Skocz do zawartości

Bursztyn


Amandaa

Polecane posty

 

Śnił mi się dzisiejszej nocy wielki bursztyn. Wydawał mi się piękny a w środku były czarne postacie: kobiety i mężczyzny, tak jakby zatopione w tym bursztynie.

Co może oznaczać taki sen? 

Ktoś pomoże? 

Wydaje mi się ważny, dlatego pytam. Cały czas mi chodzi po głowie ten bursztyn. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam w jakimś senniku że to oznacza:

mila niespodzianka/prezent.

właśnie się dowiedziałam że ktoś mi coś kupił :) mały drobiazg, ale bardzo miły i od bliskiej osoby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bursztyn jest dość mocnym amuletem, ma działanie ochronne, pokazano Ci, ze w środku są czarne postacie, nie białe tylko czarne, zatem od czegoś ten bursztyn cię uchronił, coś zebrał w siebie, jakiś negatyw, tyle, że bursztyn należy często oczyszczać, ponieważ to jednak nie kamień, może to również być sugestia, że potrzebujesz jakiejś ochrony energetycznej, którą może ci dać, ważne są odczucia, jakie miałaś w momencie zobaczenia tych postaci, sam bursztyn to przejrzystość sytuacji, no może jak jakaś mucha albo komar się utopi, to nie jest taki przezroczysty :)  

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SowAna napisał:

Bursztyn jest dość mocnym amuletem, ma działanie ochronne, pokazano Ci, ze w środku są czarne postacie, nie białe tylko czarne, zatem od czegoś ten bursztyn cię uchronił, coś zebrał w siebie, jakiś negatyw, tyle, że bursztyn należy często oczyszczać, ponieważ to jednak nie kamień, może to również być sugestia, że potrzebujesz jakiejś ochrony energetycznej, którą może ci dać, ważne są odczucia, jakie miałaś w momencie zobaczenia tych postaci, sam bursztyn to przejrzystość sytuacji, no może jak jakaś mucha albo komar się utopi, to nie jest taki przezroczysty :)  

dziękuję za objaśnienie :)odczucie miałam dobre, podobał mi się i byłam ciekawa co jest w środku, negatywnych odczuć nie miałam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...