Skocz do zawartości

Książki o numerologii

Gosia1983

Polecane posty

Gosia1983

Hejka .Zamówiłam książki z numerologi Numerologia. Systemy numerologiczne i Numerologia. Interpretacje numerologiczne Rekus Henryk , co o nich sądzisz, chciała bym trochę więcej się dowiedzieć chociażby lata pustki jak obliczać ,mało informacji jest w necie, a tam podobno są tabele z których można wiele wyczytać .

Batyam

Fajnie że numerologia Cię wciągnęła..... Jeśli poczytasz będziesz rozpoznawać energię liczb to sprawi to frajdę..... Gosiu tych książek nie znam. Wszystko to znajdziesz w dziale numerologia. Będziesz mogła  znaleźć wiele przykładów obliczeń.  Lata pustki.... Hmmmm to też znajdziesz.... Ale prawdziwe lata pustki w nie pustych latach też się zdarzają. Myślę że powolutku czytając tematy próbując obliczyc ważne dla Ciebie rzeczy będziesz uczyć się interpretacji. Będę czasami zerkac.... Może i ja się czegoś od Ciebie nauczę. 

Buziaki 😘 💕..... 🔢..... 

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...