Skocz do zawartości

Przemyślenia


nikita29

Polecane posty

Kochani,

z tego co zauważyłam większość obliczeń bazuje na dacie urodzenia danej osoby, więc wychodziłoby na to, że dwie osoby urodzone w tym samym dniu będą miały taką samą karmę do spłacenia, taką samą piramidę numerologiczną itp. Co wy o tym myślicie? Dla Mnie tak trochę w sumie to jedno wielkie uogólnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nas ma wolną wolę i postąpi inaczej, podobnie z kosmogramami. Ja zaglądam do tych mniej racjonalnych wyjaśnień gdy bardziej racjonalne nie daja mi odpowiedzi.

Jak ktos ma karme władzy to znaczy, ze nic nie osiagnie a ten z karma rodziny bedzie miał przegrane zycie rodzinne?

Czasem mozna poszukac tam podpowiedzi dlaczego byc moze jest tak niefajnie : jeden sie podda a drugi sie zaprze i bedzie chciał naprawić.

To sa wskazówki, podpowiedzi a i te  można interpretowac w rozny sposób. Bliznieta beda mialy podobne kosmogramy - zycie moga sobie ulozyc inaczej.

Nie kazdy urodzony z podłym zestawem planet stanie sie podły lecz jesli w zyciu cos Ci nie gra w tej osobie, masz pewne watpliwosci to mozna tam zajrzec -

przekonałam sie o tym sama weryfikujac pewnego osobnika.

Nasz mózg i wolna wola, upór, doswiadczenia wpływają na te różnorodnosc wyników.

Jesli ktos tylko na "magii" sie opiera to mysle, ze biada mu, ani sie nie rozwinie a jego zyciem sterowac beda inni ludzi, liczby, kosmogramy.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MIMESIS napisał:

Kazdy z nas ma wolną wolę i postąpi inaczej, podobnie z kosmogramami. Ja zaglądam do tych mniej racjonalnych wyjaśnień gdy bardziej racjonalne nie daja mi odpowiedzi.

Jak ktos ma karme władzy to znaczy, ze nic nie osiagnie a ten z karma rodziny bedzie miał przegrane zycie rodzinne?

Czasem mozna poszukac tam podpowiedzi dlaczego byc moze jest tak niefajnie : jeden sie podda a drugi sie zaprze i bedzie chciał naprawić.

To sa wskazówki, podpowiedzi a i te  można interpretowac w rozny sposób. Bliznieta beda mialy podobne kosmogramy - zycie moga sobie ulozyc inaczej.

Nie kazdy urodzony z podłym zestawem planet stanie sie podły lecz jesli w zyciu cos Ci nie gra w tej osobie, masz pewne watpliwosci to mozna tam zajrzec -

przekonałam sie o tym sama weryfikujac pewnego osobnika.

Nasz mózg i wolna wola, upór, doswiadczenia wpływają na te różnorodnosc wyników.

Jesli ktos tylko na "magii" sie opiera to mysle, ze biada mu, ani sie nie rozwinie a jego zyciem sterowac beda inni ludzi, liczby, kosmogramy.

 

Właśnie o to Mi chodzi. Czasami ludzie traktują numerologie, astrologie itp. za prawdy objawione. Czytałam gdzieś kiedyś, że ktoś zachorował na raka akurat w danej porze, bo miał taki i taki tranzyt, dla Mnie trochę to naciągane.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, nikita29 napisał:

Właśnie o to Mi chodzi. Czasami ludzie traktują numerologie, astrologie itp. za prawdy objawione. Czytałam gdzieś kiedyś, że ktoś zachorował na raka akurat w danej porze, bo miał taki i taki tranzyt, dla Mnie trochę to naciągane.

Pewne powiazania i wskazówki sa, przy tak powaznych tematach to jednak bym tego nie wiazała albo nie traktowalo jako jedyna wyrocznie.

Podczas chorowania odkryłam tez, weryfikujac i myszkujac szukajac wzorców ze np. wezły ksiezycowe pokrywaja mi sie z misja z portretu psychologicznego.

Moze lubie na siłe szukac pewnych wzorów i powiazan lub to przypadek ale zaskakujaco mi sie to polaczylo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nikita29 napisał:

Kochani,

z tego co zauważyłam większość obliczeń bazuje na dacie urodzenia danej osoby, więc wychodziłoby na to, że dwie osoby urodzone w tym samym dniu będą miały taką samą karmę do spłacenia, taką samą piramidę numerologiczną itp. Co wy o tym myślicie? Dla Mnie tak trochę w sumie to jedno wielkie uogólnienie.

 

 i dobrze że masz takie przemyślenia, bo tak właśnie jest. To jest mankament numerologii, ale też trzeba wziąć pod uwagę i to, że teorie numerologiczne, a w szczególności te o karmie są mocno naciągane. Zresztą namnożyło się już sporo jej wersji i  nie tylko co do samej karmy ale też co do sposobu obliczania lat osobistych czy piramidki... i wtedy to już nie ma sensu poleganie na interpretacji jeśli nie ma jednego wzorca. Ale jest i druga strona numero: to są litery Nazwy i to już różnicuje osoby z taką samą datą (jasne, że wszystkie inne też). Bardziej zaawansowani dokładają jeszcze tranzyty liter, o tym jest na forum, ale ja dałam sobie z tym spokój, albo jestem za głupia, albo niecierpliwa albo jedno i drugie.

No i Mimesis ma rację: każdy ma wolną wolę i tylko od wyborów człowieka zależy, co ze swoimi liczbami zrobi. Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, a już na pewno nie przy obecnym stanie numerologicznej wiedzy. Astrologia prędzej mogłaby dać wskazówkę, ku czemu skłania się człowiek. Ale też tylko wskazówkę, nie stuprocentową pewność.

Poza tym numerologia całkiem fajnie uzupełnia astrologię.

 

5 godzin temu, nikita29 napisał:

Czasami ludzie traktują numerologie, astrologie itp. za prawdy objawione. Czytałam gdzieś kiedyś, że ktoś zachorował na raka akurat w danej porze, bo miał taki i taki tranzyt, dla Mnie trochę to naciągane.

 

jeśli ktoś napisał to dokładnie w ten sposób jaki cytujesz, to znaczy że jest ignorantem. Jeśli ktoś zachorował na raka w danej porze, to nie dlatego, że ten tranzyt to na niego sprowadził, tylko dlatego, że tak miał w programie życia a ten tranzyt mógł na to jedynie wskazać. Ale żeby nie było za łatwo, to dodam, iż taki sam tranzyt mógł równie dobrze wskazać na inne wydarzenia, choć równego kalibru u innej osoby urodzonej w tym samym czasie. Dlaczego tak jest - do dziś nie wiadomo, jednak tranzyty nie są żadnym naciąganiem - są udokumentowaną techniką astrologiczną, którą trzeba po prostu umieć się posługiwać. I to w stopniu mistrzowskim, a nie amatorskim, żeby być naprawdę skutecznym. Ja nie potrafię aż tak, tyle co sobie trochę w tym podłubię. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...