Skocz do zawartości

Portret - pierwszy i oby nie ostatni ;)

Polecane posty

Witam:)

Przedstawiam swój tarotowy portret psychologiczny oraz moje próby go zinterpretowania :) Moje imię Katarzyna, data urodzenia 06.08.1987 r. Proszę o pomoc i sprawdzenie mojej interpretacji<dziękuję>

1) Kochankowie -dzieciństwo i wczesna młodość do ok 29 roku życia

Ten okres wypełniają pozytywne emocje, rodzice okazywali dużo miłości, wyznaczali tzw. zdrowe granice, życie rodzinne oparte na okazywaniu sobie tolerancji, szacunku. Zgodnie z zainteresowaniami studiowałam kierunek humanistyczny - pedagogikę, bardzo interesuję się losami zwierzą. Dusza wrażliwa, empatyczna. Ta karta kojarzy mi się również negatywnie: ciągły roztrój poprzez wybieranie dwóch możliwości między sobą, np. pomiędzy wyborem kierunku studiowania ( u mnie trudny wybór pomiędzy pedagogiką,a  anglistyką). Karta w pozycji negatywnej kojarzy mi się również z uzależnieniem od rodziców, brak decyzyjności apropo usamodzielnienia się. Ciągłe szukanie miłości, bratniej duszy, trudne wybory w partnerstwie.

2) Sprawiedliwość -po 29 roku życia do ok 49 roku życia

Ten okres nacechowany jest dojrzałością, dojściem do pewnych wniosków, uświadomienia sobie popełnionych błędów.  Zaczynam myśleć nad naprawieniem swojej sytuacji życiowej, nad usamodzielnieniem się. W grudniu zeszłego roku wzięłam rozwód (czyżby wina leżała po mojej stronie?). 

3) Rydwan -po 49 roku życia do końca

Ta karta kojarzy mi się z wyjazdem, podróżami, a także zakończeniem pewnego etapu w życiu i rozpoczęcie nowego. Być może czeka mnie wyjazd za granicę i całkowita zmiana życia. Jednym zdaniem po 49 roku życia będę osobą energiczną, pozytywnie nastawioną do świata, szukająca plusów w życiu a nie minusów. 

4) Umiarkowanie -leki,obawy ukryte łączą się z pkt 1

Wg karty umiarkowania jestem osobą chaotyczną, niecierpliwą. Liczy się to co jest teraz, i to coś muszę już mieć. Ponadto jestem nadwrażliwa, ciągle z czymś walczę. 

5)Diabeł -wartości,dobre strony,cele

A jakie dobre cechy posiada karta diabeł? Kojarzy mi się z atrakcyjnością, ale fizyczną. Osoba silna, potrafiąca przeciwstawić się całemu światu. 

6) Moc -talenty,mocne strony,zdolności

Umiejętność panowania nad emocjami, osoba silna, zdecydowana, stała w swoich przekonaniach. Także osoba wrażliwa na krzywdę ludzi i zwierząt, mająca wpływ na innych ludzi. 

7) Cesarzowa -misja,nasze zadanie

Moją misją jest osiągniecie wysokiego stanowiska, czy to w rodzinie, czy to w pracy. Kierowanie się cechami typowej cesarzowej. Mam być pewna siebie,samodzielna i niezależna.

8) Słońce -środki do realizacji misji

W jaki sposób mogę tego dokonać? Poprzez działanie, wiary we własne siły. Główny sens karty polega na świadomym rozpoznaniu swych celów. 

9)Kapłanka -karma,kim byłam

Wychodzi, że matką wielodzietnej rodziny (co by się zgadzało z moim wspomnieniami z regresji)

10) Mag -co robiłam dopełnienie pkt 9

Zajmowałam się magią? Potrafiłam oczarować ludzi wokół siebie, omamić ich.

11) Mag-lekcja zadanie karmiczne

dążenie do bycia Magiem w skrócie mówiąc, także zainteresowanie ezoteryką i czarowanie (na poziomie działania), przepracowanie negatywnej strony Maga,  odcięcie się od fatalnego związku/mężczyzny

12) Głupiec -komfort psychiczny

Muszę rozpocząć wszystko od nowa, przyjąć wszystko co szykuje mi los, kierować się uczuciami, być spontaniczną, korzystać z życia

13) Gwiazda -wnętrze

Myślę, że jestem dobrym człowiekiem, osobą empatyczną i wrażliwą, czasami aż za bardzo. 

14) Kochankowie -na zewnątrz

Inni spostrzegają mnie jako osobę kierującą się emocjami, też jako osobę z tzw. sercem na dłoni. 

15) Mag -jak odrobić lekcje karmiczna

Uwierzyć w siebie, przestać kierować się tym co złudne. 

17) Wisielec -komfort karmiczny

Wisielec mówi o konieczności ofiary. Trzeba z czegoś zrezygnować na rzecz czegoś bardziej wartościowego i znaczącego. 

18) Sąd ostateczny -jak pracować z misja na obecne wcielenie

Przebaczyć. 

• Lubię! 1

Kasiu, które punkty potrzebujesz zweryfikować? Tam gdzie jest znak zapytania? jeżeli tak to :

Ten okres nacechowany jest dojrzałością, dojściem do pewnych wniosków, uświadomienia sobie popełnionych błędów.  Zaczynam myśleć nad naprawieniem swojej sytuacji życiowej, nad usamodzielnieniem się. W grudniu zeszłego roku wzięłam rozwód (czyżby wina leżała po mojej stronie?). 

pytanie czy 8 czy 11? Skąd takie wnioski? Łączysz wiele tematów, ja nie znam(chyba) tego rozkładu, na jakie pytanie odpowiada Sprawiedliwość, jeżeli chodzi tylko o przedział wiekowy, to wyważanie własnych zachowań, reakcji, emocji, tak w tym okresie może być albo rozwód, albo zawarcie jakiegoś stricte prawnego dokumentu.

