Skocz do zawartości

Przyciągnij To...


Ismena

Polecane posty

żeby to wszystko przyciągnąć to ja jutro nie mogę iść do pracy dziewczyny! chyba pójdę na L4 i idę w miasto <impreza>

  • Haha 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koniczyna napisał:

Nie widzialam jeszcze takich czerwonych  gruszek 

no to właśnie masz okazję :D

  • Dziękuję! 1
  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2019 o 14:23, Batyam napisał:

To jest klucz francuski....czy jakoś tak skoro ten klucz ma prowadzić do sukcesu....  Dziękuję ale puki co to moje narzędzia to szmaty wiadro and drabina.... W sumie to @SowAna. tak wyglądam dziób rozdziawiony .mam, Jak ten klucz.... Dysze 31 stopni koniec żartów.... 😘 💕 

nie czytasz początku książki, nie zgadniesz finału..., nie dokłada się sensu tam, gdzie nie trzeba...

PS. dzięki za stanik <oświecony>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2019 o 15:34, Syrena napisał:

@SowAna

 

 

Original Red Rose Necklace, Beauty and the Beast Necklace,Anniversary Gift, Personalized Bridesmaid gift, Initial Necklace This dainty Long Stemmed Red Rose Necklace is plated in 24kt gold. Hand enameled. Personalized with tiny 16kt Gold plated rose leaf charms that are hand stamped

mało ogarniam, w ciągu trzech dni mają mi umrzeć róże? Czy ma się w czymś lub kimś rozczarować, chyba dobrze rozumiem symbol padniętej róży? Zobaczymy co przyniesie, od @Luna dzieciak sowy, od @Syrena przewrócona róża, może mam wisielczy nastrój (chociaż nie mam), ale mam jakieś negatywne skojarzenie tych dwóch "wyroczni", aby mi żaden dzieciak z gniazda nie wypadł <hipnoza>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SowAna cos Ty tak negatywnie nastrojona? nie poznaje Cie...wisiorek, mlody ptak( przyroda, zwierzeta)...tutaj nie potrzeba metafor i ukrytych znaczen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SowAna napisał:

mało ogarniam, w ciągu trzech dni mają mi umrzeć róże? Czy ma się w czymś lub kimś rozczarować, chyba dobrze rozumiem symbol padniętej róży? Zobaczymy co przyniesie, od @Luna dzieciak sowy, od @Syrena przewrócona róża, może mam wisielczy nastrój (chociaż nie mam), ale mam jakieś negatywne skojarzenie tych dwóch "wyroczni", aby mi żaden dzieciak z gniazda nie wypadł <hipnoza>

 

Ta róża nie jest padnięta, jest piękna czerwoniutka i z radości na łepek się przewróciła., a sówka jest piękna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SowAna napisał:

nie czytasz początku książki, nie zgadniesz finału..., nie dokłada się sensu tam, gdzie nie trzeba...

PS. dzięki za stanik <oświecony>

A ten początek książki to Sowko @SowAna. Gdzie... mam szukać 🔎 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mistiko napisał:

Oj to chyba nieprędko to przyciągne <sarkazm>

Pomogę Tobie skarbenku przyciągnąć<kawka>

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mistiko napisał:

Oj to chyba nieprędko to przyciągne <sarkazm>

na poczatku chcialam cos takiego ale pomyslalam ze zle mnie zrozumiesz i sie obrazisz...w koncu powtarzasz czesto ze jestes Ufokiem:

image.png.fa217eb221c00694ffea09450afe97f8.png

  • Haha 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koniczyna napisał:

@Koniczyna. Dziękuję 💏 💕 kochanie moje. Niech się zadzieje niech będzie niech się spełnią. 

Dziękuję za pamięć i dobre słowo.... Życzenia..... 

Buziaki 😘 💕 

Ja też Wam wszystkim życzę.... Wiara czyni cuda 😘 💕 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2019 o 20:54, Oska napisał:

No zobaczymy co przyniesie majówka :D Dam znać :D

Co prawda kwiatów nie udało się przyciągnąć ale i tak było cudnie 😊

  • Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Oska napisał:

Co prawda kwiatów nie udało się przyciągnąć ale i tak było cudnie 😊

Nawet jakichś polnych? <skoczny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Syrena napisał:

Nawet jakichś polnych? <skoczny>

Nawet... Na nie jeszcze przyjdzie czas 😁

  • Haha 2

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...