Skocz do zawartości

Seks w Kartach Tarota


Ismena
 Share

Polecane posty

Głupiec - osoba niedoświadczona seksualnie lub ktoś, kto preferuje nieplanowany, spontaniczny seks, także z nieznajomym, eksperymentowanie (np.: nowe zabawki, wibratorki. Karta pokazuje miłość bez zabezpieczenia przed ciążą, a także niezobowiązujący sex; u mężczyzny, wskazuje na zainteresowanie tą samą płcią; Głupiec pokazuje także pociąg fizyczny do dzieci lub dużo młodszego partnera

Mag – oznacza przygotowaniem do współżycia, utarciem sobie drogi, manipulacja partnerem (np.: afrodyzjaki), gadżety (afrodyzjaki, masażery, nakładki wibracyjne itd), podniecenie, dotyk, głaskanie-gra wstępna. Seks na stole, blacie; podniecanie partnera słowami (niekoniecznie grzecznymi). Mag zapowiada tez bardzo długą grę wstępną.

Kapłanka – Seks taki z musu, Kapłanka nie lubi nagości, chowa się, zasłania, nie jest stroną ‘aktywną’ wstydzi się swojego ciała, ma teoretyczną wiedzę o seksie -interesuje się techniką, zna pozycje.. boi się je wcielić w życie, ma kompleksy, ciężko jest je się zrelaksować i odprężyć, odpowiedni partner potrafi rozbudzić w niej namiętność.. bo w niej drzemią ogromne moce. Często karta wypada na kochankę (cichodajka). Pozycja misjonarska.

Cesarzowa - to namiętny seks ‘teraz, zaraz’, partner skupiony na partnerce całkowicie, seks wygodny, wszystko jest dopięte na ostatni guzik, często zaplanowane.. Cesarzowa w preferencjach wskazuje na osoby, które czerpią radość z seksu, lubią się pokazywać, swoje ciało np.: seks z piękną kobietą, to także seks w celu prokreacji, seks na łonie natury.

Cesarz - seks ze swoim partnerem, tradycyjne pozycje, podnieca nas dominacja, siła, Cesarz jest zdecydowany, wie co i jak.. dokładnie, kieruje nami, ale czasem pokazuje rutynę w seksie.

Kapłan - lubi patrzeć, oglądać, podglądać innych.. Wszelkiego rodzaju gazetki, internet.. filmy erotyczne, często wstrzymywanie się od seksu takie świadome bo np.: czeka na tę jedyną albo wiara mu zabrania, albo to nie ten moment. Trzeba czekać na gest z jego strony czy "przyzwolenie", dopiero wtedy można wykazać się inicjatywą. Może być leniwy w łóżku, lubi seks oralny (klęczące postacie).

Kochankowie - seks bardzo czuły, oboje partnerów skupieni na sobie, seks jako zjednoczenie, dużo czułości, zawsze z ocieraniem się o siebie..także seks na zgodę, taki, który ma na celu pogodzenie się po wielkiej kłótni, także na łonie natury..Przy niekorzystnych kartach pokazuje wątpliwości partnera o podjęciu współżycia.

Rydwan - seks w podróży, w samochodzie, bardzo niewygodny i na szybko, z ryzykiem w tle, w miejscach gdzie są ludzie i ktoś nas może nakryć.. Niekiedy kontrola, wiązanie partnera poprzez seks.

Sprawiedliwość - unikaniem seksu, jak już to seks w ciemnościach lub z przepaską na oczach, seks tylko ze swoją partnerką na takiej zasadzie: jak sobie "zasłużyłaś" tak Cię "wynagrodzę. Karta także pokazuje kontrolę podczas aktu (co jest dobre, a co jest fe); seks ''na zgodę" po kłótni.

Pustelnik - unikanie seksu, ktoś ma ważniejsze sprawy na głowie. Jeśli już wypada na sex, to pokazuje niechęć do niego, seks przy zgaszonym świetle, także....masturbacja. Pustelnik rzadko może pokazywać też sex-kamerki internetowe, choć zwykle jest to abstynencja seksualna.

Koło - seks grupowy, dobra zabawa, eksperymenty, tantra seksualna, seks z częstą zmianą pozycji i partnerów.

