Skocz do zawartości

pierwsze portrety


vil_lemo

Polecane posty

Hej :) Jeszcze nie mam książki Chrzanowskiej, czekam aż dotrze i będe mogła ją odebrać, ale zdecydowałam się już coś pokombinować. Wykonałam dwa portrety, potrzebne do donicy. Jakby któraś z Was mogła spojrzeć i ocenić :) Mam problem z jednym punktem...wychodzi mi minus 5. Nie wiem co w tej sytuacji.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy portret: 18.06.94

 

 

1. Dzieciństwo Księżyc XVIII
Osoba wrażliwa, o bogatej wyobraźni, kierująca się intuicją. Marzyciel, buja w obłokach, osoba naiwna. W sumie się zgodzę: wrażliwa, marzycielska o określonych celach, naiwna - bardziej mierząca ludzi swoją miarą, przez co czasem mocno się na tym przejeżdża.
2. Wiek średni Kochanek VI
Ta pozycja zależy od poprzedniej karty w punkcie nr 1. Kochankowie mają dwoistą naturę i tak, jak zostaną wychowani w taką stronę najprawdopodobniej pójdą. Jednak bezsprzecznie nadal będą poszukiwać drugiej połówki jak św. Grala, zajmować się wolontariatem i łączeniem; będą zaganiać do stada rodzinę. Człowiek na rozdrożu, który musi dokonać trudnego wyboru. Osoba, w życiu której nastąpił pewien przełom...
3. Dojrzały Mag I
Realizacja Maga w tym okresie życia to „obudzenie”, ponieważ nagle dużo zaczyna się dziać dzięki własnej inicjatywie; ludzie najczęściej zmieniają styl życia, pracę, u kobiet chęć rozwijania hobby.  Twórczy zapał, energia, wigor, inicjatywa.
4. Podświadomość Kapłanka II
Wrażliwa, łagodna kobieta, która kieruje się intuicją, ugodowa, oddana przyjaciółka, opiekunka. Negatywnie to zbytnie poświęcanie się dla innych, szczególnie tych bliskich i popadanie w negatywny nastrój i zastój, gdy brakuje wokół pozytywnych osób.
5. Świadomość Rydwan VII
Osoba prowadząca bardzo aktywny tryb życia, wykazujący inicjatywę, przywódca, osoba pracowita. Odwaga, waleczność, pokonywanie przeszkód, aktywność, przyspieszenie biegu spraw, jasność celów, determinacja.
6. Nadświadmość Eremita IX
W tym miejscu, oznacza pozytywną stronę karty Eremita: doświadczenie, spokój, wiedza, mądrość życiowa, długofalowe plany, cierpliwość, pracowitość, samotność, bycie dla innych drogowskazem, samotne przecieranie szlaków, stałość i stabilizacja.
7. Misja Cesarzowa III
Mocna osobowość, silna kobieta, spełnienie swoich celów.
8. Środek do realizacji misji Diabeł XV
Należy korzystać z pozytywnej strony karty Diabła, korzystać ze swojej siły przyciągania ludzi i tłumów do jasnej strony mocy, podejmować trudne i z pozoru niemożliwe zadania do wykonania – człowiek z Diabłem na tej pozycji znajdzie zawsze rozwiązanie i sposób.
9. Karma Wisielec XII
KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:
Osoba, przeciętna, nudna, mająca trudności w kontaktach z ludźmi, nic nie wnosząca ani w swoje ani społeczne, jednostka bez inicjatywy, ktoś kto nie odcisnął swego śladu na Ziemi, nie uczynił nic złego, ale nie zrozumiał i nie wypełnił misji z którą przyszedł w danym wcieleniu, osoba która nie umiała niczym się cieszyć - to raczej nie ja
KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:
Osoba o rozchwianych emocjach, bardzo trudna w kontaktach, nerwowa, wymagająca stałej opieki oraz poświecenia ze strony rodziny i znajomych, brak własnej woli, podatność na wpływy, depresje, wskazuje na konieczność pracy nad własnym charakterem, umacniania woli i bardziej świadomego kształtowania swego życia. Należy też odpracować długi karmiczne w relacjach z bliskimi - bardziej pasuje.
11. Lekcja Rydwan VII
Karta oznacza też zmagania i zarysowujące się konflikty. Istnieje jednak możliwość rozwiązania tych trudności. Poszukujący jest pełen energii i zapału - tak ważnych dla osiągnięcia celu. Karta wskazuje, że determinacja i asertywność poszukującego są konieczne dla osiągnięcia powodzenia.
13. Wnętrze Rydwan VII
Waleczność, pokonywanie przeszkód, aktywność. Tak, zawsze walcze.
14. Na zewnątrz Gwiazda XVII
Osoba pełna nadziei i zaufania, osoba życzliwa, żyjąca w harmonii ze samą sobą i innymi. Osoba obdarzona niezwykłą urodą (nie przesadzajmy :D ).
Obecnie, po kolejnych przejściach -  zastój, chwilowe zniechęcenie, motywacja osłabła. Też pasuje.
15. Jak odrobić lekcję karmiczną Świat XXI
Koniec cyklu, szczęśliwe zakończenie spraw, wyzwolenie, zwycięstwo, wielka radość, osiągnięcie celu, znalezienie swojego miejsca na świecie, duże perspektywy, odkrycie prawdy, które przyniesie ulgę, uzyskanie nagrody. Pięknie brzmi.  Odwrócona: przeszkody w działaniu, blokady, stagnacja, negatywne myślenie, brak swobody działania, zniechęcenie.
18. Jak pracować z misja na obecne wcielenie: Głupiec 0 XXII
Głupiec mówi ze stare sposoby się wyczerpały i sugeruje silną potrzebę dokonania zmian. Zaczyna się nowy rozdział, narasta ochota, aby rzucić się w nieznane. Czekają nas nieoczekiwane możliwości przeżycia przygody lub ucieczki. Jest to wyzwanie, którego nie należy lekceważyć, gdyż możliwe, że nadszedł właśnie czas na zmianę. Dużo optymizmu i ciekawości świata.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugi : 29.04.94

