Skocz do zawartości

Karty na kontakt - królowa buław i 10 buław


Mete

Polecane posty

Zadałam pytanie czy będzie kontakt ze strony X do końca miesiąca: wyszła mi królowa buław i 10 buław.

 

Moim zdaniem nie będzie kontaktu chyba, że wyjdzie coś z mojej strony pierwszy (królowa buław).

Dam znać jaki wynik  :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłanka jest pochłonięta swoim światem wewnętrznym/nauką - ona się nie kontaktuje, raczej trzeba się domyślać, co Kapłanka myśli (to tajemnica, podobnie jak Księżyc).

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli X to mężczyzna (bo to ma znaczenie) to może oznaczać, że jest przeciążony fizycznie, psychicznie (może mieć to związek z kobietą) - więc nie będzie się kontaktował.

Jeśli X to kobieta: to jest zapracowana, zagoniona i też może jej kontakt wypaść z głowy, bo zajęta jest czymś innym.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję: sama napisałam czy się jeszcze w ogóle zobaczymy, a byłam już pewna na 100%, że nie napiszę). Więc trochę spaliłam rozkład...  : / Odpowiedzi z drugiej strony brak.  Co do interpretacji kapłanki i 10 buław: to wow super interpretacja, bardzo mi się wpisuje w tą osobę.  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KasiaMos napisał:

Weryfikuję: sama napisałam czy się jeszcze w ogóle zobaczymy, a byłam już pewna na 100%, że nie napiszę). Więc trochę spaliłam rozkład...  : / Odpowiedzi z drugiej strony brak.  Co do interpretacji kapłanki i 10 buław: to wow super interpretacja, bardzo mi się wpisuje w tą osobę.  

tam była królowa buław, a potem pytałaś o kapłankę :)

kapłanka jednak różni od królowej buław - bo królowa buław nie omieszka być inicjatorem :) tylko że 10 buław - przeczy że będzie inicjatorem w tej konkretnej kwestii, ale w innych jak najbardziej :) buławy - to wyraz działania właśnie.

Kapłanka zaś działa głównie wewnętrznie, intuicyjnie, czasem niezrozumiale dla otoczenia...

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja to tak zinterpretowałam, że jak królowa to, że on sie nie odezwie, że jak coś to ja. Przy czym zamierzałam nie pisać, żeby zobaczyć co wyjdzie. Co się nie udało, bo jestem impulsywna.

Chyba projektuję siebie na te karty... :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KasiaMos napisał:

Ok, ja to tak zinterpretowałam, że jak królowa to, że on sie nie odezwie, że jak coś to ja. Przy czym zamierzałam nie pisać, żeby zobaczyć co wyjdzie. Co się nie udało, bo jestem impulsywna.

Chyba projektuję siebie na te karty... :P

 

Być może to właśnie karty pokazały... Królowa Buław zrobiła krok i teraz jest jej z tym ciężko, bo nie ma odpowiedzi (10 buław).

Może to też pokazywać, że bierzesz na siebie cały "ciężar" (odpowiedzialność) za tą znajomość. Takie "być albo nie być".

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Może to też pokazywać, że bierzesz na siebie cały "ciężar" (odpowiedzialność) za tą znajomość. Takie "być albo nie być". " - w zasadzie brałam, bo on na mnie zrzucał wszystko.  Zgadza się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...