Skocz do zawartości

Rytuały miłosne


joanna88

Polecane posty

Jakiego „maga” możecie polecić z czystym sumieniem do odprawienia rytuału miłosnego. Znam się z pewnym Panem od ponad dziesięciu lat, ale nie ma jakiegoś przeskoku na poważniejsze zobowiązania, a bardzo mi na tym zależy. Pomożecie?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam na szybkie randki, a przed jedną skorzystałam z rytuału miłosnego żeby jednak trafić w dziesiątkę :) Przegadałam z moim obecnym chłopakiem na takiej randce po tym rytuale cały dzień i noc. Spędzamy ze sobą praktycznie każdą wolną chwilę. To jest niesamowite uczucie. Wiara czyni cuda, a rytuał to taki katalizator bym powiedziała. Nikomu się nie przyznałam. Warto spróbować. Nigdy nic nie wiadomo :) A sama jestem tego najlepszym przykładem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ღ♥ No to polecam Siebie! ♥ღ

ღ,,Anioły nie muszą widzieć, by wiedzieć, w przeciwieństwie do Ludzi, którzy widząc, nie wiedzą''ღ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłości nie kupisz, za rytuał płacisz, niby pieniędzmi, lecz nie do końca, pozbawiając kogoś jego woli możesz zapłacić cenę, której się nie spodziewasz

  • Lubię! 5
  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

ღ SowAna Nawet gdy to piszesz, zmieniasz coś w Przeznaczeniu..  ale jeśli nie wiesz, nie rozumiesz, choć myślisz że rozumiesz ale nie jesteś Pewna.. to Nie mów i nie pisz bo nieświadomie krzywdzisz kogoś kto się posłucha i weźmie to do Siebie.. Joanna napisz do mnie na priv, Pomogę!ღ

ღ,,Anioły nie muszą widzieć, by wiedzieć, w przeciwieństwie do Ludzi, którzy widząc, nie wiedzą''ღ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chamuel_Haniel, ale jest coś takiego jak wolna wola, a odprawiając rytuałyingerujemy w wolną wolę osoby na kogo ma byc wyżej wymieniony rytuał. Osobiście wolałabym, żeby ktoś mnie kochał, bo tak czuje, a nie bo ktoś sobie ingerował rytuałami. Trochę przeczysz sam sobie przeznaczenie to przeznaczenie, jeśli ktoś jest sobie przeznaczony to tak będzie, a rytuał to ingerencja i to już nie jest miłość z przeznaczenia

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w miłości i na wojnie wszystkie kroki dozwolone.Ciągle to pierniczenie o wolnej woli.Człowiek obsesyjnie zakochany zrobi wszystko.Stanie na głowie,oszuka,zrobi rytuał,zmanipuleje.A czy Wy nie doceniacie walki?Ja bym chciała,aby jakiś facet kradł,błagał i odprawiał rytuały,aby mnie zdobyć.

  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szamanka napisał:

A w miłości i na wojnie wszystkie kroki dozwolone.Ciągle to pierniczenie o wolnej woli.Człowiek obsesyjnie zakochany zrobi wszystko.Stanie na głowie,oszuka,zrobi rytuał,zmanipuleje.A czy Wy nie doceniacie walki?Ja bym chciała,aby jakiś facet kradł,błagał i odprawiał rytuały,aby mnie zdobyć.

Ja myślę, że jeśli każdy z partnerów ma wystarczająco miłości własnej to nie potrzebuje takiej "dramy" aby docenić czyjąś partycypacje we wspólnym życiu czy zdobyciu kogoś.

Partner to dopełnienie, nie może byc całym światem.Jeśli ktos mnie nie chce trudno, jego sprawa, ego może trochę pocierpi.

Nie doceniłabym walki kogos kogo nie wybralam swiadomie bp np. uznalam ze jest dupkiem albo nie wyznajemy wspolnych wartości czy nie mamy wspolnych planów, które trzymaja ludzi dlużej ze soba niz magiczne zaklęcia. Takie sposoby dzialania wskazuja na jakies chore programy zakodowane w umyśle, łamiesz czyjes granice czyli co to jest? Pierwszy krok

braku szacunku do kogoś, nadużycie.

  • Lubię! 2
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Luna napisał:

Ja myślę, że jeśli każdy z partnerów ma wystarczająco miłości własnej to nie potrzebuje takiej "dramy" aby docenić czyjąś partycypacje we wspólnym życiu czy zdobyciu kogoś.