Moc - bardzo namiętny seks, często kobieta dominuje (na karcie kobieta która ugłaskała lwa), pozycja na jeźdźca, krzesełkowa, na pieska; często zbyt silna namiętność.. Której ktoś nie potrafi opanować. Karta wskazuje na dni płodne kobiety, a więc możliwość na potomka jest dość duża.

Wisielec - problemy ze erekcją, seks dziwny, nietypowy. Często wskazuje na problemy ze wzwodem, impotencję.

Śmierć - zupełny brak seksu, powstrzymywane się, z tendencją do nekrofilii.

Umiarkowane - seks delikatny, łagodny, harmonijny, wszystko w swoim czasie, w odpowiednim tempie, albo po to by spłodzić dziecko, rutynowy, bez większych emocji, ale także ‘dopasowanie’, podobne preferencje seksualne partnerów.

Diabeł - toksyczna namiętność, seks pod wpływem używek, alkoholu, dewiacje seksualne, czasem seks zakazany (a dokładniej brak takiego seksu), pociąg kazirodczy lub do zajętego już obiektu westchnień. Preferencje w Diable, takie które są odrzucane społecznie, jakieś fetysze, seks brutalny, seks zwierzęcy, mający na celu tylko i wyłącznie rozładowanie napięcia i zaspokojenie popędu płciowego, seks z cudzym partnerem...ale karta może pokazywać tez totalny brak seksu i jedynie obsesję na jego punkcie (seksoholizm).

Wieża – szybki wytrysk, szybki orgazm. Preferencje: prosty, krótki, nieskomplikowany seks, taki, co daje satysfakcję i szybko relaksuje. Seks pokazany Wieżą może ocierać się także o niebezpieczeństwo (tj. uszkodzenia ciała), a także zadowalać tylko jedną ze stron.

Gwiazda - seks z piękną kobietą, uczucie spełnienia w seksie z partnerem, którego od dawna pożądamy, często miłość pod osłoną nocy, pod prysznicem/w wannie, na łonie natury, oglądanie swoich ciał, powolny seks.

Księżyc - pokazuje romans, ktoś kogoś ukrywa, to tendencja do marzenia na jawie o kimś innym, raczej marzenia o seksie niż sam seks, fantazjowanie.. wyobrażenia, może mówić o relacji lesbijskiej.

Słońce - karta rzadko pokazuje sama w sobie seks, a jeśli już to współżycie jest bardzo ciepłe, wzajemne pocałunki, pieszczoty, głaskanie, seks od tyłu; Karta czasem pokazuje akt homoseksualny (jak karta głupiec), albo international sex (zwłaszcza na programach Erasmus).

Sąd - seks przy muzyce, w wodzie, nad ranem (kiedy się budzimy dopiero), daje uczucie oczyszczenia i spełnienia.

Świat - seks długi, taki który jednoczy i scala..może pokazywać pociąg do kobiety (u kobiet).

As buław – wzwód, karta mówi o podnieceniu, szybkich i gwałtownych decyzjach w kwestii seksu, to seks nieplanowany, ale dynamiczny i ognisty.... As zwykle mówi o gotowości na seks (konar płonie).

2 buław - homoseksualizm, niezdecydowanie w seksie, albo seksu...brak. Często też 'przyjacielski' sex, albo jakiś problem, który wprawia nas w konsternację typu: "chcę, ale nie mam gumek, nie wiem czy ryzykować sex bez nich".

3 buław – to testowanie cudzych granic, pozycja 69, seks oralny, analny; Karta może sugerować 2 kobiety na 1 mężczyznę i odwrotnie (wszelkie trójkąty). Sex na wyjazdach (biwaki, delegacje, pod namiotem).

4 buław – pokazuje seks w domu (zamkniętej przestrzeni), karta sugeruje, że partner lubi ‘przebieranki’, erotyczne stroje, bieliznę. Jest to wszelkiego rodzaju kuszenie partnera za pomocą podkreślania swoich atutów (np.: ww. ubraniem); taki seks jest spełniający i zbliżający oboje osób.

