Skocz do zawartości

Dom nr 33 - numerologia


Eseses

Polecane posty

Czesc wszystkim. Zamierzam kupic dom o numerze 33 - brak ulicy. Znam juz wibracje 6 i moja kuzynka ma numer domu 6/15 i jest to bardzo rodzinny dom, wielopokoleniowy ( mieszka w nim kuzynki babcia i kuzynka z mezem i dziecmi ). Naprawde do wielu rzeczy doszli odkad tam mieszkaja i na finanse tez nie narzekaja choc doszli do nich uporem i praca. Co powiecie mi o numeracji 33? Ja 08.11.1989 - numerologiczna 1 a maz 24.10.1984 - numerologiczna 11. Nie mamy dzieci. Teraz mieszkamy po 4/13/49 i jest tragicznie. Maz ma tez firme pod tym adresem i jest MA-SA- KRA! Ciagle jakies problemy roznej maści - od osobistych do finansowych o braku potomstwa nie mowie... poza tym my jako malzenstwo ( za chwile 7 rocznica ) ciagle mijamy sie z celami zyciowymi - przez kilka lat chcialam dziecko to on nie chcial a potem na odwrot. Postanowilam kupic dom i zmienic siedzibe firmy bo zaraz zostanie nam tylko rozwod i bankrut... tragedia bardzo prosze o jakas wskazowke 😑😑😑 zastanawiam sie tez czy my nie jestesmy jakims tam zwiazkiem karmicznym bo naprawde jest ciezko... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 17.06.2019 o 21:00, Eseses napisał:

Czesc wszystkim. Zamierzam kupic dom o numerze 33 - brak ulicy. Znam juz wibracje 6 i moja kuzynka ma numer domu 6/15 i jest to bardzo rodzinny dom, wielopokoleniowy ( mieszka w nim kuzynki babcia i kuzynka z mezem i dziecmi ). Naprawde do wielu rzeczy doszli odkad tam mieszkaja i na finanse tez nie narzekaja choc doszli do nich uporem i praca. Co powiecie mi o numeracji 33? Ja 08.11.1989 - numerologiczna 1 a maz 24.10.1984 - numerologiczna 11. Nie mamy dzieci. Teraz mieszkamy po 4/13/49 i jest tragicznie. Maz ma tez firme pod tym adresem i jest MA-SA- KRA! Ciagle jakies problemy roznej maści - od osobistych do finansowych o braku potomstwa nie mowie... poza tym my jako malzenstwo ( za chwile 7 rocznica ) ciagle mijamy sie z celami zyciowymi - przez kilka lat chcialam dziecko to on nie chcial a potem na odwrot. Postanowilam kupic dom i zmienic siedzibe firmy bo zaraz zostanie nam tylko rozwod i bankrut... tragedia bardzo prosze o jakas wskazowke 😑😑😑 zastanawiam sie tez czy my nie jestesmy jakims tam zwiazkiem karmicznym bo naprawde jest ciezko... 

 

 

Moze tutaj znajddziesz odpowiedz? ;)

 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 5.07.2019 o 19:06, runoutofbreath napisał:

 

 

Moze tutaj znajddziesz odpowiedz? ;)

 

 

 

Hej słucham 🎧 tej osoby 👥 jestem trochę zaskoczona.... Liczba i interpretacja 33 bo to dobra liczba na biznes ale zrobiłbym tu piramide dwóch osób i celów.... U Pani tak w biegu wyszło mi dużo jedynek.... 

8.11.1989

 

. . . . . . .  1

. . .  1. . . . .  9

2. . . . . 8. . . . . 9.

. . .  6. . . .  1

. . . . . .  5

 

Pan 👨 

24.10.1984

 

. . . . . . .  8

. . . . 7. . . . . 1 

1. . . . .  6. . . . 4

. . .  5. . . . .  2

. . . . . . . 3

 

PS

. . .  ona 37

. . .  On 29

Razem = 66

Generalnie uważam że twój mąż nie jest 11 a liczba 29 

A co dalej to zmienność liczby 29 liczba dwa tu miesza ale twoja liczba 37 dobrze sobie radzi w swoich potrzebach.... Czy dom pomoże oby pomógł.

mocny wątek liczby  z waszych dat urodzenia 66 ja bym tej liczby 🔢 nie upraszczala do liczby 3 tylko została przy liczbie 66 

Maz ma ciężki start tu jest liczba 4 ale poradzi sobie. W konsekwencji wyjdzie na

@Eseses

 

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Batyam napisał:

Hej słucham 🎧 tej osoby 👥 jestem trochę zaskoczona.... Liczba i interpretacja 33 bo to dobra liczba na biznes ale zrobiłbym tu piramide dwóch osób i celów.... U Pani tak w biegu wyszło mi dużo jedynek.... 

8.11.1989

 

. . . . . . .  1

. . .  1. . . . .  9

2. . . . . 8. . . . . 9.

. . .  6. . . .  1

. . . . . .  5

 

Pan 👨 

24.10.1984

 

. . . . . . .  8

. . . . 7. . . . . 1 

1. . . . .  6. . . . 4

. . .  5. . . . .  2

. . . . . . . 3

 

PS

. . .  ona 37

. . .  On 29

Razem = 66

Generalnie uważam że twój mąż nie jest 11 a liczba 29 

A co dalej to zmienność liczby 29 liczba dwa tu miesza ale twoja liczba 37 dobrze sobie radzi w swoich potrzebach.... Czy dom pomoże oby pomógł.

mocny wątek liczby  z waszych dat urodzenia 66 ja bym tej liczby 🔢 nie upraszczala do liczby 3 tylko została przy liczbie 66 

Maz ma ciężki start tu jest liczba 4 ale poradzi sobie. W konsekwencji wyjdzie na

@Eseses

 

 

Czy te jedynki szkodzą? Czy to jest ciagle zaczynanie od poczatku? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Eseses napisał:

Czy te jedynki szkodzą? Czy to jest ciagle zaczynanie od poczatku? 

