Skocz do zawartości

Zgadnij co to za karta?


Syrena

Polecane posty

Dziewczynka z mężczyzną nie oglądają się za siebie nie  zostawili za sobą w zamku  otwartych drzwi.Nowa droga w nieznane  wiodąca przez rozżarzone węgle nie wiedzą co ich czeka na rozpalonej drodze , po drugiej stronie muru,nie uciekają  idą świadomie.Karta 8 pucharów ucieczka z walizkami po cichu w nocy z otwartymi wrotami,oni tacy spokojni już mam mętlik w głowie,nowa droga w nieznane co nas czeka po drugiej stronie na tej drodze tego nie wiemy musi być karta 6 mieczy droga w nieznane <bezradny>

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę matkę z dzieckiem. Dziewczynka zaraz zmierzy się z trudami życia, czeka ja próba, jeszcze trzyma dłoń matki. Zatem przywodzi na myśl jakąś inicjację, wejście w dorosłość -przemiana czyli Śmierć lub może się cofnąć i nie iść ta droga -wybór /Kochankowie. Nie znam dobrze Arkan Małych może tam jest trafniejsza tym interpretacjom karta.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko, spróbuję. Aż 3 karty mam na myśli jedna karta z dworu Buław,dwie z dworu Mieczy.

Bardziej pasuje do 6 buław mężczyzna z uśmiechem na twarzy triumfuje zwyciężył walkę. 

  • Gratuluję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koniczyna napisał:

Będzie ciężko, spróbuję. Aż 3 karty mam na myśli jedna karta z dworu Buław,dwie z dworu Mieczy.

Bardziej pasuje do 6 buław mężczyzna z uśmiechem na twarzy triumfuje zwyciężył walkę. 

no i strzał w 10 <zwycięzca>

 

The Fountain Tarot

 

 

9941c86670c0d500d5cab063fbb77677 (1).jpg

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Koniczyna napisał:

mężczyzna z uśmiechem na twarzy

fakt, tez patrzyłam czy się krzywi z bólu, czy się uśmiecha, więc jednak czerwona radocha <brawo>

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 mieczy? takie purrysowe zwycięstwo... udało się a tu klęska... no i z zaskoczenia (zdrada też by się zgadzała).

W sumie mogłoby być też 7 mieczy (z zaskoczenia, od tyłu kogoś podejść), złapać złodziejaszka na uczynku gorącym jak @Koniczyna.

 

(ps. te twoje propozycje będzie trzeba cenzurować <hihi> ).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Essa napisał:

5 mieczy? takie purrysowe zwycięstwo... udało się a tu klęska... no i z zaskoczenia (zdrada też by się zgadzała).

W sumie mogłoby być też 7 mieczy (z zaskoczenia, od tyłu kogoś podejść), złapać złodziejaszka na uczynku gorącym jak @Koniczyna.

 

(ps. te twoje propozycje będzie trzeba cenzurować <hihi> ).

Ha złapać złodziejaszka na uczynku gorącym <kawka><cwaniak>:><dziadek>

Nie będzie potrzeby moje karty cenzurować<niee> Nie będę robić z tak zacnego forum niewiadomo co np.forum erotyczne jeszcze się zlecą gawędziarze erotomani :D<cicho>

Karta jest z AW

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...