5 buław – seks z wieloma partnerami, szybki, często o charakterze agresywnym; karta pokazuje niedopasowanie seksualne partnerów i ich sprzeczki na tym tle. Przy korzystnych kartach - 'dziki, zwierzęcy seks' - możliwe obtarcia, posiniaczenia i niekontrolowane okrzyki. Dodam jeszcze, że 5 buław pokazuje kobietę w trakcie miesiączki lub..mającą PMS (haha).

7 buław – to seks pełen przemocy, seks na siłę, pokazuje dużą dominację jednego z partnerów, jest to karta gwałcicieli, zaspokojenie erotycznych pragnień tylko jednej strony. To także seks kiedy jedna osoba na niego napiera, a druga nie ma na to ochoty.

8 Buław – to zwykle podniecenie, nie zawsze zakończone seksem, a jeśli już to na szybko bez gry wstępnej, to seks z adrenaliną, namiętność, choć często wszystko w tej karcie kończy się szybko (szybko kończący się seks. np.: w toalecie), 8 buław pokazuje obmacywanie partnera, seks bez zobowiązań lub taki...jednorazowy. Seks w nietypowych miejscach; czasem erotyczne rozmowy i smsy przez telefon. Partner w 8 buław jest wygimnastykowany i bardzo sprawny fizycznie.

9 Buław – karta mówi o „złych” doświadczeniach seksualnych (np.: molestowanie), ostrożnym podchodzeniu do seksu, przełamaniu czyjegoś oporu i niepewności, jest to seks związany z poczuciem winy, lęk przed niechcianą ciążą, 9 buław wypada na seks obok drzwi, przy ścianach.

10 buław - wyczerpanie, brak chęci na seks, seks jako ciężar i obowiązek, często też jego brak. Pokazuje też niezaspokojenie swoich erotycznych potrzeb.

Paź Buław – seks przygodny, z kim się trafi , zbieranie doświadczeń seksualnych, paź rzadko odmawia komukolwiek, korzysta z chwili, nie lubi w seksie rutyny i monotonii, preferuje niezobowiązujący seks. Karta sugeruje próbowanie nowych pozycji, seks jest ognisty i zmienny. Często wypada na kochanki!

Rycerz Buław – oj jest seks w tej karcie .. ale on jest szybki, zwierzęcy, gdzie popadnie, namiętność. W seksie zuchwały, uparty.. zdeterminowany, nastawiony na cel... nie uznaje odmowy, seks w miejscach publicznych, ze zmianą pozycji itd, nie znosi sprzeciwu.. ma wiele fantazji , które realizuje, wiele wie (doświadczony.. sam przetestował, obejrzał itp.) lubi seks, lubi wyzwania. Niestety taki seks szybko się zaczyna i równie...szybko kończy.

Król Buław – pożądanie, namiętność, seks, przygoda, ale i zaangażowanie.. zna świetnie punkty erogenne na ciele kobiety.. lubi powolną grę wstępną.. sama akt jest zaś szybki dosyć. Potrafi rozpalić do białości, przyniesie wiele zadowolenia, zaspokaja swoje potrzeby, ale też dba o partnerkę. To karta ‘mężczyzny idealnego’. Zdecydowanie osoba, którą reprezentuje ta karta przejmie inicjatywę w łóżku.

Królowa Buław – namiętna, seksowna, wodzi na pokuszenie, lubi długi podryw, lubi czuć się adorowana, czuć spojrzenia innych na sobie, Kusić i uwodzić..(pończochy, szpilki, gorsety, wyuzdana koronkowa bielizna) w seksie żarliwa, ale i wymagająca.. uwielbia dominować…(podczas seksu możliwe podrapania...paznokciami!) często kochankę pokazuje. Karta pokazuje wszelkie pozycje, w których kobieta jest stroną aktywną.

As monet - seks w celu zapłodnienia, ale również oddania się kobiety mężczyźnie bez problemu, co może oznaczać, że kobieta ofiarowuje się jako dar (np.: poświęcenie wybrankowi swojego dziewictwa); czasem także seks analny.