Wiesz to są wyzwania.... Ta liczba kiedy ja zredukujemy z Twojej drogi zycia 37 /1 to też coś nam mówi ale ja bym tu popatrzyła na waszą wspólna liczbę 66 

Jako liczbę związku. 

 

Co do liczby jeden 1⃣ 

To popatrz na czarne szczyty ⛰ 

Tu masz wskazówki dla ciebie a są to liczby 6,1,5 

Rodzina 👪 

Ja 

Wolność 🗽 tak w skrócie.... 

Czy to osiągniesz to praca ⚒ dla ciebie.... 

Twój mąż ma inne wyzwania 

5 wolność 🗽 

2 emocje nawet skrajne 

3 i trojka która jest kreatywna ale... Ale czasami kreatywność to nie to samo co zarabianie kasy.... 

To twórczość ale też zagrania ryzykowne.... 

Ja bym pracowała i zwróciła uwagę na waszą liczbę 66.... Tu leży klu esencja związku i indywidualizm.... Każdego z was. 

Chyba bym nie obstawiala zaczyna ia od początku u ciebie raczej to nowe etapy.... W życiu. Teraz koncentrujemy się wokół liczb 

2,8,9 

Tylko nie wiem czy wspierają meza, czy ta liczba 9 "oznacza pracę dla innych 

8 kierunek niezaleznosci 

A dwa to chyba rzeczy wyniesione z domu.... Ale też praca.... Ja nie wiem czy dziecko 👶 tobie jest potrzebne może tak ale musisz mieć lukę.... Wolne uważam że gdybyś pracowała mocno i to by Ci przyniosło lub przynosiło finanse to dziecko w takiej sytuacji jest planem nie pierwszym... Bardziej i to rozumiem. Jest potrzeba osiągnięcia stabilizacji rozsądna 37 liczba 7 decyduje to taki twój instynkt zachowania... A, 3 emocje.... 

W sumie to mocny zwiazek.... Ale każdy walczy o siebie.... 

Na spokojnie nie sugeruje się wszystkim... Wywal lustra z sypialni... Zobacz jak się wspierać i drugiemu nie przeszkadzac... Musicie oboje mieć strefę komfortu 

 

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Batyam napisał:

Wiesz to są wyzwania.... Ta liczba kiedy ja zredukujemy z Twojej drogi zycia 37 /1 to też coś nam mówi ale ja bym tu popatrzyła na waszą wspólna liczbę 66 

Jako liczbę związku. 

 

Co do liczby jeden 1⃣ 

To popatrz na czarne szczyty ⛰ 

Tu masz wskazówki dla ciebie a są to liczby 6,1,5 

Rodzina 👪 

Ja 

Wolność 🗽 tak w skrócie.... 

Czy to osiągniesz to praca ⚒ dla ciebie.... 

Twój mąż ma inne wyzwania 

5 wolność 🗽 

2 emocje nawet skrajne 

3 i trojka która jest kreatywna ale... Ale czasami kreatywność to nie to samo co zarabianie kasy.... 

To twórczość ale też zagrania ryzykowne.... 

Ja bym pracowała i zwróciła uwagę na waszą liczbę 66.... Tu leży klu esencja związku i indywidualizm.... Każdego z was. 

Chyba bym nie obstawiala zaczyna ia od początku u ciebie raczej to nowe etapy.... W życiu. Teraz koncentrujemy się wokół liczb 

2,8,9 

Tylko nie wiem czy wspierają meza, czy ta liczba 9 "oznacza pracę dla innych 

8 kierunek niezaleznosci 

A dwa to chyba rzeczy wyniesione z domu.... Ale też praca.... Ja nie wiem czy dziecko 👶 tobie jest potrzebne może tak ale musisz mieć lukę.... Wolne uważam że gdybyś pracowała mocno i to by Ci przyniosło lub przynosiło finanse to dziecko w takiej sytuacji jest planem nie pierwszym... Bardziej i to rozumiem. Jest potrzeba osiągnięcia stabilizacji rozsądna 37 liczba 7 decyduje to taki twój instynkt zachowania... A, 3 emocje.... 

W sumie to mocny zwiazek.... Ale każdy walczy o siebie.... 

Na spokojnie nie sugeruje się wszystkim... Wywal lustra z sypialni... Zobacz jak się wspierać i drugiemu nie przeszkadzac... Musicie oboje mieć strefę komfortu 

 

 

Łał ... bardzo ci dziekuje! W sumie wszystko co do mnie sie zgadza. Od jakiegos czasu walcze o siebie jako o osobe i dziecko poszlo w odstawke bo bo chce czuc harmonię w swoim zyciu i poczucie stabilnosci przez co moj maz nie bardzo potrafi sie odnalezc bo bardzo mu matkowalam. Jestem w szoku... w sumie ten dom i przeprowadzka do niego ma byc sprawdzianem czy tak naprawde bedziemy dalej isc razem przez zycie i stad to zapytanie bo w miejscu gdzie jestesmy i jest firma to przynosi nam a w szczegolnosci mi wiele cierpienia

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...