Skocz do zawartości

Bliżnięta


alicjawkrainie

Polecane posty

Być może zadam naiwne pytanie, ale ponieważ  mam siostrę bliźniaczkę, zastanawiam się nad tą kwestią od kiedy zainteresowałam się horoskopami. Pomiędzy naszymi narodzinami jest jedynie pięć minut różnicy. Jeżeli astrologia określa ważne życiowo wydarzenia, charakter oraz predyspozycje na podstawie daty narodzin itp. to jak to się odnosi właśnie do bliźniąt, osób, które urodziły się w tym samym miejscu oraz czasie /prawie/. Czy jest na forum ktoś kto może odpowiedzieć?

Pozdrawiam ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem bliźniąt spędza sen z powiek astrologów... jest tak, że większość bliźniąt przeżywa bardzo podobne koleje losu, chociaż mogą przejawić się w odmiennej formie. Część przeżywa bardziej rozbieżne koleje, ale tak u jednej jak i u drugiej grupy cechy charakteru i predyspozycje są "takie same". Mówimy tu oczywiście o małej różnicy między narodzinami.

Z astrologicznego punktu widzenia można to wytłumaczyć tym, że istnieją dawne techniki nieznane współczesnym, na podstawie których cyzelowało się szczegóły. Ja w tym nie jestem obeznana, po prostu wiem, bo to było tematem wykładów i zapamiętałam, że coś takiego istnieje ale na tym koniec. 

Natomiast jeśli przyjmiemy istnienie indywidualnej i świadomej swoich zadań duszy, to jasnym się staje, iż mając niezróżnicowane potencjały, mogą one te potencjały użyć w dowolny sposób, ponieważ dysponują wolną wolą i w związku z tym mają prawo wyboru. To, że bliźnięta są podobne zewnętrznie i "potencjałowo" nie oznacza, że jest to jedna dusza dzieląca dwa podobne ciała, przeciwnie - są to dwie dusze, z których każda ma do zrealizowania swój program, za pomocą takich samych narzędzi, ale od niej tylko zależy, w jaki sposób ich użyje. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...