2 monet - partner jest niezdecydowany czy chce seksu z daną osobą czy nie. Jeśli do seksu dochodzi to jest on zmienny - kochankowie testują cały szereg pozycji łóżkowych...a kończą i tak na pozycji...wyjściowej! Cały proces jest długi, bez pośpiechu, ale także bez nadmiernych emocji czy uczuć (relacje koleżeńsko-przyjacielskie). Karta pokazuje także sex grupowy (kochających się wiele par w jednym pomieszczeniu, gdzie partnerzy...zmieniają się między sobą) oraz swingowanie.

3 monet - ''Uczenie się partnera" - czyli obserwowanie jego reakcji ciała podczas seksu, szlifowanie niedawno poznanych pozycji, wspólne przeglądanie kamasutry, pozycje które wymagają wysokiej sprawności fizycznej i wytrzymałości, instruowanie partnera podczas stosunku (jak ma zrobić żeby było dobrze). Ogólnie mówiąc szlifowanie umiejętności w celu poprawy doznań; seks długi i wyciskający siódme poty.

4 monet - często brak seksu, a jeśli już - to seks w domu, partner niewiele daje od siebie, jest niechętnie nastawiony do zmian w łóżku. Także pożycie, tylko po to aby zatrzymać przy sobie partnera.

5 monet - tu seksu całkowity brak; partner nastawiony jest na 'jakikolwiek seks' - bo lepsze 'coś, niż nic'. Karta sugeruje więc, żeby nie wybrzydzać odnośnie partnera i brać to co jest; czasem mówi też o tym, że o sex przyjdzie nam żebrać...

6 monet – seks w zamian za pieniądze (np. sponsoring); to także seks z grą wstępną w formie tańca erotycznego, striptiz.

7 monet - seks rutyna, standardowe pozycje, wszystko jest przewidziane z góry, brak nowości łóżkowych i uniesień. 7 monet często wskazuje seks 'starych małżeństw', a także par które starają się o dziecko. Karta dość ciążowa - więc tu istnieje opcja 'zebrania owoców' zbliżenia.

8 monet -tu raczej brak seksu; kiedy wypada ta karta oznacza to, że obie strony chcą, ale...jest jakaś przeszkoda. Czasem pokazuje seks zakazany lub dla czystego zysku, awansu (często między współpracownikami, szefem a pracownikiem), seks w miejscu pracy - gdzie występuje problem typu: -ktoś nas nakryje.

9 monet - również seks za pieniądze, karta prostytutek, seks w zamian za dobra materialne, ekshibicjonizm; tu ciało jest towarem 'na sprzedaż'. To także seks w luksusowym miejscu - wielogwiazdkowe hotele, wygodne łóżko.

10 monet - sex w celu prokreacji, płodzenia dzieci, sporo czułości urozmaiconej afrodyzjakami, obfitą kolacją (lub też zlizywanie z siebie jedzenia podczas aktu). Sex np.: podczas wyjazdu na wieś.

rycerz monet - partner będący rycerzem monet z pewnością ma okazały "sprzęt". Podczas aktu jest cierpliwy dla swojej partnerki...i...bardzo powolny..on nigdy się raczej nie śpieszy, dynamika nie jest zdecydowanie jego zaletą. Łóżko łączy z uczuciami - taki facet liczy na stabilizację, założenie rodziny. Miłość z rycerzem denarów jest technicznie poprawna, powolna, raczej bez większego wysiłku z obu stron. Jest zawsze ostrożny (zarówno jeśli chodzi o nieplanowane ciąże, jak i o fizyczne/emocjonalne zranienie swojej partnerki podczas seksu). Ma on tendencję do ciągłego powielania starych schematów, dlatego z czasem w sypialni może wiać nudą... Karta symbolizuje też seks oralny (oczywiście w wykonaniu rycerza denarów kobiecie).

król monet - facet z doświadczeniem, wymaga od siebie jak i od swojej partnerki, jest nastawiony nieco samolubnie - głownie chce zadowolić siebie. Nie lubi się zbytnio nadwyrężać (choć potrafi), preferuje sytuacje kiedy kobieta mu usługuje; ma podejście, że wszystko mu się należy i na wszystko go stać, dlatego może śmiało oferować partnerce sex za pieniądze.

