Skocz do zawartości

Karta dnia

Polecane posty

Na dzisiaj Wylosowalam sobie kartę dnia Kochankowie .Talia classic tarot Barbara Moore .Dzisiaj mozliwe  ze podejmę jakiś wybór ,decyzje odnośnie spraw uczuciowych .Karta zapowiada dzień pełen uczuć ,miłości ,czułości

image.jpg

Weryfikuje karta ta pokazała mi  we wróżbie -ćwiczeniu „internetowy Romans z pewnym panem który mi się podoba plus zrobienie gotowanego zdrowego (nie tłustego obiadu dla kogos bliskiego 

Piękna kartę dnia mam na dziś wisielec oczekiwanie, zastoj ,bez Ruch .Oj karta dobitnie mówi poczekaj na jego ruch ,on się wkoncu obudzi .Sama nic nie rób .Kto ?co !O kogo tej karcie chodzi(tak te kartę dZis widzę 

2B3FE717-C3A8-488B-A3CF-B1D23E28B78F.jpeg

8 godzin temu, Beata2581 napisał:

Piękna kartę dnia mam na dziś wisielec oczekiwanie, zastoj ,bez Ruch .Oj karta dobitnie mówi poczekaj na jego ruch ,on się wkoncu obudzi .Sama nic nie rób .Kto ?co !O kogo tej karcie chodzi(tak te kartę dZis widzę 

2B3FE717-C3A8-488B-A3CF-B1D23E28B78F.jpeg

Zrobiłam wydruk dla siostry jakiś wniosek .Myslalam ze przyjdzie po ten  papier .No ,i dzisiaj bede czekać na jutro .

Na dzisiaj piękna karta .Sad ostateczny Ciężko mi te kartę rozgryźć.Ale nasuwa się myśl słuchaj dziś zakończy się cos finałem 

4D35CC29-C74D-4EEE-BA80-5DB74752C21E.jpeg

13 godzin temu, Beata2581 napisał:

Na dzisiaj piękna karta .Sad ostateczny Ciężko mi te kartę rozgryźć.Ale nasuwa się myśl słuchaj dziś zakończy się cos finałem 

4D35CC29-C74D-4EEE-BA80-5DB74752C21E.jpeg

Przy tej karcie sąd ostateczny była siostra ale nie na długo . wrozylam na grupie ezo w ramach ćwiczeń  dużo ludzi się rzuciło.Moj luby będzie u mnie spał,bo  wraca do Pl ,i siostrzenica myślałam ze nie będzie jej ale tez śpi u mnie

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...