Skocz do zawartości

10 monet - prośba o wskazówki


LauraSeven

Polecane posty

Witam wszystkich

tym razem ja potrzebuję waszych wskazówek co do karty 10 monet 

Nie ukrywam, że od zawsze mam z nią problem - niby to dziesiątka, niby dopełnienie, niby lepiej być nie może... ale przy niektórych pytaniach czy rozkładach nie do końca ją czuję 

Jeśli chodzi o sferę finansową czy zawodową tu nigdy nie mam wątpliwości. Jeśli chodzi o życie typowo rodzinne/ w rodzinie to także wszystko jest jasne. Pytania nasuwają się dopiero przy rozkładzie na przyszłość relacji. Często właśnie wypada mi na miejscu karty która ma pokazywać wynik czyli jaka jest przyszłość relacji lub czy w ogóle związek ma jakąś przyszłość. 

Dziś wypadła mi znów 10 monet na to pytanie zaraz obok 8 buław. Interpretuję to jako dobry znak ale chętnie dowiem się jakie wy macie z nią doświadczenie i jak ją czujecie ?

Pozdrawiam gorąco

Laura

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się wypowiem bo dla mnie ta karta była zawsze zagadką. Owszem dobrze wróży w kwestiach finansowych to w koncu denary. Ale w relacjach już niestety nie. W 3 przypadkach już zweryfikowanych w pytaniu o przyszłość relacji pary się rozstały.

W innych przypadkach rozstanie było na chwilę bo jedna ze stron miała rodzinę i była na rodzinie skupiona 

W pytaniu czemu chłop się nie odzywa 10 denarów bo miał rodzine 

Pamiętam pare zakochana w sobie na zabój i na przyszłość 10 denarów tez się rozstali 

 

Może inni maja lepsze doświadczenie 

Też Chętnie posłucham 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Reni45 że podzieliłaś się swoim doświadczeniem.

Właśnie ta 10 monet jest bardzo niejednoznaczna. Ja nie zawsze mam feedback i informację, czy moja wróżba się sprawdziła ale z tych przypadków z których mam raz okazało się, że związek był długi i stabilny, bez większych fajerwerków  ale związek trwał nadal. Innym razem okazało się, że para też została ze sobą ale bardziej z rozsądku  i dla dzieci (w sumie 10 monet bazuje na fundamentach rodzinnych) - nie wiem co było dalej. Jeszcze innym razem para ostatecznie się rozstała ale byli ze sobą przeszło 2 lata jeszcze po wróżbie... także sama nie wiem. 

W przypadku tego aktualnego rozkładu prawie rok temu właśnie ta sama dziewczyna pytała co z przyszłością jej związku i wtedy też pokazała się jak teraz 10 monet (dodam, że tego samego związku czyli tworzyli parę prawie rok od ostatniej wróżby). Dziś znów jej wypada 10 monet...

 

Skłaniam się do tego, że ta karta może dawać szansę na stabilny związek ale pod warunkiem, że obie strony będą mocno pracować nad nim (monety to poniekąd przecież praca) To taki związek wypracowany, wystarany, trochę bardziej z rozsądku niż z wielkich emocji.

Ale chętnie podejmę jeszcze dyskusję na ten temat 

Pozdrawiam

Laura

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie tu chodzi o pracę nad relacją  obie strony muszą się starac dbać o uczucie. 

Bo w przypadku romansów gdzie strony maja rodziny to z tego nic niestety 

Biore udział w pewnym konkursie i tez mam na  koncu 10 denarow I też jestem ciekawa jak to się skonczy 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reni45 napisał:

Bo w przypadku romansów gdzie strony maja rodziny to z tego nic niestety

Tak, ja również stawiałabym, że rodzina w tym przypadku  zawsze będzie "wygrywać"

 

6 minut temu, Reni45 napisał:

Biore udział w pewnym konkursie i tez mam na  koncu 10 denarow I też jestem ciekawa jak to się skonczy 

 

Ja bym widziała to jako fajną wróżbę, szansę na zdobycie czegoś jeśli bardzo się postarasz .... Jestem ciekawa jaki będzie wynik. Powodzenia !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LauraSeven napisał:

Tak, ja również stawiałabym, że rodzina w tym przypadku  zawsze będzie "wygrywać"

 

Ja bym widziała to jako fajną wróżbę, szansę na zdobycie czegoś jeśli bardzo się postarasz .... Jestem ciekawa jaki będzie wynik. Powodzenia !

