Skocz do zawartości

Czy działa na Ciebie prawo przyciągania?


Ismena
 Share

Polecane posty

CZY DZIAŁA NA CIEBIE PRAWO PRZYCIĄGANIA?

Czy uważasz, że prawo przyciągania na Ciebie działa? Istnieje bowiem koncepcja, która zasadniczo twierdzi, że przyciągasz energię, którą sam wyrzucasz na świat. W zależności od tego, jakie myśli jej towarzyszą, doświadczenia tej natury pojawią się w twoim życiu, dlatego, że stworzyłeś je podświadomie. Chcesz się przekonać, czy prawo przyciągania działa również na Ciebie?

 

hqdefault.jpg

 

Myśli – wizja – działanie

Dostajesz to, o czym myślisz – to zdanie najlepiej podsumowuje istotę prawa przyciągania. Jeśli myślisz o chorobach – chorujesz, jeśli myślisz o miłości – masz miłość, jeśli myślisz o dobrobycie – żyjesz w nim.

Aby cokolwiek zdarzyło się w Twoim życiu, musisz najpierw wprowadzić to pragnienie do swojego pola świadomości za pomocą myśli, które następnie przekształcają się w wizje, a później w działanie.

Jeśli skupisz się na negatywnych myślach lub ludziach, doświadczysz więcej negatywnych zdarzeń.

I odwrotnie, jeśli zwrócisz swoją uwagę na pozytywne aspekty swojego życia i to, co jest w nim dobre, zobaczysz, że z czasem więcej tej dobroci zacznie pojawiać się w Twojej przyszłości.

To jedna z najbardziej uniwersalnych prawd, jakie ludzie mogą wdrożyć we własne życie i uzyskać z niej korzyści. Jednak i tak wciąż pozostaje wielu, którzy są zaskoczeni tą koncepcją.

Niemniej jednak może poznanie oznak działania prawa przyciągania pozwoli uwierzyć tym, którzy podchodzą do niego sceptycznie.

 

Prawo przyciągania – oznaki działania

Poniżej znajduje się kilka oznak tego, że prawo przyciągania działa:

 • Rzeczy, których pragniesz, szybciej się zdarzają – kiedy skupiasz uwagę na rzeczach, których CHCESZ w swoim życiu, coraz więcej z tych rzeczy zaczyna się w nim pojawiać.
 • Gdy będziesz nadal koncentrował swój umysł na tym, co chcesz, żeby się wydarzyło, prawdopodobnie zauważysz, że te rzeczy przyjdą szybciej i wszystko zacznie układać się po Twojej myśli.
 • Czujesz się osobą otwartą i gotową na zmiany – pamiętaj, że wszyscy przybyliśmy na Ziemię, aby nawiązać kontakt z naszą najwyższą jaźnią, a to wymaga przełamania normy oraz porzucenia starych procesów myślowych i nawyków w celu osiągnięcia pełnego potencjału naszych możliwości.
 • Dbasz o to, co tu i teraz – przez większość naszego życia oszukiwano nas, że liczy się tylko przyszłość, a teraźniejszość nie ma wartości.

  Jeśli zauważyłeś, że Twoje życie zmierza we właściwym kierunku, prawdopodobnie nauczyłeś się też, że warto skupić swą uwagę na teraźniejszości, zamiast martwić się lub kontemplować o tym, co wydarzy się w przyszłości.

 • Nie boisz się mówić o swoich pragnieniach – wiedząc, że przyciągasz to, czego pragniesz, nie boisz głośno mówić całemu wszechświatowi o swoich pragnieniach, marzeniach i potrzebach.

 • Czujesz więcej pozytywnej energii – kiedy prawo przyciągania zaczyna działać, cała negatywność i ciężkość, które kiedyś odczuwałeś w sercu, zaczynają topnieć.

 • Rzeczy, które kiedyś cię niepokoiły, po prostu nie mają znaczenia.