Partner to dopełnienie, nie może byc całym światem.Jeśli ktos mnie nie chce trudno, jego sprawa, ego może trochę pocierpi.

Nie doceniłabym walki kogos kogo nie wybralam swiadomie bp np. uznalam ze jest dupkiem albo nie wyznajemy wspolnych wartości czy nie mamy wspolnych planów, które trzymaja ludzi dlużej ze soba niz magiczne zaklęcia. Takie sposoby dzialania wskazuja na jakies chore programy zakodowane w umyśle, łamiesz czyjes granice czyli co to jest? Pierwszy krok

braku szacunku do kogoś, nadużycie.

Moja siostra miała taką znajomą,która biegała i stawała na głowie,aby zdobyć faceta.Praktycznie manipulowała i całą rodzinę i znajomych nastawiała przeciwko niemu,aby go mieć.On jej mówił,aby spiep....a ona ryczała i latała za nim.Walczyła i walczyła wszystkimi sposobami.I wiesz co zostali małżeństwem.Sa szczęśliwi i mają dzieci.Kobieta dopięła swego.I naprawdę teraz jest dobrze i są szczęśliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste złamanie Przeznaczenia.. Ono też Czuję.. Ma wpływ.. Da się.. Dużo by o tym ale.. Jeżeli np. Ja.. Wiem swoje i wiem i mam pewność tego co wiem że tak jest.. A ktoś wmawia albo szuka na siłę teoretyzując o tym że albo to jest nie takie jak myślę albo że jest inaczej, i cokolwiek zrobić by to udowodnić człowiek zawsze szuka dziury a jeśli przeszuka całość i nie znajdzie dziury zazwyczaj kończy się na tym że drąży własną i nawet jest w stanie do niej skoczyć, by udowodnić że jednak jest dziura..  A to odejście od tematu.. Bo szukał dziury a nie miał jej tworzyć.. Jeżeli dla kogoś tworzenie dziur w prawdzie jest prawdą i właściwym podejściem to się myli.. I już go z tej dziury nie wyciągniesz.. Wmawianie komuś czegoś w co sam nie do końca wierzy to rzucanie kogoś w przepaść by sprawdzić jak głęboko jest i czy miękko czy jednak twardo.. Żyć by umrzeć umrzeć by się przekonać co po śmierci.. Pętla. 

ღ,,Anioły nie muszą widzieć, by wiedzieć, w przeciwieństwie do Ludzi, którzy widząc, nie wiedzą''ღ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do rytuałów.. Każdy inaczej radzi sobie z problemami.. I nie każdy sposób jest właściwy.. Ale każdy wie co ma robić by uniknąć problemów.. Nie każdy wie np. Jak żyć. Problemy z reguły tworzą ludzie..gdyż ci popełniają błędy. Czy to specjalnie umyślnie, czy też nie specjalnie.. 

ღ,,Anioły nie muszą widzieć, by wiedzieć, w przeciwieństwie do Ludzi, którzy widząc, nie wiedzą''ღ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szamanka, no cóż, będę poniekąd pierniczyć ciągle o wolnej woli, ponieważ osobiście nie życzyłabym sobie, żeby ktoś w nia ingerował i sama nie mam zamiaru tego robić. Jeśli ktoś nie chce, pomimo,, ze ja bardzo chce staram sie jednak to uszanować. Co do znajomej Twojej siostry - jej mąż wie jak manipulowała, a jeśli nie to czy nadal będą tacy szczęśliwi jak się dowie? Związek oparty na zakłamaniu.

 

 

@Chamuel_Haniel, ale, czy nie warto by było nauczyć radzić sobie z problemami, zamiast łapać się rytuałów? Przecież ludzie, którzy nie umieją radzić sobie z problemami wpadną właśnie w ta pętle rytuałów, bo to będzie dla danej osoby rozwiązanie. Popełnianie błędów nie jest czymś złym, wręcz nawet uważam, ze nas kształtuje i uczy radzić sobie z nimi. Rytuał moim zdaniem niekoniecznie 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Syrena napisał:

@Szamanka, no cóż, będę poniekąd pierniczyć ciągle o wolnej woli, ponieważ osobiście nie życzyłabym sobie, żeby ktoś w nia ingerował i sama nie mam zamiaru tego robić. Jeśli ktoś nie chce, pomimo,, ze ja bardzo chce staram sie jednak to uszanować. Co do znajomej Twojej siostry - jej mąż wie jak manipulowała, a jeśli nie to czy nadal będą tacy szczęśliwi jak się dowie? Związek oparty na zakłamaniu.