Dziękuję jak co dam znać ale konkurencja jest 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dorzucę coś z własnych doświadczeń

 

W dniu 24.03.2022 o 09:13, LauraSeven napisał:

karta może dawać szansę na stabilny związek ale pod warunkiem, że obie strony będą mocno pracować nad nim

zgadzam się z tą interpretacją

10 monet bardzo często (naprawdę bardzo często) wypada mi na mój związek i jak tak patrzę na ten swój związek to rzeczywiście jest to fajna, trwała relacja ale oboje pracujemy nad nią, staramy się, rozmawiamy, szukamy kompromisów. Jest w tej karcie szczęście, stabilizacja ale jest też praca i staranie obu stron.

W innych przypadkach kilka razy pokazała mi taką rodzinę która składa się z kilku rodzin - partnerzy mają dzieci z poprzednich związków i teraz tworzą wspólnie jedną wielką  rodzinę ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2022 o 10:10, LauraSeven napisał:

Tak, ja również stawiałabym, że rodzina w tym przypadku  zawsze będzie "wygrywać"

 

Ja bym widziała to jako fajną wróżbę, szansę na zdobycie czegoś jeśli bardzo się postarasz .... Jestem ciekawa jaki będzie wynik. Powodzenia !

Konkurs przegrany. Nie miałam szans z bogatym babskiem. Po prostu wygrały pieniądze kto bogatszy ten lepszy 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2022 o 13:59, LauraSeven napisał:

jaka jest przyszłość relacji

wg mnie taka jaka jest teraz, 10 monet to spełnienie, pewnego rodzaju osiągnięcie progu możliwości, więcej się nie da 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SowAna napisał:

wg mnie taka jaka jest teraz, 10 monet to spełnienie, pewnego rodzaju osiągnięcie progu możliwości, więcej się nie da 

Dla każdego to spełnienie będzie inne. Wszystko zależy jaki rodzaj relacji. Czy to małżeństwo, przyszli małżonkowie, kochankowie ,romans. 10 denarow dla każdego niesie spelnienie choć nie dla wszystkich będzie to pełnią szczęścia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 19:34, Reni45 napisał:

Konkurs przegrany. Nie miałam szans z bogatym babskiem. Po prostu wygrały pieniądze kto bogatszy ten lepszy 

 

...i to może właśnie pokazała 10 Monet - "bogate babsko" jak to napisałaś bo 10 monet to często zamożna rodzina, bogactwo

Przewrotna ta 10. Ja czasami mam właśnie kłopot z tą kartą 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie wiem jak czytać ta kartę co czuje? Monety to trochę chłód to nie puchary, tym bardziej że mężczyzna nie jest w związku z tą osobą... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 den  w relacjach może oznaczać wartościową relację dwojga ludzi ,ale też opartą np. na układzie ,na poczuciu bezpieczeństwa ,które dla siebie wzajemnie wnoszą - np. często u nienajmłodszych ludzi ,których życie doświadczyło.

 

Może oznaczać związek ,w którym osoby wyznają te same wartości. Na tym związek budują,rozwijają i jest to trwałe.

 

😉Jak b.mlodym osobnym wypada 10 monet - i któraś ze stron twierdzi ,że to miłość - to ja tam wiem swoje...taki niby żarcik - ale monety to nie kielichy.... , 

właściwie ,to rzadkość ,bo kielichy są częściej atrybutem młodych osób a denary tych w dojrzalszym wieku....❤️💖

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...