Skocz do zawartości
NightRaven123

Czemu nie dostałam pracy

Polecane posty

NightRaven123

Sama sobie karty postawiłam i nie mogę znaleźć odpowiedniego działu :)

Czy dostanę pracę w firmie x ? 

cesarzowa, rydwan, umiarkowanie

rada co do rekrutacji: rydwan

rekrutacja 3 etapowa, pierwsza przeszłam, czekałam na drugą i naglę dostałam odmowę

Bardzo mi się nie spodobała karta umiarkowanie i tu bym upatrywała jej "winy"

Jakie są wasze doświadczenia z tą kartą w temacie pracy ? Opisy w necie są raczej pozytywne 

Rada oznacza, żeby aktywnie szukac dalej, tak po fakcie sobie interpretuje :P

Lakszmi

Pierwszy etap spodobała się pani osobie rekrutującej ale mam wrażenie,  ze wizualnie rozmowa przebiegła bardzo szybko i szybko się zakończyła .Czy pani. Nie denerwowała się podczas rozmowy ?.Bo jeśli tak ,to to mogłoby być  powodem odmowy czyli stresik .Powinna pani na luzie rozmawiać z rekruterami Tak ja to widzę 

Essa

Wg mnie była po prostu konkurencja, wynik umiarkowany nie wystarczył.

SowAna

zależy od profilu danej firmy, może istotnym był wygląd (Cesarzowa),  temperament, prawo jazdy (Rydwan), Umiarkowanie czasami oznacza połączeniem sprzecznych umiejętności, sama karta nie ma znaczenia twierdzącego, raczej analizowania przydatności, czyli wynik nie był pewny, rada w postaci Rydwanu (ja bym dołożyła jedną kartę) ma wiele znaczeń, lecz tym podstawowym jest opanowanie, woźnica musi panować nad pojazdem, chęciami, emocjami, aby jechać dalej i ta druga karta dopowiedziałaby, czy za bardzo panowałaś czy odwrotnie.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...