 

 

@Chamuel_Haniel, ale, czy nie warto by było nauczyć radzić sobie z problemami, zamiast łapać się rytuałów? Przecież ludzie, którzy nie umieją radzić sobie z problemami wpadną właśnie w ta pętle rytuałów, bo to będzie dla danej osoby rozwiązanie. Popełnianie błędów nie jest czymś złym, wręcz nawet uważam, ze nas kształtuje i uczy radzić sobie z nimi. Rytuał moim zdaniem niekoniecznie 

Tak,jej mąż wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syrena  Wcale nie jest tak,że ktoś musi od razu wpaść w pętlę rytuałów. Korzystasz z wróżb?Wróżysz?Losujesz przesłania anielskie? Od tego też się można uzależnić i wpaść w pętlę.A jednak ludzie potrafią mieć do tego dystans i nie wpaść.A jak stawiasz wróźbę i zaglądasz do czyiś myśli to nie ingerujesz w czyjąś wolę?Serio?Ta druga osoba wie że np.dziewczyna wróży i sprawdza co on myśli?I nie zmieniasz tymi wróżbami przeznaczenia?

A może jest wiele możliwych dróg???A nie tylko jedno przeznaczenie???A może nie można komuś zabrać wolnej woli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szamanka napisał:

@Syrena  Wcale nie jest tak,że ktoś musi od razu wpaść w pętlę rytuałów. Korzystasz z wróżb?Wróżysz?Losujesz przesłania anielskie? Od tego też się można uzależnić i wpaść w pętlę.A jednak ludzie potrafią mieć do tego dystans i nie wpaść.A jak stawiasz wróźbę i zaglądasz do czyiś myśli to nie ingerujesz w czyjąś wolę?Serio?Ta druga osoba wie że np.dziewczyna wróży i sprawdza co on myśli?I nie zmieniasz tymi wróżbami przeznaczenia?

A może jest wiele możliwych dróg???A nie tylko jedno przeznaczenie???A może nie można komuś zabrać wolnej woli?

Ale przeczytałaś ze zrozumieniem to co napisałam? Pisałam o ludziach, ktorzy nie umieją radzić sobie z problemami, a to jest różnica i jak najbierdziej Ci też zapętlają się we wróżbach. Hmm wrozbami nie zmieniam przeznaczenia, przekazuję tylko informację i nie mam wplywu na to co ktoś z tym zrobi. Użyłam słowa przeznaczenia, ponieważ użył go Chamuel, ja osobiście nie wierzę w coś takiego jak przeznaczenie. Uważam, że możemy zmienić bieg wydarzeń w zależności jaką drogę w danej chwili wybierzemy. Rytuał jest czymś innym - centralnie ingerujesz w drugą osobę. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze to jest to samo co wróżba. Ale przyjęłam do wiadomości, ze Twoim szczęściem jest jak ktoś dla Ciebie sie poniża i lubisz wprowadzać ta manipulacje w formie rytuałów. Mamy inne spojrzenie na miłość i ingerencję w drugiego człowieka. W dalszym ciągu utrzymuje, że warto mieć przeswiadczenie, ze ktos jest ze mną, bo chce, bo mu sie podobam, a nie, bo odprawiałam sobie rytuał, nastawiałam wszystkich przeciwko i siałam zamęt jak nastolatka. Pozdrawiam :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Syrena napisał:

Ale przeczytałaś ze zrozumieniem to co napisałam? Pisałam o ludziach, ktorzy nie umieją radzić sobie z problemami, a to jest różnica i jak najbierdziej Ci też zapętlają się we wróżbach. Hmm wrozbami nie zmieniam przeznaczenia, przekazuję tylko informację i nie mam wplywu na to co ktoś z tym zrobi. Użyłam słowa przeznaczenia, ponieważ użył go Chamuel, ja osobiście nie wierzę w coś takiego jak przeznaczenie. Uważam, że możemy zmienić bieg wydarzeń w zależności jaką drogę w danej chwili wybierzemy. Rytuał jest czymś innym - centralnie ingerujesz w drugą osobę. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze to jest to samo co wróżba. Ale przyjęłam do wiadomości, ze Twoim szczęściem jest jak ktoś dla Ciebie sie poniża i lubisz wprowadzać ta manipulacje w formie rytuałów. Mamy inne spojrzenie na miłość i ingerencję w drugiego człowieka. W dalszym ciągu utrzymuje, że warto mieć przeswiadczenie, ze ktos jest ze mną, bo chce, bo mu sie podobam, a nie, bo odprawiałam sobie rytuał, nastawiałam wszystkich przeciwko i siałam zamęt jak nastolatka. Pozdrawiam :)