 • Czujesz się osobą szczęśliwą, podekscytowaną codziennością i gotową na to, co przyniesie każdy poranek.

 • Żyjesz w spokoju – bez względu na to, co się dzieje wokół Ciebie, czujesz się spokojny i zadowolony z tego, w jakim miejscu życia jesteś.

  Nie pozwalasz, aby rzeczy z zewnątrz Cię niepokoiły, ponieważ odnalazłeś równowagę w życiu i czujesz się swobodnie i dobrze sam ze sobą.

 • Spotykają Cię dobre rzeczy – kiedy sięgasz do swojego wyższego ja i odkrywasz siebie, życie zaczyna wydawać się proste.

  Spotkasz odpowiednich ludzi we właściwym czasie, udajesz się do miejsc, które poprawiają Twoje samopoczucie, rozwijasz się duchowo, stajesz się zdrowszy, masz lepszą sytuację finansową itd.

 • Nawet gdy ta ścieżka prawa przyciągania nie jest całkowicie pozbawiona przeszkód, Ty i tak wiesz, że cokolwiek by się nie wydarzyło, zawsze trzeba myśleć pozytywnie i przyciągać pozytywne zdarzenia, odczuwając przy tym WDZIĘCZNOŚĆ.

 

źródło: https://www.odkrywamyzakryte.com/prawo-przyciagania/

 • Lubię! 2
 • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku prawo przyciągania działa, ale nie tak jakbym tego chciał <niepewny> Przeważnie jest tak, że czegoś bardzo chce, ale nie mogę tego dostać np za mało pieniędzy żeby kupić daną rzecz. Gdy odpuszczę i jestem zmarnowany po pewnym czasie naglę pojawia się ta rzecz w promocji albo dostaje drobiazg o którym myślałem wcześniej<jupi> Z relacjami też chciałem kogoś poznać i dziwne zbiegi okoliczności stawiały dana osobę na mojej drodze. Miałem sporo takich sytuacji, ale zasada ta sama chce pragnę odpuszczam zrezygnowany i nagle się pojawia nie ogarniam tego <głupek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zawsze prawo przyciągania działa tak jak chcemy? 

Może zdarzyć się tak, że przyciagniemy coś ale sami nie pamiętamy, że kiedyś tego pragneliśmy więc najczęściej nie wierzymy, że to prawo działa.

Wszechświat skrycie pracuje abyśmy mogli osiągnąć to co stworzyliśmy w naszym umyśle za pomocą wizualizacji/ silnego wewnętrznego pragnienia i podsuwa nam sprzyjające "zbiegi okoliczności", które zbliżają nas do celu <lina>

Czasami możemy dopomóc osiągnięciu danego marzenia gdyż właśnie w naszym działaniu czyli ruszeniu przysłowiowych "czterech liter" otrzymujemy wszelkie "pomocne dłonie". 

Nigdy nie wiesz co przyniesie jutrzejszy dzień. Być może będzie to podwyżka w pracy, którą tak bardzo pragnąłeś(-aś) albo nowo poznana osoba, być może przyszła partnerka/partner, którą tak bardzo chciałeś mieć ale wcześniej z powodu różnych okoliczności mieć nie mogłeś.

 

Polecam film o prawie przyciągania pt. "Sekret" ;)

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o " Sekret" mam mieszane uczucia... Gdyby to było takie proste nastąpiłby chaos na świecie. Z tym przyciąganiem tego czego kiedyś pragneliśmy zgodzę się w 100% coś na zasadzie uważaj o co prosisz bo możesz to dostać tylko nie wtedy gdy chemy<sarkazm>

22 godziny temu, Mistiko napisał:

Polecam film o prawie przyciągania pt. "Sekret" ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jako film do mnie nie przemawia, teza bardziej tylko zawsze każdy zapomina dodać, że nic samo się nie dzieje i oprócz suchego przyciągania ważna jest nasza ingerencja, czyli DZIAŁANIE :)

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2019 o 14:08, Syrena napisał:

