii. Poszukaj czegoś dla siebie. Lub tutaj: http://www.rozamira-tarot.ru/galeria

Kasandra89

Dziekuje za odpowiedz. Kupilam wersje kieszonkowa , nie dopatrzyłam i jest w języku polskim a na tym mi zależy. Ciezko mi znaleźć karty większego rozmiaru (może być standardowy czyli 7x12)  Rider w języku polskim. Są takie? Masz może jakieś linki? Wertowalam dziś internet 2 godziny i nie znalazłam, widziałam tylko angielskie wersje. Chciałabym polską wersje Rider 7x12 cm. 

A jeśli nie ma wersji polskiej to jaka talie w polskiej wersji polecacie podobna wizualnie do Rider w rozmiarze 7x12?

Syrena

Każda talię, która Ci się podoba :)

Mnie może w talii pociągnąć coś innego, Ciebie coś innego. Myślę, że ważne jest, aby dana talia, która wybiera początkujący miała jasny przekaż, czyli spojrzysz i łatwo jest Ci skojarzyć że znaczeniem czy słowem - klucz

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...