Skocz do zawartości

Talie kart Lenormand


iwona

Polecane posty

Talii za to do wyboru jest mnóstwo i wszystkie są piękne :uśmiech:

Lenormand Piątnik

back.png

00.png03.png

cała talia pod tym linkiem

https://picasaweb.google.com/100654996770885805548/LenormandPiatnik

 

Lenormand oracle cards

068AC01_b.jpg068AC03_b.jpg068AC12_b.jpg

bardzo ciekawa talia, fajnie się z nią pracuje

https://picasaweb.google.com/100654996770885805548/LenormandOracle

 

Najnowsza talia na Rynku -przepiekna i też dobrze się z nią pracuje

Gilded Reverie Lenormand Ciro Marchetti

1.png14.png19.png20.png

https://picasaweb.google.com/100654996770885805548/LenormandCiro

 

kolejna talia w wersji celtyckiej-też przepiękna w realu-

Enchanted Lenormand oracle

ScanImage14.jpgScanImage19.jpgScanImage21.jpgScanImage22.jpg

Tu nie mam linka do strony -prawa autorskie

 

w tej galerii pod linkiem jest mnóstwo obrazów talii lenormand do obejrzenia :uśmiech:

https://picasaweb.google.com/104554353255343676700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ange te które ci przypadły do gustu :) które ci się podobają, sama kupiłam Piątnika i w ogóle do mnie nie przemawia :(

dopiero inne talie zaczęły mówić :uśmiech:

talia Magiczny lenormand-tą wydrukowałam sobie, jest cudna i pięknie mówi, ale w naszych sklepach niedostępna

37143_115115868553207_111191325612328_112045_2696913_n.jpg74375_116263618438432_111191325612328_118727_666642_n.jpg74387_115261051872022_111191325612328_113204_5377166_n.jpg76044_118594791538648_111191325612328_130673_6424371_n.jpg

cała talia do obejrzenia

https://picasaweb.google.com/100654996770885805548/MagiczneLenormand

 

Mistyczny lenormand- także piękna talia mająca u nas powodzenie na rynku

Card01.jpgCard03.jpgCard04.jpg

cała talia pod linkiem

https://picasaweb.google.com/118201388506185933364/Lenormand?noredirect=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty są dobrej jakości, mają pozłacane brzegi, w zestawie jest pudełeczko na magnes :)

w sklepie Osiem jest do tego instrukcja tłumaczona na j.polski.

polecam tą talię , jest piekna , nosi w sobie archetypy kart Lenormand ale mozna się nią posługiwać jak talią oracle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Oj po prostu cudowne...

Dziewczyny, na jednej karcie (przynajmniej według mnie), jest przedstawione znaczenie pozytywne i negatywne, czyli inaczej karta w pozycji prostej i w odwróconej. Jak dla mnie, to ciekawie są wykonane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Autor postawił na prostotę. Niby łatwo idzie wróżyć ale mi się ta talia nie podoba, lubię karty bogate w symbolikę, kolorowe, nie tylko z jednym obrazkiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Gość Ophelia2040

A ja się pochwalę, zrobiłam sobie dzisiaj talię ZA DARMO! <haha2> No, może niezupełnie sama, znalazłam stronę, na której autorka udostępniła wizerunki kart. Wystarczy je wydrukować. Na moje oko wzięła po prostu wyszperane skądś grafiki, po wycięciu i lekkim obrobieniu wstawiła na wcześniej przygotowany szablon. Są na tej stronie.

Wzięłam więc dość sztywny i śliski papier (o wiele grubszy niż taki standardowy) i przepuściłam przez drukarkę laserową. W sieci znalazłam teksturę kwiatków, pokryłam nią drugą stronę wydruków. Na koniec pocięłam arkusze na gilotynie. Koszt: ZERO, ale w drukarni zrobią to samo za grosze, może ciutkę więcej, jeśli się poprosi ich o cięcie.

Może nie są idealne, ale oglądałam w sieci talie Lenormand i te, które chciałabym mieć kosztują conajmniej 140 złotych. Uznałam, że to za dużo na początek, mogłoby się okazać, że Lenormandy nie leżą mi zupełnie. Na razie więc zdecydowałam się na ekonimiczny zestaw początkującego.

A tak się prezentują:

 

64.jpg

 

65.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem! Twoja talia prezentuje się doskonale ! :)

Miałaś świetny pomysł. Mam nadzieję, że "polubicie się" i z dnia na dzień z tych kart będziesz coraz bardziej zadowolona! :) Upiększone przez Ciebie karty, prezentują się dużo lepiej niż na stronie autorki <ok>

Swoją drogą, teraz przyszedł mi na myśl pomysł, możemy stworzyć temat, w którym zrobimy własną talię kart Lenormand, tak samo jak w dziale z Tarotem, gdzie powstaje forumowa talia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040
Jestem pod wrażeniem! Twoja talia prezentuje się doskonale ! :)

Miałaś świetny pomysł. Mam nadzieję, że "polubicie się" i z dnia na dzień z tych kart będziesz coraz bardziej zadowolona! :) Upiększone przez Ciebie karty, prezentują się dużo lepiej niż na stronie autorki <ok>

Dziękuję! <kwiatek>

 

 

Swoją drogą, teraz przyszedł mi na myśl pomysł, możemy stworzyć temat, w którym zrobimy własną talię kart Lenormand, tak samo jak w dziale z Tarotem, gdzie powstaje forumowa talia :)

Jasne! Tak między nami, mi ogólnie przyszedł pomysł, żeby narysować sobie Lenormandy i obrobić je potem na komputerze. Umiem to robić, tylko czasu w najbliższym czasie nie mam <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie talie, które powstają w wyniku zafascynowania i chęci stworzenia własnej talii, moim zdaniem są najlepsze! W gotowej wersji, po prostu widać satysfakcję i pasję, jaką autor włożył w przygotowanie kart. Najczęściej są tak idealnie dopracowane, że nie pozostaje nic innego, tylko zacząć tasować i wróżyć ;)

Briee, jeśli masz takie umiejętności i warunki ku temu, powinnaś spróbować! Czytałam, że zajmujesz się tworzeniem różnego rodzaju grafik, więc według mnie Twoja talia byłaby na pewno piękna! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

W sieci najbardziej mi się spodobały rosyjskie talie. Sa mocno kiczowate, ale mimo to ładne. Na początku tego wątku były pokazane Lilac Twilight Lenormand, a Lirith pokazywała karty, które da się odwracać - to były "Szepty jesieni" (Autumn's Whispers Lenormand), też z Rosji. Niektóre były (albo są) dostępne krótko w polskich sklepach. Osobiście chyba będę polować na Nostalgię :D

 

Elegia Lenormand:

 

107.jpg

 

Nostalgia Lenormand:

 

128.jpg

 

A to już nie z Rosji. Ładnie wykonane, ale upiorne (karta "The Whip" Ooo )

Melissa's Wicked Sibyl Lenormand

 

129.jpg

 

Antiquarian Lenormand

 

131.jpg

 

Le Fanu's Destroyed Dondorf (reprodukcja kart sprzed 100 lat)

 

132.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...