Film jako film do mnie nie przemawia, teza bardziej tylko zawsze każdy zapomina dodać, że nic samo się nie dzieje i oprócz suchego przyciągania ważna jest nasza ingerencja, czyli DZIAŁANIE :)

Ależ oczywiście, ale aby było działanie wcześniej zarodek tego działania musiał narodzić się w głowie czyli w naszym umyśle <spokój>

 

Jeżeli chodzi o " Sekret" mam mieszane uczucia... Gdyby to było takie proste nastąpiłby chaos na świecie. Z tym przyciąganiem tego czego kiedyś pragneliśmy zgodzę się w 100% coś na zasadzie uważaj o co prosisz bo możesz to dostać tylko nie wtedy gdy chemy<sarkazm>

 

"Sekret" ma za zadanie pokazać zwykłemu Kowalskiemu jak to wszystko działa a to jak to ktoś wykorzysta zależy od niego. Można polecić komuś ten dokument a nuż zmieni jego nastawienie do świata i zacznie inaczej myśleć.

 

Prędzej czy później to co pragnęliśmy w końcu dostajemy tylko w swoim czasie. Jeśli nie w tym wcieleniu to w następnym <mag>

 

 

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mistiko napisał:

Prędzej czy później to co pragnęliśmy w końcu dostajemy tylko w swoim czasie. Jeśli nie w tym wcieleniu to w następnym <mag>

Taaa tylko czasami jak już nie chcemy tego <figiel>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...

Prawo przyciągania działa, zdecydowanie, niezależnie czy to jest kwestia pieniędzy, czy mniej przyziemnych spraw... Czasem się na tym łapię że pracując z energiami, bytami itp. pamiętam żeby się przygotować i po cięższych wyzwaniach pojawia się niepokój czy aby na pewno wszystko zrobiłem jak należy i czy to czego chciałem się pozbyć nie przyjdzie do mnie. Jeśli obawiam się że coś do mnie przyjdzie zjawi się niemal na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 month later...

Dorzucam jeszcze artykuł uzupełniający:

 

Dlaczego PRAWO PRZYCIĄGANIA nie działa? – 10 błędów

 

Prawo Przyciągania.
Mistyczne, magiczne, tajemnicze i związane z jakimś abrakadabra…
Nic bardziej mylnego. 
Prawo Przyciągania to jedno z kosmicznych praw, jakie obowiazuje każdego, dokładnie tak samo, jak prawo grawitacji – bez względu na to, czy wierzysz w grawitację, czy nie – ona na ciebie działa.
Znajomość teorii Prawa Przyciągania daje nadzieję na lepsze jutro, natomiast praktyka tego prawa – daje lepsze jutro.
Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś stosować Prawo Przyciągania w swoim życiu i doszedłeś do wniosku, że ono nie działa, to mam dla ciebie dobrą wiadomość – mylisz się  
Prawo Przyciągania działa zawsze i na każdego – jeżeli coś ci nie wyszło, poddaj w wątpliwość własne umiejętności i niewłaściwe użycie wiedzy, a nie metodę.

Dziś wymienię wszystkie możliwe błędy, jakie można popełnić stosując Prawo Przyciągania. Jednocześnie zwrócę uwagę, na to, że mówimy o ŚWIADOMYM jego używaniu, ponieważ nieświadomie używa go każdy, w każdej chwili swojego życia.

Zanim jednak przejdziemy do błędów, wyjaśnię w kilku zdaniach czym w ogóle jest Prawo Przyciągania. Fizyka kwantowa, Albert Einstein oraz wielu innych naukowców i myślicieli, udowodniło, że wszystko co nas otacza, łącznie z nami to energia.Każda nasza myśl to energia o określonej częstotliwości – za każdym razem, kiedy coś pomyślisz – wysyłasz energię w przestrzeń. Każda Twoja myśl ma znaczenie, ale to co jest silniejsze od myśli, to emocja. Emocja ma siłę sprawczą i przyciąga inną emocję – podobną do siebie. Prawo przyciągania nie odróżnia „dobrych” rzeczy od „złych” – przyciągasz to, na czym się skupiasz (ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ), więc kiedy się boisz – przyciągasz to, czego nie chcesz – warto zatem zapanować nad swoim strachem, ponieważ można „przez przypadek” wyrządzić sobie krzywdę, a później zrzucić winę na „zły los”.

