Skocz do zawartości

Czy on chce spotykać się ze mną,?


Reni45

Polecane posty

Nasza znajomość to nic pewnego. On raz jest raz go niema. Spotkania rzadkie odzywa się tylko wtedy kiedy chce się spotkać 

 

Na dzień dobry wyszedł Diabeł dobralam Asa Denarów 

 

Jakby jemu zależało tylko i wyłącznie na sexie paskudna energia może w Diable ma jakieś ograniczenia jest czymś uwiazany co powoduje marny kontakt 

Tylko dalej mamy Asa Denarów a to jest Jakby szansa tylko na co? Jak tego Asa czytać przy tym Diable? 

On widzi szansę na Spotkania typu sex czy jak,? 

Pomóżcie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Reni45

As monet zaleca cierpliwość, daje ogromne szanse ale trzeba będzie na to cierpliwie poczekać - monety nigdy nigdzie się nie spieszą.

Wygląda mi na to, że na chwilę obecną Pana BARDZO POCIĄGASZ, jest szansa na spotkanie a nawet spotkania  ale będziesz musiała na to cierpliwie czekać. Na uczucia i taki stały kontakt przyjdzie Tobie cierpliwie czekać.

Życzę powodzenia!

Pozdrawiam

Laura

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, LauraSeven napisał:

Witaj @Reni45

As monet zaleca cierpliwość, daje ogromne szanse ale trzeba będzie na to cierpliwie poczekać - monety nigdy nigdzie się nie spieszą.

Wygląda mi na to, że na chwilę obecną Pana BARDZO POCIĄGASZ, jest szansa na spotkanie a nawet spotkania  ale będziesz musiała na to cierpliwie czekać. Na uczucia i taki stały kontakt przyjdzie Tobie cierpliwie czekać.

Życzę powodzenia!

Pozdrawiam

Laura

No właśnie są przestoje w tej relacji. Często mam Wisielca  też przestoje As daje szanse 

Oby tak sie stało jak piszesz 

Dziękuję 

Kiedyś zweryfikuje 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...