Zrobienie rytuału nie jest poniżaniem się ani manipulacją.Rytuały wykonują i robią tysiące ludzi.A wróżba to też działanie magiczne i energetyczne.A Ty pisząc tak o rytuałach obrażasz i oceniasz wszystkich,którzy je wykonują i korzystają z nich.Podejrzewam,że nie masz zielonego pojęcia o żadnych rytuałach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szamanka napisał:

Zrobienie rytuału nie jest poniżaniem się ani manipulacją.Rytuały wykonują i robią tysiące ludzi.A wróżba to też działanie magiczne i energetyczne.A Ty pisząc tak o rytuałach obrażasz i oceniasz wszystkich,którzy je wykonują i korzystają z nich.Podejrzewam,że nie masz zielonego pojęcia o żadnych rytuałach.

W sumie mozesz podejrzewac sobie co chcesz<sarkazm> Nie widze tu, zebym kogos obrazala, bo korzysta z rytuałów tylko, że moim zdaniem nie jest to wyjście z sytuacji czy problemu i pójście na łatwiznę zamiast pracować nad sobą (tu chodzi mi o ludziach popełniających błędy i nie radzenie sobie z tym). No, chyba, ze nie moge miec własnego zdania. Wybacz, ale jeśli piszesz , że chciałabyś, żeby facet cię błagał i płaszczył sie przed Tobą to jest poniżanie. I tu też jest moje zdanie, z ktorym wcale nie musisz się zgadzać, co więcej, jeśli masz potrzebę odmawiać modły i rytuały na faceta, ktory Cię nie chce to proszę bardzo, nic mi do tego i przez ten pryzmat nie mam zamiaru Cię osądzać tak jak to stwierdziłaś. Jedynie mogę zasugerować, że na Twojej drodze mógłby pojawić sie człowiek, który chciałby z Tobą być bez ingerencji rytuałów. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szamanka napisał:

A Tarot daje różne rady,którymi możemy zmienić przyszłość.

Nastepny dowód na to, że nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę, a indorzysz się jakbym conajmniej Ci naubliżała <boisie>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Syrena napisał:

Nastepny dowód na to, że nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę, a indorzysz się jakbym conajmniej Ci naubliżała <boisie>

Napisałaś,że wróżbami przekazujesz informację.Jeśli osoba,której wróżysz zastosuje się do tych informacji to zmieni się jej przyszłość,czy przeznaczenie.Samo to,że komuś wrózysz i ten ktoś to przeczyta to już wpływa na przyszłość.

A poza tym uważam,że Ty jednak ubliżasz.Tylko,że robisz to ładnymi słowami.Pozdrawiam i mam nadzieję już więcej z Tobą nigdy nie rozmawiać

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szamanka napisał:

Napisałaś,że wróżbami przekazujesz informację.Jeśli osoba,której wróżysz zastosuje się do tych informacji to zmieni się jej przyszłość,czy przeznaczenie.Samo to,że komuś wrózysz i ten ktoś to przeczyta to już wpływa na przyszłość.

A poza tym uważam,że Ty jednak ubliżasz.Tylko,że robisz to ładnymi słowami.Pozdrawiam i mam nadzieję już więcej z Tobą nigdy nie rozmawiać

Jestem pod wrażeniem <brawo><sarkazm> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2020 o 19:29, Szamanka napisał:

A w miłości i na wojnie wszystkie kroki dozwolone.Ciągle to pierniczenie o wolnej woli.Człowiek obsesyjnie zakochany zrobi wszystko.Stanie na głowie,oszuka,zrobi rytuał,zmanipuleje.A czy Wy nie doceniacie walki?Ja bym chciała,aby jakiś facet kradł,błagał i odprawiał rytuały,aby mnie zdobyć.

Jeśli myślisz o takim rytuale to naprawdę ODPUŚĆ....

 

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucky20 napisał:

Jeśli myślisz o takim rytuale to naprawdę ODPUŚĆ....

 

To jest forum ezoteryczne.Wróżby akceptujecie.A rytuały niby są be...Śmieszne to jest i zakłamane.

  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rytuały są "be" bo mogą narobić dużo więcej szkody niż wróżby... Naprawdę nie widzisz różnicy? 

Szamanko nikt tu raczej nie chce dla Ciebie źle, nie zachowuj się jak małe dziecko... :)

Pozdrawiam

  • Gratuluję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...