 

Upraszczając:

1. Wszystko jest energią 2. Myśli i emocje mają określoną częstotliwość 3. Prawo Przyciągania to zasada, która mówi o tym, że częstotliwości, które są do siebie podobne – przyciągają się 4. Wchodząc na odpowiednią częstotliwość (dostrajając się do niej), przyciągniesz do swojego życia, to czego chcesz – POD WARUNKIEM, że wibracja jest spójna.

 

Wszechświat słucha nas przez cały czas. 
I zasadniczo nie rozumie słowa „nie” – na przykład: „Nie chcę się spóźnić!” – jeżeli zabarwisz to zdanie emocją – emocją strachu, to jest praktycznie pewne, że się spóźnisz. Wysłałeś w przestrzeń uczucie strachu, które Wszechświat odbierze, jako Twoje życzenie; na dodatek poświęciłeś temu uwagę, a energia podąża za uwagą. Słowo „nie”, nie odegrało tutaj żadnej roli. 
W takiej sytuacji należałoby powiedzieć z absolutną pewnością „Zdążę na czas!” – i wtedy cały Wszechświat stanie na rzęsach, żeby ci pomóc  
A co jeśli mimo to się spóźnisz…?
Przyczyną może być jeden z poniższych błędów.

 

1. Prawo Przyciągania nie polega na myśleniu. 
Książka „Sekret” od której bardzo wiele osób zaczyna, wprowadza większość ludzi w błąd. Mimo wszystko polecam ją tym, którzy o Prawie Przyciągania nigdy nie słyszeli, ponieważ od czegoś trzeba zacząć, a ta lektura jest prosta w odbiorze i wbrew pozorom, dobrze tłumaczy całe zagadnienie. 
To co należy zrobić po przeczytaniu tej książki – to po prostu pójść dalej.


Wiedza w niej zawarta, nie wystarczy, by skutecznie praktykować Prawo Przyciągania, ponieważ przekaz książki jest mniej więcej taki: „Poproś o mercedesa i myśl o nim dużo, a pojawi się w magiczny sposób jutro przed Twoim domem. A jak nie jutro, to może za tydzień, ponieważ Wszechświat potrzebuje czasu na realizację Twoich marzeń”.
No i teraz pan Kowalski leży cały dzień na kanapie i rozmyśla o mercedesie, ale następnego dnia rano, nie znajduje go przed swoim domem. Pan Kowalski jest cierpliwy, więc myśli o mercedesie przez kolejne cztery dni, ale samochodu nadal nie ma. Wtedy – wkurzony, stwierdza, że Prawo Przyciągania nie działa i to jakieś brednie. 
Panu Kowalskiego mówię, że jego błąd polegał na tym, że nie zrobił NIC, w kierunku, aby mercedesa do swojego życia faktycznie przyciągnąć. Nie pomyślał CO może zrobić, JAK może zarobić pieniądze, lub chociażby GDZIE może taki samochód wygrać. Poza myśleniem nie zrobił nic, a Prawo Przyciągania nie polega na myśleniu.
Tutaj jest potrzebne działanie, które wesprze Wszechświat i pomoże osiągnąć twój cel.

Przykład:
Jeżeli chcesz posiadać własną firmę, to dostrajając się do odpowiedniej częstotliwości, Wszechświat pomoże ci, stawiając na twojej drodze odpowiednich ludzi, odpowiednie książki, stawiając za biurkiem miłą panią, która pomoże ci w formalnościach itd…
Jeśli jednak będziesz siedział na kanapie i nie ruszysz się z niej, to Prawo Przyciągania nie zadziała w taki sposób, że nagle obudzisz się w czwartek – i będziesz miał firmę.
To by było czary-mary, a my mówimy o fizyce kwantowej – nie Harrym Potterze.

