Skocz do zawartości

Połączenia AW Rydwan+Moc+Cesarzowa


ad175

Polecane posty

  • 2 months later...

Przepraszam, kompletnie zapomniałam o tym poście :P Nie dociągałam dodatkowych kart, zatem skoncentruję sie tylko na tych 3. Według mnie nasza znajomość ma szansę rozwinąć się w szybkim czasie. Być może Panem targają sprzeczne uczucia, chciałby czegoś więcej, lecz po 2 krokach w przód wykonuje 1 w tył. Sprawa jednak ma potencjał. Po pewnym czasie uczucie rozwinie się, urośnie w siłę, może zostać tutaj wpleciony  wątek próby zdominowania, podporządkowania się w związku tej drugiej stronie. Koniec mini-rozkładu wieńczy Cesarzowa, która - moim zdaniem - symbolizuje zawarcie stałego związku, gdzie zostanę w pełni doceniona przez tego Pana. A jeśli mowa tutaj o jego uczuciach, możliwe że na pozór będzie w związku władczą, stanowczą osobą, jednak z dużą dozą wrażliwości.

 

Jednak widzę także drugą, trochę gorszą możliwość.

 

Mianowicie - panem targają rozterki uczuciowe, ponieważ czuje pewien rodzaj przyciągania w moim kierunku, jednak sprawa niekoniecznie rozegra się pomyślnie dla mnie, ponieważ postęp znajomości blokuje stała partnerka, która ma nad nim kontrolę i odgrywa ważną role w jego życiu. Oprócz ewentualnej partnerki może być to matka, która chce sprawować nadmierną kontrolę nad życiem uczuciowym syna.

 

Karty stawiane były w ramach ćwiczeń, nie znam aż tak dobrze sytuacji związkowej owego Pana, dlatego myślę, że właśnie z tego powodu karty pokazują mi różnorodne odpowiedzi.

 

A może się mylę? Może dzieje się tak ze względu na emocjonalne podejście do tego pytania? Wyszły dwie odpowiedzi - jedna pomyślna, taka, którą chętnie bym widziała, a druga odwrotnie - coś, czego chciałabym uniknąć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2019 o 12:23, ad175 napisał:

Rydwan+Moc+Cesarzowa w pytaniu o uczucie danej osoby do mnie?

było zadane w miarę konkretne pytanie, czyli jakie ma uczucia, nie zamiary, nie plany, nie jaki on jest....

wg mnie te trzy karty oznaczają chęć posiadania we wszystkich odcieniach tego wyrazu

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...