Skocz do zawartości

Życie uczuciowe


soleila007

Polecane posty

Potrzebuje pomocy w interpreatcji.Polozylam karty koleżance jak będzie wygladac jej życie uczuciowe w 2019-wypadlo: slonce cesarz 7 bulaw mam problem jak interpretowac te7 bulaw: 1. Ktos bedzie zabiegac bardzo intensywnie o jej wzgledu az zacznie ja to męczyć 2.moze wejsc w relacje z cesarzem ale troche na sile niby nie chce a jednak wejdzie w relacje(moze zauroczenie bedzie jednostronne?) 3.jeszcze przyszlo mi do glowy ze 7 bulaw to wyzwanie,ze musi sie postarac i wtedy zdobedzie wzgledy tego pana cesarza Macie jakies inne propozycje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pojawi się mężczyzna, może być tak, że już go zna, łączą ich pozytywne relacje (takie pokrewne dusze:) ), jednak może być tak, że jedna ze stron (stawiam na jego) broni się jednak przed czymś więcej, jeśli zdecydują się (oboje) by być razem - to będzie dużo pracy nad relacją.

 

Co do opcji 3. - jeśli mężczyzna nie chce, to starania kobiety na nic się nie zdadzą, tzn jeśli efekt to krótki romans:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2019 o 11:34, soleila007 napisał:

jak będzie wygladac jej życie uczuciowe w 2019-wypadlo: slonce cesarz 7 bulaw

Hej, mi sie wydaje, ze pytanie było baaaaardzo ogólne i karty tak samo odpowiedziały, czyli źle nie będzie, raczej będzie stabilnie, raz bardziej wesoło, raz będzie wiało nudą, na końcu 7 buław, jak dla mnie, to nie będzie niespodzianek, będzie wiedziała co ją czeka i od kogo. Sam Cesarz w tak ogólnym pytaniu może, lecz nie musi wskazywać na adoratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, soleila007 napisał:

Jakiego pana? Pytanie jest o zycie uczuciowe pani ktora jest singielka

O kurde, ja chyba posty pomyliłam .. sorry..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...