 

2. Najczęstszy błąd
Robi go 90% ludzi, którzy myślą, że stosują Prawo Przyciągania, a potem się dziwią, że „nie działa”.
CHCENIE. 
Ja chcę. 
Jeżeli czegoś chcesz, to odczuwasz pragnienie posiadania tej rzeczy / osoby / sytuacji.
Pragnienie to uczucie / emocja.
Prozaiczny przykład: Co odczuwasz, kiedy bardzo długo nie pijesz wody?
Pragnienie. Chce Ci się pić.
Odczuwasz pragnienie tylko wtedy, kiedy NIE MASZ dostępu do wody.
Kiedy masz wodę – nie odczuwasz pragnienia. 
Pragnienie odczuwa się wyłącznie wtedy, kiedy się czegoś NIE POSIADA.
Jeżeli emanujesz energią NIE POSIADANIA (poniewasz „chcesz”, ponieważ „pragniesz”), to przyciągasz energię podobną – czyli właśnie brak.
Brak przyciąga brak. Obfitość przyciąga obfitość. 
„Biedni będą biedniejsi, bogaci będą bogatsi.”

Jeżeli chcesz coś przyciągnąć do swojego życia, to nie możesz odczuwać braku tego.
Musisz czuć, że już to masz. Musisz być pewien, że już to masz. 
Nie możesz czuć, że CHCESZ, tylko że MASZ.

 

3. NADMIERNY POTENCJAŁ 
Pojęcie wzięte z książki „Transerfing Rzeczywistości”, której recenzja pojawi sie niedługo na blogu. 
Jest to nadanie zbyt dużej ważności danej rzeczy. 
Jeżeli czujesz, że MUSISZ to mieć, że MUSI się udać, że MUSI BYĆ TAK, A NIE INACZEJ, wywierasz ogromną presję i jednocześnie sprawiasz, że sytuacja ta MUSI… się nie udać. 
We Wszechświecie istnieje coś takiego jak równowaga energetyczna i musi być ona zachowana – zawsze. 
Kiedy naruszasz tę równowagę, poprzez wywieranie olbrzymiej presji i energia się nienaturalnie podnosi, kiedy wcale nie powinna tego robić, tak zwane „siły równoważące” doprowadzą do sytuacji, w której ta energia zostanie wyrównana, więc zrobią wszystko, by okoliczności nie miały pomyślnego dla ciebie zakończenia. 
Nie może być inaczej. 
Za każdym razem, kiedy czynisz daną rzecz / osobę / sytuację nadmiernie ważną – bądź pewny przegranej. Co należy zatem zrobić?
Obniżyć ważność.


Jak?
1. Wyobraź sobie, że się nie udało i ZAAKCEPTUJ TO. Nie możesz „oszukiwać” – musisz naprawdę zaakceptować, że poniosłeś porażkę. 
2. Stosuj Ho’oponopono – obniża ważność. 
3. Odpuść. Na pewno zdarzało ci się, że bardzo czegoś chciałeś, jednak wszystko wskazywało na to, że się nie uda. Dopiero w momencie, kiedy odpuściłeś – sprawa sama się „jakoś” załatwiała. To była właśnie tego przyczyna.

