Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KasiaMos

Rozkład na zdrowie

Polecane posty

KasiaMos

Witajcie, wyciągnęłam 3 karty z pytaniem o to jak dalej potoczy się zdrowie koleżanki (po operacji onkologicznej). Wyszedł as mieczy, 6 monet i 10 monet. Moja interpretacja: as pokazuje operację (amputacja piersi), 6 monet - koniec problemów ze zdrowiem, 10 monet - jakieś dodatkowe leczenie. Czy to znaczy, że operacja usunęła zagrożenie? Jak myślicie? Z góry dziękuję 🙂

Essa

Dobre karty, powinno być wszystko ok. 6 denarów - skojarzyło mi się z przyjmowaniem jakichś leków jeszcze, bądź leczenie w poradni po operacji.

10 monet - to stabilizacja we wszystkich w sumie obszarach, może mówić też o obciążeniu genetycznym. Ale jeśli pytanie było o zdrowie - to zapowiada zdrowie, stabilizację.

• Dziękuję! 1

KasiaMos

Dzięki Essa, dokładnie tak wyszło (przynajmniej to powiedział wczoraj lekarz). Jest ok. Można wracać do pracy. Żadnego dalej leczenia z wyjątkiem jakichś tabletek raz na dzień.

Jesteś wielka!

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...