 

1. Dzieciństwo Kochanek VI
Nauka od małego partnerskich relacji z rodziną i otoczeniem, nauka tolerancji, rodzice jako przyjaciele i kumple. Kochliwość, szybkie wchodzenie w stałe związki, szukanie właściwego partnera/ osoby „bliźniaczej” dla siebie. Dwoistość ludzkiej natury, rozstaj dróg, dwie różne opcje, dylemat, pokusa, ustalanie wszystkich „za” i „przeciw”, konflikt wewnętrzny,trudności z określeniem się, niepewność, niezdecydowanie, zastanawianie się nad związkiem, czy chcemy go kontynuować czy też odejść, chęć przeżycia nowych doświadczeń, chęć bycia w nowym związku ale jednoczesny kłopot z pogodzeniem się z nieudanym związkiem z przeszłości, wybór między miłością dawnym związkiem, a nową miłością.
2. Wiek średni Cesarz IV
Osoba na wysokim stanowisku, ktoś kto jest dla nas autorytetem, osoba którą podziwiamy, człowiek surowy, despotyczny, przekonany o tym, że jego racje są zawsze słuszne.
3. Dojrzałość Mag I
Realizacja Maga w tym okresie życia to „obudzenie”, ponieważ nagle dużo zaczyna się dziać dzięki własnej inicjatywie; ludzie najczęściej zmieniają styl życia, pracę, u mężczyzn następuje przypływ sił (kryzys wieku średniego) – w skrajnych przypadkach podstarzały playboy.  Twórczy zapał, energia, wigor, inicjatywa.
4. Podświadomość Koło Fortuny X
Osoba aktywna, energiczna, stale czymś zajęta, ktoś zaangażowany w to co robi, pełen entuzjazmu i z pozytywnym podejściem, człowiek uwikłany w trudne sytuacje, najczęściej ze swojej winy, który ciągle popada w tarapaty, osoba niestała w uczuciach, często zmieniająca obiekt zainteresowań, niestałość może także dotyczyć poglądów, zasad itd.
5. Świadomość  Kapłan V
Kapłan na tej pozycji najczęściej ma wymowę negatywną: człowiek uważa że jest nieomylny, najmądrzejszy, ma zawsze rację, poznał wszystkie tajemnice świata, ma zdanie na każdy temat i nie daje się przekonać w dyskusjach. Nie musi być to zły człowiek choć męczący.
6. Nadświadomość Diabeł XV
Pozytywna strona Diabła, ale też czasem korzystanie z cienia, aby móc, chcieć i mieć.
7. Misja Sprawiedliwość XI
Rozsądek, naprawienie krzywdy, pewność siebie, argument, dobre samopoczucie, prawda, wybaczenie. Możemy liczyć więc na przychylność losu, wykorzystajmy więc daną nam szansę
i nie popełniajmy więcej błędów, naprawmy to co ucierpiało w wyniku naszego zachowania. Doceńmy czyjąś łaskawość i dobrą wolę. Jeśli ktoś stwierdził, że zasługujemy na jeszcze jedną szansę to będzie to okazja żeby się zrehabilitować i w jakiś sposób odkupić nasze winy.
8. Środki do realizacji Słońce XIX
Ochrona i opieka nad grupą/ rodziną, naturalne zajęcie stanowiska przywódcy, wnoszenie do relacji międzyludzkich ciepła, radości, optymizmu.
9. Karma Kapłanka II
KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM: Ogromna wiedza, rozwój duchowy, zrozumienie praw przyczyn i skutku, poświęcenie, altruizm, osoba ratująca życie innych, zbieranie doświadczeń, stara dusza, nie zostało już wiele do przepracowania, dobra karma, była możliwość wyboru wcielenia.
KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM: Bezpodstawna pewność siebie, zarozumiałość, wykorzystywanie wiedzy do złych celów, pycha, wywyższanie się, szkodzenie innym ludziom, plotkarstwo, brutalne obchodzenie się ze słabszymi od siebie, brak szacunku dla życia własnego i innych istot, długi karmiczne w stosunku do obecnej matki, tendencje niszczycielskie, rujnowanie sobie życia i innym, duże długi karmiczne do odpracowania.
11. Lekcja Mag I
Karta oznacza przejęcie inicjatywy, branie spraw w swoje ręce. Ma on wiele atutów jednak wykorzystuje je w negatywnych celach - manipulacja, kłamstwo. Trzeba to zmienić, a karta Maga sugeruje, że mamy ku temu niezbędne narzędzia, czyli zestaw możliwości, atuty i umiejętności, równocześnie wokół nas istnieją sprzyjające okazje. Jednak coś nas blokuje i boimy się wyzwań. Karta Maga oznacza, że pora to zmienić i że powinniśmy zadbać o rozwój tego, co w nas dobre.
13. Wewnątrz IX Eremita
Niezdolność do wyrażania uczuć, oschłość, pochopność, trudność we współżyciu z innymi, rozczarowanie mistrzem lub nauczycielem, trudną sytuacją życiową, niedojrzałość.
14. Na zewnątrz XXI Świat
Człowiek sukcesu, pozytywnie nastawiony do świata i do wszystkich
15. Jak odrobić lekcje karmiczna: 6 minus 11? Oblicza się to jako 5?
18. Jak pracować z misja na obecne wcielenie: XX Zmartwychwstanie
Nadszedł czas na ocenę sytuacji życiowej, bilans, konieczność zastanowienie się, co należy zrobić i dokonania ważnych zmian. Karta symbolizuje także wezwanie do działania, tworzenie nowego, cud, odrodzenie wewnętrzne, Boska opieka, przebaczenie.

