Skocz do zawartości

Potężna afirmacja dobrostanu i mocy

Polecane posty

Pola

Kochane znalazłam tę afirmację na blogu Agnieszki Maciąg. Stosuję ją od dlyzszeho czasu, rano. Dzięki takiemu rytułałowi jesteśmy na wysokich wibracjach od samego rana i przyciągamy samo piękno i dobro. Polecam wam bloga Agnieszki Maciąg, ktora dzieli się i rozprzestrzenia cudowną wiedzę ❤

Potężna poranna afirmacja na każdy dzień

Lubię być w moim życiu.

Rozpoznaję moc i wartości zawarte w chwili obecnej.

Czuję się bardzo dobrze, gdy jestem tutaj.

Widzę siebie jako istotę, która jest wynikiem moich twórczych działań, rezultatem moich wyborów.

Jestem pełna Energii, wytrwała, prawdziwa. Posuwam się gładko i płynnie przez moje życiowe doświadczenia.

Płynę bez wysiłku, wygodnie, pogodnie i szczęśliwie.

Przyciągam do siebie takich ludzi, którzy są dla mnie życzliwi, serdeczni i pozostają w harmonii z moimi zamiarami. Staję się coraz bardziej świadoma tego, czego pragnę.

Codziennie spotykam dobrych ludzi, którzy pomagają mi spełniać moje marzenia, a ja wspieram ich.

Przyjemnie jest wiedzieć, że nie ma znaczenia to, co robią inni, ani to, co myślą inni o tym, co robię ja. Ważne jest to, że gdy żyję w zgodzie z własnym sercem i duszą, ja jestem zadowolona z samej siebie.

Wiem, że istnieją nieograniczone zasoby we wszystkich dziedzinach mego życia. Dysponuję nieograniczonym kontem bankowym. Pieniądze na wszystko znajdują się w idealnym czasie. Wiem, że działam niczym magnes. Przyciągam to, czego pragnę: zdrowie, pieniądze, miłość, dobre relacje.

Wybieram całkowitą i ciągłą obfitość dóbr. Rozumiem bowiem, że bogactwa, którymi dysponuje Wszechświat są nieograniczone. Dopływ pieniędzy i różnego typu dóbr, które do mnie docierają jest nieograniczony.

Widzę siebie w otoczeniu dobrych, serdecznych i życzliwych ludzi, którzy – podobnie jak ja pragną się rozwijać. Widzę siebie, jak kontaktuję się z nimi swobodnie, śmiejemy się. Cieszymy się sobą i tym, co w nas wspaniałe. Doceniamy siebie wzajemnie. Jesteśmy dla siebie życzliwi i serdeczni.

Widzę siebie w doskonałym stanie zdrowia, w stanie wszelkiej zasobności. Widzę siebie piękną, promienną, zdrową i szczęśliwą.

Nieustannie przyciągam ku sobie kolejne pozytywne doświadczenia. Jest to dobre, radosne i bardzo to lubię! Kocham moje życie, a ono kocha mnie!

I tak właśnie jest!

Zamknij oczy, pozostań w medytacji i poczuj w sobie wibrację tych pozytywnych słów, obrazów oraz uczyć. Zobacz siebie taką i poczuj siebie taką. Uśmiechnij się do siebie i poczuj, że zasługujesz na wszelkie dobro. Poczuj wdzięczność, że już tak jest.

W ciągu co najmniej 30 dni, kiedy będziesz wykonywać te umiarkowane wysiłki, staniesz się najbardziej pogodną osobą na tej planecie. Osoby, które będą cię obserwować, będą zachwycone, jak wiele wspaniałych rzeczy będzie się przejawiać w twoim doświadczeniu.

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...