królowa monet - Królowa denarów lubi otaczać się pięknem i być piękna, dlatego swoje łóżkowe życie będzie urozmaicać wszelkimi przebierankami (stroje policjantki, pielęgniarki ect.), seksowną bielizną, biżuterią. Liczy się dla niej wygoda, dlatego preferowanym miejscem będzie sypialnia - najlepiej z lustrem, tak aby mogła w nim obserwować partnera i siebie podczas aktu. Będzie uwodzić partnera swoim wyglądem. W łóżku nie lubi się zbytnio napracować, powolna wręcz flegmatyczna, dlatego czasem partner może odnieść wrażenie, że traktuje sex jak ''małżeński obowiązek", taka dobra mama - prędzej dostaniesz buziaka w czółko, niż będzie Cię ujeżdżać jak na rodeo.

paź monet - partner w charakterze pazia monet ma tendencję dokształcania się z zakresu seksu (czytanie książek erotycznych, kamasutry, forów internetowych, oglądanie filmów, zasięganie opinii bardziej doświadczonych itp.). Teoretycznie jest świetnie przygotowany - jego celem jest doskonalenie swoich umiejętności łóżkowych...w praktyce. Lubi nowości i łatwo przyswaja sobie nową wiedzę z tej dziedziny. Sex z paziem jest długi i wnikliwy - partner skrupulatnie analizuje cały seksualny proces, tak aby stawać się w swoim 'fachu' coraz lepszy. Paź uwielbia być chwalony, dlatego podczas aktu potrzebuje zapewnienia, że to co robi jest perfekcyjne/może też dopytywać ''czy było Ci dobrze". Karta może wskazywać na seks z nauczycielką/uczennicą (guru naukowy), sex koleżeński, długoterminowy romans (sex-friend); miejsca w jakich możemy spodziewać się zbliżenia...to oczywiście szkoła...wyjazdy na kursy dokształcające, imprezy integracyjne (np.: po spotkaniach biznesowych), ale także lasy, łąki. Karta pokazuje także umawianie się ze sobą ludzi na sex - czyli bez większych uczuć (typowy układ).

As mieczy - zero uczuć, seks poprawny technicznie...ale bez połączenia dusz. Nie ma co liczyć na bliskość i sentymenty.

2 miecze - seks bez miłości, z zawiązanymi oczami lub pod osłoną nocy. Karta wypada na sex przez internet...wszelkie erotyczne rozmowy, zdjęcia i kamerki.

3 miecze - seks w celu upustu złych emocji, czasem jest to ranienie podczas seksu drugiej osoby (ból podczas stosunku). Także seks 'na pocieszenie' i oddalenie od siebie przykrych spraw; partner pod znakiem 3 mieczy oddziela uczucia od seksu; bolesne tracenie cnoty.

4 miecze - karta wstrzemięźliwości seksualnej, sypianie w oddzielnych łózkach,a jeśli już wskazuje na seks...to taki 'na śpiocha'. Karta często pokazuje impotencję, bezpłodność, choroby weneryczne.

5 mieczy – czysty sadomasochizm, preferencje: poniżanie kogoś podczas seksu (BDSM), wszelkie gadżety typu kneble, łańcuchy. Seks w tej karcie nacechowany jest dziwnymi fetyszami (podduszanie partnera, bicie pejczem, wcielanie się w role pana i sługi).

6 mieczy - seks aby odciąć się od kłopotów dnia codziennego, jest to miłość którą chcemy powtarzać z daną osobą (np.: długoterminowa kochanka); sex z dala od domu, w innym mieście itp. Jest to także seks dający początek czemuś nowemu, dostrzeżenie nowych możliwości.

7 mieczy - seks w ukryciu (np.: przed rodzicami siedzącymi w drugim pokoju, czy w szkole przed nauczycielami, przed żoną/mężem); tajenie prawdy o swoich możliwościach erotycznych, czasem wycofanie się z aktu w ostatniej chwili. Karta często pokazuje...zdradę.

