Skocz do zawartości

Rozkład na zdrowie numer 2 🙂


Mete

Polecane posty

6 godzin temu, KasiaMos napisał:

Czy jestem chora na X?

sorki, ale zależy co podstawisz pod tą niewiadomą....

Wisielec może mówić o uzależnieniach, o chorej psychice, trójka mieczy również, 2 kielichów jest emocjonalna, ja gdyby to był rebus stawiałabym na depresję, związaną z rozstaniem , albo na zaburzony przepływ hormonów, związany z zaniedbaniem, skupianiem uwagi na czymś co nie jest istotne....

wiele odpowiedzi może być na to X

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z @SowAna

 

- dla mnie Wisielec oznacza pewną przewlekłość, z czymś zwlekałaś, albo stres przewlekły albo takie długo przeżywane zranienia emocjonalne (wtedy może być somatyzacja właśnie tych emocjonalnych problemów taka nerwicowa).

- więc ja tu krążę wokół serca - ale nie wiem czy somatycznie czy emocjonalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X to konkretna choroba. Chodziło mi bardziej o odpowiedź tak czy nie z tych kart, a nie rodzaj. Jak to przemyślałam to może dobrze, że są te miecze jednak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2019 o 09:52, KasiaMos napisał:

X to konkretna choroba. Chodziło mi bardziej o odpowiedź tak czy nie z tych kart, a nie rodzaj. Jak to przemyślałam to może dobrze, że są te miecze jednak...

na pytanie Tak czy Nie mogłaby wystarczyć jedna karta, jeżeli pierwszą XII potraktować jako odpowiedź, to wisielec wg mnie nie daje odpowiedzi, a ni twierdzącej, a ni przeczącej, odwleka w czasie tą odpowiedź 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja wygląda tak: Wiesielec odwlekł w czasie, bo miałam problemy ze zrobieniem badań. 3 mieczy dała odpowiedź negatywną. Dwa puchary jeszcze nie wiem...

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...