Skocz do zawartości

Interpretacja


Sally

Polecane posty

Postawiłam karty zadając pytanie :

 

czy idąc na kurs tańca, zbliżę się do osoby na której mi zależy :

 

1- cesarzowa - co on myśli 

2- odwrócona wieża- co ma w sercu

3- szóstka buław - odpowiedz na pytanie.

 

moja interpretacja :

cesarzowa świadczy o tym, ze dana osoba cały czas uważa mnie za swój ideał kobiecości, jednak ma żal cały czas i próbuje walczyć z tym. 

Natomiast szóstka buław oznacza, ze pójście na taki kurs może przynieść oczekiwany efekt, zdobycie ponownie względów .

 

czy dobrze interpretuje ? 😀😀😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w ogóle doświadczenia z odwróconymi kartami, ale podczytując interpretacje z internetu chyba martwiłabym się tą odwrócona wieżą "w sercu".

Pierwszego  pytania "co on myśli" nie rozumiem, bo czy "o Tobie", czy "co ma w myślach"? Wtedy chyba byłyby różne odpowiedzi.

 

6 buław to dla mnie zwycięstwo, ale takie fasadowe, zewnętrzne. Zależy o jakie zbliżenie chodzi...                                                                                                                                                         "Odwrócona wieża" warunkuje tutaj typ "zbliżenia" (chyba).

 

Podsumowując: karty są dobre. przedsięwzięcie zakończy się sukcesem.  :)

 

Trzeba by uściślić to pytanie z  cesarzową jeszcze wtedy można by rozszerzyć interpretację.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2019 o 22:31, Sally napisał:

zbliżę się do osoby na której mi zależy

odnoszę wrażenie, że zadane pytanie nie ma nic wspólnego z rozkładem, który zastosowałaś, nie pytałaś "co on myśli" (no i właściwie o czym), nie pytałaś "co ma w sercu", więc chyba tylko ostatnia karta jakoś odpowiada na zadane pytanie, 6 buław nie niesie przesłania łączenia z kimś, to ktoś wracający z "wyprawy", ten ktoś zwyciężył, lecz kto nim jest, Ty czy On, to że się wybierasz na ten kurs i będziesz go widywać częściej niż dotychczas samo w sobie jest zbliżeniem "odległości", i moim zdaniem tak karty odpowiedziały, w wylosowanych kartach nie ma kart "łączących" -  dla mnie łącznie trzy karty można interpretować tak : postanowiłaś (Cesarzowa) dokonać istotnej zmiany (Wieża) i osiągniesz to (6b), lecz zblizenia w tych kartach ja nie widzę, spróbuj jeszcze raz zadać pytanie i wyciągnij jedną kartę 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam tak i :

 

pytanie : czy kurs tanca spowoduje ze się zejdziemy .

 

wynik: wyciągnęłam 10 buław, w czasie tasowania wypadła mi karta kochanków .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...