8 mieczy - blokada seksualna, partner nie potrafi otworzyć się na doznania, nie zauważa także starań drugiej strony. Sex w ciemnych i małych pomieszczeniach

9 mieczy - brak seksu, bądź seks przynoszący frustrację i koszmary senne. Ciągłe rozmyślanie o kłopotach łóżkowych; gwałt zbiorowy

10 mieczy - brak seksu, lub seks który trzeba wymusić, seks na siłę, kastracja

Król Mieczy - jeśli partnera symbolizuje Król Mieczy- to będzie seks według jego reguł, czyli tak jak on lubi i najlepiej jakby kobieta się dostosowała. Seks bez emocji i bez czułości, oschle. On działa schematycznie, chociaż silnie, bo on wie czego chce i to dostaje. Karta wskazuje często na seks oralny, gdy kobieta klęczy przed partnerem

Królowa mieczy - partner miał ma tu wysokie wymagania, określony obraz seksu, to niemal instrukcja, nie wyobraża sobie nie powielać tego schematu; może także dość oschle instruować partnera. Racjonalistyczne podejście do seksu, często także gadatliwość podczas aktu oraz głośne westchnienia i okrzyki.

Rycerz mieczy - odważnie podejdzie do sprawy, przejmie inicjatywę. Gwałtowny i bardzo ruchliwy. Jednak myśli głównie o sobie, o swoim zaspokojeniu. Seks może być więc szybki, a on potraktuje cię jak „zdobycz, rzecz” i zacznie polować na następną pannę.

Giermek mieczy - zwykle mało doświadczony jeśli chodzi o stronę praktyczną. Teoretycznie jest przygotowany pod każdym względem. Pragnie przede wszystkim doświadczać, badać i … wyciągać wnioski. Po seksie możliwa ukąśliwa krytyka partnera, wytykanie mu błędów łóżkowych w dość niegrzeczny sposób. Giermek mieczy może porównywać swojego aktualnego wybranka do eks - co bywa dość raniące... Paź mieczy ma także upodobanie do używania wulgaryzmów w trakcie aktu.

as kielichów - raczej wskazuje na sex oralny (mężczyzna tu usługuje kobiecie); istnieje tu spora szansa poczęcia dziecka - bo jest to sex uczuciowy, subtelny, nieśmiały; wysokie podniecenie partnerów, którzy od dawna do siebie wzdychają. Karta wskazuje na sporą ilość damskiego śluzu.

2 kielichy - jest to zbliżenie fizyczne dwóch, ale świeżo zakochanych w sobie ludzi. Uczucia tu dominują - nie obędzie się więc bez czułości, wzajemnego patrzenia sobie w oczy podczas aktu. Partner zadba o miłą atmosferę - flirt, kolację, taką która połączy nie tylko ciała, ale i dusze. Akt sam w sobie odbywa się bez pośpiechu, powoli, w pozycjach które umożliwiają obserwowanie reakcji partnera na bodźce.

3 kielichy - seks dla zabawy choć emocji tu nie brak (żarty przed seksem, wesoły nastrój, śmiech). Możliwy akt po upojeniu alkoholowym na imprezie, seks lesbijski, seks w trójkącie (mężczyzna może marzyć tu o dwóch kobietach na raz), a także zabawy 'wspomagające' np.: gra w rozbieranego pokera, w butelkę itp.

4 kielichy - seksu raczej brak, jest to wynik zamknięcia się partnera w sobie i skupienia na swoich potrzebach. Niechęć do wszelkiego dotyku. To często karta depresji, a więc wskazuje na zwyczajny brak ochoty na łóżkowe uniesienia...

5 kielichów - W seksie - często pokazuje niespełnienie lub rozczarowanie łóżkowymi igraszkami (nie jest tak, jak chcieliśmy, żeby było). A także seks z poczuciem winy, seks przywołujący przykre wspomnienia, partner może mieć uprzedzenia z racji dawnych doświadczeń łóżkowych.

6 kielichów - mizianie, głaskanie, dużo czułości, wspominanie ''po" starych dobrych czasów, może czasem pokazywać przy niekorzystnych kartach wycofanie w tył, wstydliwość jednego z partnerów. Jednak 6 pucharów to karta przepełniona głębokim romantyzmem, dlatego też jeśli wypada na sex - oznacza w dużym skrócie subtelny petting.

