Skocz do zawartości

Pech od tygodnia


Domka

Polecane posty

Witam. Zarejestrowałam się przed chwilą, ale już teraz chcę prosić o pomoc :( 

 

Otóż, od około tygodnia prześladuje mnie bardzo duży pech. Psują się wszystkie przedmioty związane z moją osobą - najpierw, zepsuła mi się komórka, potem umywalka zaczęła przeciekać, potem, zepsuł się telewizor... na razie został naprawiony i działa, ale telefon wrócił do mnie z serwisu nadal zepsuty... właśnie czekam na znajomego i zobaczę, co będzie z umywalką... 

A dzisiaj miałam mieć badanie u lekarza, ale dosłownie kilka minut przed tym, jak miałam wchodzić do gabinetu, lekarz dostał jakiś telefon, kazał mi przyjść w środę i wybiegł, ma wyłączony telefon... myślę, że stało się coś złego... 

Poza tym, od tygodnia gorzej się czuję, jestem jakaś podenerwowana... myślałam, że to przesilenie wiosenne, ale teraz już sama nie wiem... 

A, w zeszłym tygodniu była duża awaria internetu w moim regionie, akurat, kiedy czekałam na kilka wiadomości... ale wtedy jeszcze czułam się dobrze... 

Faktem jest, że pół roku temu straciłam najbliższą mi osobę i nie mogę sobie z tym poradzić, kiedy jestem sama wciąż powtarzam ''nie zostawiaj mnie'', ''wróć'', ''jesteś mi potrzebna''... nie wiem, czy nie zrobiłam czegoś złego w ten sposób... 

Karty stawiam codziennie i nie wychodzi w nich nic złego... może to za często? 

Mama ma kontakt ze zmarłymi poprzez sny i oni też nie mówią, by działo się coś złego...

Co powinnam zrobić, jak odpędzić to nieszczęście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz telefon zupełnie przestał działać a przez moment nie działał też internet... czekam na ważną wiadomość. Ja już nie wiem, zaczynam się bać... 

Wszystko to przedmioty mi niezbędne (praca), badanie też było ważne... i nic nie działa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...