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy portret: 18.06.94

 

(1) dzieciństwo = XVIII Księżyc

(2) wiek średni = VI Kochankowie

(3) wiek dojrzały = I Mag

(4) podświadomość = (1) + (2) - II Kapłanka

(5) świadomość = (2) + (3) - VII Rydwan

(6) nadswiadomość = (4) + (5) - IX Pustelnik

(7) misja = (1) + (5) - III Cesarzowa

(8) środki do realizacji misji = (2) + (6) - XV Diabeł

--

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, wiec może być (2) - (1) - XII Wisielec

(10) co robiłam = (3) - (2) j.w. - V Kapłan

(11) lekcja = (9) - (10) j.w. - VII Rydwan

---

(12) harmonia/komfort = (7) + (8) - XVIII Księżyc

(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6) - VII Rydwan

(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6) - XVII Gwiazda

-----

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7) - XXI Świat

(17) komfort karm. = (11) + (6) - XVI Wieża

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8) - XXII Głupiec

 

Drugi : 29.04.94

 

(1) dzieciństwo - VII Rydwan

(2) wiek średni = IV Cesarz

(3) wiek dojrzały = I Mag

(4) podświadomość = (1) + (2) - XI Moc

(5) świadomość = (2) + (3) - V Kapłan

(6) nadswiadomość = (4) + (5) - XVI Wieża

(7) misja = (1) + (5) - XII Wisielec

(8) środki do realizacji misji = (2) + (6) - XX Sąd Ostateczny

--

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, wiec może być (2) - (1) - III Cesarzowa

(10) co robiłam = (3) - (2) j.w. - III Cesarzowa

(11) lekcja = (9) - (10) j.w. - O Głupiec

---

(12) harmonia/komfort = (7) + (8) - X Koło fortuny

(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6) - V Kapłan

(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6) - XXII Głupiec

-----

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7) - VI Kochankowie

(17) komfort karm. = (11) + (6) - XVI Wieża

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8) - XX Sąd Ostateczny

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam! Jak pisałam post to zamiast 28, wpisałam 29 :(

 

Ismena, nie mogę już edytować pierwszego postu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, vil_lemo napisał:

Ismena, nie mogę już edytować pierwszego postu?

Nie, do 60 min od napisania można edytować 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...