 

4. Kurczowo trzymasz się wybranego przez siebie scenariusza. 
Kiedy świadomie używasz Prawa Przyciągania i chcesz wizualizować sobie CEL, to… wizualizuj sobie CEL. Nie skupiaj się na drodze jaka prowadzi do celu. Wszechświat tego nie lubi.
Dzieje się tak dlatego, ponieważ musisz pamiętać o ograniczonej percepcji jaką masz – wszystko widzisz jedynie ze swojej wąskiej perspektywy, a ta jest naprawdę mikroskopijna w porównaniu z tym co widzi Wszechświat. 
Możesz myśleć, że jakaś wersja wydarzeń jest dla Ciebie dobra, a nawet najlepsza, i upierasz się, że tak własnie to powinno wyglądać, przy czym w końcu Wszechświat daje Ci to, czego chciałeś – ale docierasz do tego miejsca zupełnie inną drogą, niż sobie wyobrażałeś, i sam jesteś zdziwiony, że na to nie wpadłeś.
Zdecyduj, że masz zaufanie do Wszechświata, nie rozmyślaj o scenariuszu i drodze jaką masz pokonać – skup się jedynie na końcu tej drogi – na swoim celu.

 

5. Brak wiary i zaufania. 
„Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: „Przesuń się stąd – tam”, a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.”
Przykład: szukasz pracy. Wizualizujesz, że masz pracę. Wysyłasz cv ( czyli wykonałeś działanie ), ale mija drugi, trzeci dzień, a nawet piąty… i nic. Nikt nie odpowiada. Czy jesteś tak samo pewny swego, jak pierwszego dnia? Czy czujesz zwątpienie? Czy myślisz sobie „To głupie Prawo Przyciągania nie działa!” – i według wiary waszej, niech wam się stanie… 


Brak wiary, zwątpienie (niskie wibracje), brak zaufania do Wszechświata – to wszystko dalej jest energią i ma określoną częstotliwość, którą wysyłasz w przestrzeń. Sam powodujesz, że „Prawo Przyciągania nie zadziałało”, tylko tego nie widzisz.
Myślisz, że stosowałeś PP przez trzy dni i skoro się nie udało, to znaczy, że nie działa. 
Nie widzisz, że sabotujesz sam siebie… 
Wiara i zaufanie – od początku do końca.

 

6. Blokady – Programy – Podświadomość
W zeszłym tygodniu pojawił się artykuł na temat Programów (czytaj TUTAJ), w którym wyjaśniłam na jakiej zasadzie one działają. Jeżeli Twoja podświadomość ma zapisany program, który mówi, że bogaci ludzie są źli, to choćbyś wizualizował sobie miliony, wycinał banknoty z papieru i spał na nich, rysował Mapę Marzeń i nie wiadomo co jeszcze – bogaty nigdy nie będziesz. 
Zaistniała bowiem sprzeczność między tym, w co naprawdę wierzysz (program), a tym co wydaje Ci się, że chcesz osiągnąć. Dobrą wiadomością jest fakt, że programy te można zmienić na właściwe (takie, jakie chcemy), jednak to co jest najpierw potrzebne – to zdanie sobie sprawy, że się takie programy w ogóle posiada i jak dokładnie one brzmią.

 

7. Słowa nie są spójne z emocjami. 
Podobny błąd, jak ten powyżej. Kiedy powtarzasz „Jestem bogaty, jestem bogaty”, ale jednocześnie zupełnie w to nie wierzysz, to Prawo Przyciągania dostarczy ci jedynie to, w co naprawdę wierzysz – da ci emocję, którą wysyłasz – a wysyłasz emocję bycia spłukanym. „Mam świetną pracę! Uwielbiam swoją pracę!” – a kiedy tylko przychodzisz do swojej pracy, ogarniają cię czarne myśli i chęć ucieczki z niej… – jak myślisz? Prawo Przyciągania nie zadziałało, czy może to Ty nawaliłeś?  😉

 

