Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
smutna32sa

Jak rozpoznać zły urok?

Polecane posty

smutna32sa

Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy można jakoś domowymi sposobami sprawdzić czy ktoś nie rzucił złego uroku.  Od zawsze miałam pecha w życiu, nic mi się nie układa po mojej myśli, nie mogę znaleźć przyjaciół ani partnera pomimo moich starań i chęci. 

Syrena
Dnia 12.02.2019 o 09:11, smutna32sa napisał:

Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy można jakoś domowymi sposobami sprawdzić czy ktoś nie rzucił złego uroku.  Od zawsze miałam pecha w życiu, nic mi się nie układa po mojej myśli, nie mogę znaleźć przyjaciół ani partnera pomimo moich starań i chęci. 

A jakie są Twoje starania i chęci? Już gdzieś Ci pisałam, Przeanalizowałaś najpierw siebie? Być może robisz coś nawet nie świadomie co odpycha tych ludzi od Ciebie. Zawsze warto najpierw zastanowić się czy we mnie nie ma problemu, w jakiej sytuacji ludzie się odwracają (być może popełniasz jakiś jeden błąd za każdym razem), co mogę zrobić jeszcze, żeby ta sytuacja się zmieniła. Uważam też, że sama się zaprogramiwałaś na taki stan rzeczy, na smutek, na cierpienie. Sytuacja może być "prostsza" niż analizowanie klątw i uroków. 

• Lubię! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...