Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Eseses

3 mieczy jako cel

Polecane posty

Eseses

Czesc, potrzebuje rady - jak interpretowac 3 mieczy w pytaniu jaki cel ma pan x w stosunku do pani pytajacej? Chce zeby rozeszla sie z partnerem czy chce ja zranic? Jak na to patrzec? 

SowAna

3 mieczy pokazuje myślenie raniące

Eseses
4 godziny temu, SowAna napisał:

3 mieczy pokazuje myślenie raniące

SowAna co masz przez to na myśli? <wyjdź> ona swoja obecnoscia go rani? Czy on zle o niej mysli? 

Eseses
2 minuty temu, Eseses napisał:

SowAna co masz przez to na myśli? <wyjdź> ona swoja obecnoscia go rani? Czy on zle o niej mysli? 

Czy moze on specjalnie o niej zle mysli zeby blokowac uczucie do niej?? Pan wyszedl mi w karcie Krola Mieczy jako "jak zachowuje sie w stosunku do pani"... Ciezka ta karta dla mnie

SowAna
17 godzin temu, Eseses napisał:

w pytaniu jaki cel ma pan x w stosunku do pani pytajacej

masz konkretne pytanie (powyżej) i jedną kartę, 3 mieczy nie jest krzywdzeniem fizycznym, jest krzywdzeniem, związanym z żywiołem powietrza, czyli mogą to być wredne sms, maila (ogólnie internet)

A to, ze wyszedł w Królu mieczy potwierdza, że nie ma raczej miłosnego nastawienia, Król ten ocenia, krytykuje, stawia na miejsce, może poniżać słowem

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...