Skocz do zawartości

Oczyszczenie ze złorzeczenia


Naya

Polecane posty

Całkiem niedawno spotkała mnie bardzo przykra sytuacja, wywołała we mnie emocje nad którymi ciężko było mi zapanować... Pod ich wpływem przestałam myśleć racjonalnie i rzuciłam w kierunku bliskiej mi osoby o parę słów za dużo. Teraz gdy spoglądam na tą sytuacje z perspektywy czasu i już na spokojnie mimo że rozumiem moją reakcje uważam że nie była zgodna ze mną i tak na prawdę nie życzę tej osobie żadnej z rzeczy, które wtedy padły z moich ust. Pierwszy i mam nadzieje ostatni raz zaobserwowałam u siebie takie zachowanie i zależy mi na tym by pomóc tej osobie oczyścić się ze złych energii (rozmawiała ze mną na ten temat i wiem, że ją to dotknęło). Dlatego zwracam się do was z pytaniem w jaki sposób mogę to zrobić? Do głowy przyszło mi już oczyszczanie za pomocą palo santo, lub zapalenie czarnej świecy wraz z intencją, ale liczę na wasze propozycje ponieważ z rytuałami oczyszczającymi mam małe doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.02.2019 o 01:23, Naya napisał:

Całkiem niedawno spotkała mnie bardzo przykra sytuacja, wywołała we mnie emocje nad którymi ciężko było mi zapanować... Pod ich wpływem przestałam myśleć racjonalnie i rzuciłam w kierunku bliskiej mi osoby o parę słów za dużo. Teraz gdy spoglądam na tą sytuacje z perspektywy czasu i już na spokojnie mimo że rozumiem moją reakcje uważam że nie była zgodna ze mną i tak na prawdę nie życzę tej osobie żadnej z rzeczy, które wtedy padły z moich ust. Pierwszy i mam nadzieje ostatni raz zaobserwowałam u siebie takie zachowanie i zależy mi na tym by pomóc tej osobie oczyścić się ze złych energii (rozmawiała ze mną na ten temat i wiem, że ją to dotknęło). Dlatego zwracam się do was z pytaniem w jaki sposób mogę to zrobić? Do głowy przyszło mi już oczyszczanie za pomocą palo santo, lub zapalenie czarnej świecy wraz z intencją, ale liczę na wasze propozycje ponieważ z rytuałami oczyszczającymi mam małe doświadczenie.

Idź do niej i ja przepros.  rytuały.... No cóż bierz na klate.... I jak będziesz bawić się w rytuały to może lepiej napisz sobie ze sama sobie źle robisz....  zrób jakiś dobry uczynek.... Czy to pomoże nie wiem...... Słowo to energia.... Jest ruchoma wraca odbija się..... 

Rada.... Nie dotykaj tego.... A słowa są ludzkie jeśli to tobie dało do myślenia nad sobą to ok.... Idź i przepros,  napisz list z serca 💕 Moze tak będzie lepiej.... 😘 

 

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa, przeprosiny, próba wyjaśnienia tej osobie dlaczego Cię poniosło, że to nie jej wina, że straciłaś kontrolę nad sobą, pytanie o sposób zadośćuczynienia tej osobie, w taki sposób jaki może sama zaproponuje - akceptowalny dla Ciebie, zrobienie czegoś miłego razem.

Rytuały zostawiłabym. Jeśli już to modlitwa i zwykła świeczka w intencji. To wszystko. Powodzenia :)

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak mocno jej i czego życzyłaś, jakich słów użyłaś,  przeprosiny owszem, tylko jeżeli w złości poruszyłaś niezbyt dobre energię, to warto cofnąć to co powiedziałaś, tak przy tej osobie, po prostu mówisz z wiarą " cofam to co powiedziałam i uziemiam, to nie ma już prawa na byt".

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zależy z czego ma oczyszczać, na oczyszczanie energetyczne lepsze niż biała szałwia bynajmniej dla mnie, wprowadza przyjemną spokojną energię i pomieszczenie nie jest tak jałowe jak po szałwii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...