Cesarzowa -misja,nasze zadanie

Moją misją jest osiągniecie wysokiego stanowiska, czy to w rodzinie, czy to w pracy. Kierowanie się cechami typowej cesarzowej. Mam być pewna siebie,samodzielna i niezależna.

W jaki sposób mogę tego dokonać? Poprzez działanie, wiary we własne siły. Główny sens karty polega na świadomym rozpoznaniu swych celów. 

Cesarzowa i Słońce, właściwie pierwsze co się nasuwa to dzieci, a kolejne to radość z bycia kobietą

Wychodzi, że matką wielodzietnej rodziny (co by się zgadzało z moim wspomnieniami z regresji)

Zajmowałam się magią? Potrafiłam oczarować ludzi wokół siebie, omamić ich

a tak logicznie, czy wielodzietna matka ma czas na czarowanie, oczarowywanie, mamienie (przepraszam za to zadanie" lecz chyba wielkimi piersiami, pełnymi mleka" i innymi tematami związanymi z macierzyństwem). Wg mnie, Kapłanka częściej bywa samotną, lecz doświadczoną osobą, w połączeniu z Magiem można użyć Twojej interpretacji.

• Lubię! 2
  • 1 month later...
Dnia 22.04.2019 o 12:48, KasiaJ napisał:

Witam:)

Przedstawiam swój tarotowy portret psychologiczny oraz moje próby go zinterpretowania :) Moje imię Katarzyna, data urodzenia 06.08.1987 r. Proszę o pomoc i sprawdzenie mojej interpretacji<dziękuję>

1) Kochankowie -dzieciństwo i wczesna młodość do ok 29 roku życia

Ten okres wypełniają pozytywne emocje, rodzice okazywali dużo miłości, wyznaczali tzw. zdrowe granice, życie rodzinne oparte na okazywaniu sobie tolerancji, szacunku. Zgodnie z zainteresowaniami studiowałam kierunek humanistyczny - pedagogikę, bardzo interesuję się losami zwierzą. Dusza wrażliwa, empatyczna. Ta karta kojarzy mi się również negatywnie: ciągły roztrój poprzez wybieranie dwóch możliwości między sobą, np. pomiędzy wyborem kierunku studiowania ( u mnie trudny wybór pomiędzy pedagogiką,a  anglistyką). Karta w pozycji negatywnej kojarzy mi się również z uzależnieniem od rodziców, brak decyzyjności apropo usamodzielnienia się. Ciągłe szukanie miłości, bratniej duszy, trudne wybory w partnerstwie.

3) Rydwan -po 49 roku życia do końca

Ta karta kojarzy mi się z wyjazdem, podróżami, a także zakończeniem pewnego etapu w życiu i rozpoczęcie nowego. Być może czeka mnie wyjazd za granicę i całkowita zmiana życia. Jednym zdaniem po 49 roku życia będę osobą energiczną, pozytywnie nastawioną do świata, szukająca plusów w życiu a nie minusów. 

4) Umiarkowanie -leki,obawy ukryte łączą się z pkt 1

Wg karty umiarkowania jestem osobą chaotyczną, niecierpliwą. Liczy się to co jest teraz, i to coś muszę już mieć. Ponadto jestem nadwrażliwa, ciągle z czymś walczę. 

5)Diabeł -wartości,dobre strony,cele

A jakie dobre cechy posiada karta diabeł? Kojarzy mi się z atrakcyjnością, ale fizyczną. Osoba silna, potrafiąca przeciwstawić się całemu światu. 

6) Moc -talenty,mocne strony,zdolności

Umiejętność panowania nad emocjami, osoba silna, zdecydowana, stała w swoich przekonaniach. Także osoba wrażliwa na krzywdę ludzi i zwierząt, mająca wpływ na innych ludzi. 

7) Cesarzowa -misja,nasze zadanie

Zajmowałam się magią? Potrafiłam oczarować ludzi wokół siebie, omamić ich.

11) Mag-lekcja zadanie karmiczne

dążenie do bycia Magiem w skrócie mówiąc, także zainteresowanie ezoteryką i czarowanie (na poziomie działania), przepracowanie negatywnej strony Maga,  odcięcie się od fatalnego związku/mężczyzny

12) Głupiec -komfort psychiczny

Muszę rozpocząć wszystko od nowa, przyjąć wszystko co szykuje mi los, kierować się uczuciami, być spontaniczną, korzystać z życia

13) Gwiazda -wnętrze

Myślę, że jestem dobrym człowiekiem, osobą empatyczną i wrażliwą, czasami aż za bardzo. 

14) Kochankowie -na zewnątrz

Inni spostrzegają mnie jako osobę kierującą się emocjami, też jako osobę z tzw. sercem na dłoni. 

15) Mag -jak odrobić lekcje karmiczna

Uwierzyć w siebie, przestać kierować się tym co złudne. 

17) Wisielec -komfort karmiczny

Wisielec mówi o konieczności ofiary. Trzeba z czegoś zrezygnować na rzecz czegoś bardziej wartościowego i znaczącego. 

18) Sąd ostateczny -jak pracować z misja na obecne wcielenie

Przebaczyć. 

Hej!

Dlaczego rydwan na pozycji 3....przecież 1+9+8+7=25 i nie powinno być dalej 25-22=3 czyli Cesarzowa...Nie wiem dokładnie ,jednak tak przeczytałam i zrozumiałam w instrukcji obliczania portretu😊

• Lubię! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...