Skocz do zawartości

Kilka ważnych wskazówek!


Ismena
 Share

Polecane posty

1. Kiedy wykonujemy portret, warto pamiętać, że jego autorka zastosowała zmianę w nazwie dwóch kart - 8 i 11. W portrecie 8, to będzie Sprawiedliwość, a 11, to Moc. Karta Głupiec, to albo 22 albo 0 - zależy od obliczeń.

 

2. Znaczenie kart na pozycji od 1 do 6 może ulec zmianie, bowiem, to od nas zależy jak wykorzystamy te rady, informacje, które dostajemy po interpretacji.

 

3. Kartę na pozycji 4 (Podświadomość) - przeważnie interpretujemy negatywnie. Ponieważ ta pozycja ma nam dostarczyć informacji o naszych lękach, słabościach, słabych stronach i kompleksach. Znaczenie karty na tej pozycji warto wziąć pod uwagę i przepracować. Warto również przeanalizować wpływ tej karty na karty leżące obok.

 

4. W portrecie negatywnie interpretujemy także karty podwójne, czyli te które występują dwa razy, ale uwaga - negatywnie interpretujemy je tylko na pozycjach od 1 - do 6, ponieważ tak jak wspomniałam wcześniej, te pozycję zależą od nas i negatywna interpretacja dostarczy nam informacji co jest nie tak, na co warto zwrócić uwagą i co można zmienić na lepsze, to taka wewnętrzna praca nad samym sobą. Karty na innych pozycjach - jeśli są podwójne, nie interpretujemy ich negatywnie.

 

5. Karty, które występują w większej ilości, powtarzają się trzy razy lub więcej interpretujemy jako bardzo dobry znak dla nas. Te karty dostarczają informacji o tym, że dana osoba ma bardzo duże możliwości i posiada różnego rodzaju talenty (jakie - powiedzą o tym karty).

 

6. Karty na pozycji 5 i 6 informują o tym jakie mamy predyspozycje zawodowe, który zawód byłby najlepszy do wykonywania. Przydatną kartą w określeniu zawodu, swojej przyszłej zawodowej drogi jest także karta na pozycji 2 (wiek średni) - bowiem najczęściej wtedy myślimy o swojej przyszłości, to czas kiedy podejmujemy/kończymy studia, zaczynamy pierwszą pracę itp., i ta karta może nam bardzo pomóc - pewne informacje, które wyjdą po interpretacji mogą nas nakierować lub obudzić w nas prawdziwe powołanie ;)

 

7. Karty mają bardzo dużo znaczeń, dlatego w portrecie może być zaznaczone kilka możliwości, czasami dwie, a czasami ta jedna najważniejsza, dlatego osoba, która interpretuje swój, czy kogoś innego portret powinna być bardzo ostrożna w tym co pisze. Nie można nikogo straszyć, a tym samym z jednej karty np. Diabła pisać, że ktoś za x lat wpadnie w nałóg i się stoczy, czy też jeżeli karta Śmierć występuje na pozycji 2 - wiek średni, to naprawdę nie można nikomu pisać, że ta osoba umrze w okresie czasu od 29 do 49 roku życia... Tutaj nie chodzi o to, aby zinterpretować jedną kartę, ale o to, aby popatrzeć na sąsiednie, zastanowić się nad układem i mądrze dobierać słowa. Proszę pamiętać, to są tylko karty, to co wskażą może mieć miejsce, ale wcale nie musi.

 

8. W przypadku interpretacji kart na pozycji 9 (Kim byłam/em) i 10 (Co robiłam/em) również proszę być ostrożnym, bo bez odpowiedniej znajomości znaczeń, można nadrobić sobie, a w przypadku kiedy portret wykonywany jest dla kogoś - naprawdę dużego bałaganu w życiu, dlatego zanim napiszesz komuś, że był królem i ścinał swoich podwładnych albo, że był lekarzem, który prowadził eksperymenty na ludziach, truł ich itp., - radzę dwa razy pomyśleć.

 

9. Karta XVIII - Księżyc bardzo często zasłania pewne informacje. Czasami jeżeli pojawia się np., na pozycji 4 - podświadomość, może oznaczać, że dana osoba wcale nie widzi swoich wad, nie chcę się do nich przyznać lub dane wspomnienia były tak bardzo bolesne, że są głęboko zaszufladkowane i nie mają prawa wyjść na zewnątrz.

 

10. Znaczenie kart na pozycji 13 (wnętrze) czasami może być negatywne. Ludzie nie zawsze mają o sobie dobre zdanie, czasami kompleksy i brak wiary powoduje, że nie widzą się w kolorowych barwach, czują się beznadziejni i nikomu niepotrzebni.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...