8. Nie znajdujesz się w polu energii tego, czego pragniesz.
Przykład: chcesz przyciągnąć partnera. Ma być przystojny, inteligentny, zabawny, dobrze zarabiać, niech będzie wierny, nie imprezuje, lubi dzieci, ma cię kochać i szanować, nosić na rękach, mieć pasje i być niezwykle interesujący. 
Hmmmm…
A teraz odpowiedz sobie na pytania: czy kochasz i szanujesz siebie? Czy nosisz siebie na rękach? Czy dobrze zarabiasz? Czy jesteś niezwykle interesująca, wierna, inteligentna i zabawna? 
Bo jeśli coś się nie zgadza, to znaczy, że nie jesteś kompatybilna ze swoim „wymarzonym” partnerem i nie występujecie w tym samym polu energetycznym, a to oznacza, że nie ma cienia szansy na poznanie takiej osoby. Ludzie jakich spotykasz – a zwłaszcza partnerzy – to ludzie, którzy są na tym samym poziomie eneregetycznym co Ty. Więc albo musisz zmienić swoje wymagania – albo siebie i swoją energię. 
Dotyczy to wszystkiego. Przykład drugi:
„Jestem bogaty, mam dużo pieniędzy” powtarzasz sobie… i idziesz pieszo, żeby nie kupić biletu na autobus… albo jedziesz tramwajem, bo szkoda ci pieniędzy na taksówkę… 
Energia jaką wtedy emanujesz, nie jest zgoda z energią człowieka, który ma pieniądze i jest bogaty. 
Prawo Przyciągania nie działa… czy może nie potrafisz go stosować…? 

 

9. W przypadku „przyciągania miłości” – błąd nagminny.
Próbujesz przyciągnąć konkrentą osobę. 
Nie nie i jeszcze raz: nie rób tego.
Nie możesz wpłynąć na wolną wolę drugiego człowieka, więc jeżeli ta osoba nie chce być z tobą, to możesz sobie wizualizować ile wlezie – to i tak nic nie da. 
Jasne, że możesz spróbować – być może okaże się, że faktycznie do siebie pasujecie i wtedy się uda. 
Jednak więcej sensu ma przyciąganie po prostu miłości / partnera.
Jego cech i tego jak będziesz się przy nim czuł. Jeżeli osoba o której marzysz jest Ci „przeznaczona”, wtedy i tak odpowie na twoją energię i pojawi się w twoim życiu – jeżeli nie, przyciągniesz kogoś innego i będziesz szczęśliwy z kim innym.

 

Przy okazji przestrzegam wszystkich nieszczęśliwie zakochanych przed wszelkimi próbami wpłynięcia na wolną wolę drugiej osoby, za pomocą magii czy innych dziwnych rytuałów, ponieważ z poziomu energii zapłacicie za to bardzo wysoką cenę. Powtórzę: bardzo wysoką cenę – nie wolno i nie warto tego robić.

 

10. Negatywne myśli – marudzenie – niskie wibracje.
Prawo Przyciągania działa szybciej, kiedy masz wysokie wibracje. 
Jeżeli jesteś szczęśliwy i emanujesz radością i miłością (prawdziwą, bezinteresowną), twoje marzenia i cele realizują się szybciej. Dlatego tak ważne jest, by podczas świadomego stosowania Prawa Przyciągania czy wizualizacji – być w dobrym humorze. Oczywiście żadne udawanie tutaj nie przejdzie… – nie zmuszaj się do dobrego nastroju, kiedy masz ochotę płakać… – nie oszukasz Wszechświata. 
Zwracaj jednak uwagę na swoje wibracje i na to jak się czujesz. 

 

Podsumowując:

PRAWO PRZYCIĄGANIA DZIAŁA PRZEZ CAŁY CZAS

PRAWO PRZYCIĄGANIA DZIAŁA NA KAŻDEGO – niezależnie czy w to wierzy, czy nie

JEŻELI POMYŚLAŁEŚ KIEDYKOLWIEK, ŻE PRAWO PRZYCIĄGANIA NIE DZIAŁA, TO ZNACZY, ŻE NIE ROZUMIESZ ZASAD JEGO DZIAŁANIA i przeczytaj ten artykuł jeszcze raz 😉

 

źródło: http://rubikonwings.com/2018/04/30/dlaczego-prawo-przyciagania-nie-dziala-10-bledow/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
 • Utwórz nowe...