7 kielichów - w tej karcie panuje wręcz deprawacja. Karta wskazuje na uzależnienie od seksu, jego dużą częstotliwość i zmienność (i co do pozycji i partnerek). Jeśli wypada w rozkładzie 7 kielichów można oczekiwać wspólnych nagich zdjęć, włączonej kamery podczas stosunku, osoby trzeciej - która ''przygląda" się aktowi. To także seks pod wpływem wszelkich narkotyków, alkoholu, naparów, wyciągów (np.: maści czarownic). Partner w tej karcie ma wybujałą wyobraźnię, kreuje w głowie najróżniejsze wizje seksu, jest stale 'na seksualnym haju'. Jest to także uniesienie łóżkowe z wieloma partnerami/kami podczas jednego aktu (seks grupowy), bądź seks wiele razy w ciągu dnia/nocy. W tej karcie ukryta jest stała ochota na seks, która nigdy nie jest w pełni zaspokojona, a także najdziwniejsze sposoby aktu i sny erotyczne.

8 kielichów - znudzenie seksem z obecnym partnerem, chęć ucieczki i spróbowania czegoś nowego (sex pozamałżeński). W tej karcie nie ma zadowolenia z aktualnego stanu swojego pożycia, partner jest znudzony monotonią, w której nie może zaspokoić swoich łóżkowych potrzeb.

9 kielichów -miłość francuska, seks oralny, blowjob...często także samodzielna masturbacja i namawianie partnera na ''zabawę".

10 kielichów - seks klasyczny, w domowym zaciszu, cichy (tak aby dzieci nie słyszały). Jest to standardowy akt w wykonaniu starych małżeństw, jednak uczucia i zaangażowanie w dalszym ciągu towarzyszą stosunkowi. Mimo to nie ma tu uniesień energii i nowości łóżkowych, zapewne..one się się nie pojawią w najbliższej przyszłości bo partnerzy osiągnęli już wszystko co chcieli.

Rycerz kielichów – skacze z kwiatka na kwiatek, niestały w związku, często ma tendencję do zdrad (ma wiele partnerek seksualnych). Jest romantyczny i uwodzicielski, seks z nim to prawdziwa kraina rozkoszy! Potrafi zasypać kobietę różami, wkupić się w jej łaski. Jednak, następnego dnia...może już go obok nie być... seks z rycerzem kielichów jest romantyczny, odpowiedni nastrój, spełnia oczekiwania partnerki. Często karta pokazuje też seks pod wpływem alkoholu.

król kielichów - Partner będący Królem kielichów ma wysokie ego, więc łatwo urazić 'jego męskość', potrafi przeinaczać znaczenie słów i traktować je jak obrazę swojego temperamentu łóżkowego (jest na tym punkcie bardzo wyczulony); sex z nim jest bez uniesień - raczej standardowy. Zadowoli się tym co ma aktualnie. W negatywie ta karta sugeruje manipulatora, faceta którzy seksualnie oszukuje kobiety, aby zaspokoić tylko swoje potrzeby; wtedy jest małomówny, szorstki w relacji łóżkowej

królowa kielichów - sex z miłości, tu uczucia połączone są z fizycznością. Karta sugeruje posłuszeństwo kobiety, ponieważ ta za najwyższy cel obiera sobie dogodzenie partnerowi. Swoje zachcianki zsuwa na drugi plan; zbliżenie jest dość spokojne i ciche (miła atmosfera, bez pośpiechu), królowa kielichów dba aby jej kochanek był wysoce usatysfakcjonowany, niestety w negatywie karta sugeruje manipulacje ("nie naprawiłeś kranu, więc nie ma dziś sexu") i foszki owej Pani.

paź kielichów - partner będący paziem kielichów jest bardzo wstydliwy, dlatego nie ujrzymy partnera całkowicie nago. Karta wskazuje na łagodny flirt, obmacywanie przez ubranie, posłuszeństwo i niedoświadczenie (a czasem naiwność) drugiej strony. Paź kielichów bez protestu wykonuje polecenia; sam sex jest krótki; partner/ka bardziej ubrana niż rozebrana podczas aktu; możliwe delikatne klapsy w pośladki, pobudzanie ciała partnera ciepłym woskiem; paź jest dość wyczulony na wszelkie bodźce i słowa (może je brać sobie zbytnio do serca); podglądanie cudzego aktu.

 

źródło: witchcraft.com.pl/showthread.php?tid=7567

  • Dziękuję! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...