Skocz do zawartości

Moje rozkłady


KasiaJ

Polecane posty

Drodzy kolezanki/ koledzy pomóżcie z interpretacją kart. Zadałam kartom dwa pytania:
1. Czy M. będzie startować do konkursu na nową dyrekcje przedszkola? ( wyszły karty 8 bulaw, 9 mieczy i mag). Moja interpretacja to taka: że tak, będzie startować 
Następnie zadałam pytanie: 
2. Czy M. zostanie dyrektorka? 
Wyszły mi (Koło fortuny, 9 monet, 8 mieczy)
I tu znowu myślę, że odpowiedź twierdząca :( Proszę o Wasze interpretacje, gdyż M. to osoba bardzo mi nieprzychylna, zazdrosna o wszystko co robię, kopiaca pode mną dołki przy każdej nadarzającej się okazji. Jeżeli ona zostanie nową dyrektorka to będę musiała zmieniać pracę:(

20190426_190255.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pierwszą interpretacją się zgadzam, natomiast druga jak dla mnie nie jest na dany moment ustalona, rozpoczyna układ Koło, które nie daje jasnej odpowiedzi i ta 8 mieczy, jak dla mnie nie jest na tak. Jakbyś chciała, nie ingerując w energetykę tej osoby, otrzymać odpowiedź dla siebie, to może zadaj pytanie o siebie, jak ty będziesz się czuła po tym okresie, czy będziesz musiała/ chciała odejść, czy zmiana dyrekcji będzie miała na ciebie jakiś negatywne lub pozytywny wpływ.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...