Skocz do zawartości

Umiarkowanie - problem?


traszka

Polecane posty

We wspólnym portrecie z nowo poznanym panem mam Umiarkowanie w głównym problemie na pozycji 4. W ogóle Umiarkowanie tam się jeszcze przewija, co to może oznaczać? 

 

Znam jeszcze dwie osoby, z którymi mam Umiarkowanie w problemie i naprawdę ciężko powiedzieć bo jedna z tych osób bardzo mnie lubi, a druga ma jakieś obiekcje do mojej pracy, ale prywatnie też mnie lubi, więc ciężko zrozumieć na czym polega ten problem bo jest troszkę dla mnie mało zauważalny...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli Umiarkowanie pojawia się u Ciebie w rozkładach na pozycji problemu, to po prostu poszukaj negatywnej interpretacji tej karty. Tutaj może chodzić o jakieś drobne nieporozumienia, niecierpliwość, niemożność natychmiastowego zrozumienia drugiej osoby, jednak nie znaczy ona nic co mogłoby prowadzić do otwartego konfliktu, bo ogólnie nawet w odwrotnym położeniu ta karta jest łagodna w wydźwięku.

  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci, masz rację zawsze w relacjach z problemem Umiarkowania są takie malutkie nieporozumienia, najczęściej nie rozumiem w pierwszej chwili co osoba ma na myśli, jakoś nie potrafię się domyślić, ale to też może być ciekawe bo zależy jak się do tego podejdzie - te osoby właśnie mnie nie nudzą tylko zaskakują, więc chyba to jest przewrotna i nie taka zła karta :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...