Skocz do zawartości

Prosba o pomoc w zrozumieniu portretu


asiam

Polecane posty

Witam proszę bardzo o pomoc w zrozumieniu mojego portretu. Sama liczyłam i nie wiem czy wszystko dobrze jest policzone.

Jak rozumiem jak mam nawet 64 czy ileś to mam odejmować 22 cały czas, aż wynik będzie prawidłowy. data: 30.04.1991

(1) dzieciństwo = dzień miesiąca; 30-22=8 Moc

jeśli dzień miesiąca "dd" jest większy niż 22 odejmujemy od niego 22, czyli dd-22 np. 24-22=2 30-22=

(2) wiek średni = liczba miesiąca "4"Cesarz

(3) wiek dojrzały = y+y+y+y 1+9+9+1 = 20 Sad ostateczny

(4) podświadomość = (1) + (2)=38-22=16 Wieża

(5) świadomość = (2) + (3)= 24-22=2 Arcykapłanka

(6) nad świadomość = (4) + (5)=62-22-22=18 Księżyc

(7) misja = (1) + (5)=54-22-22=10 Koło fortuny

(8) środki do realizacji misji = (2) + (6)

--22 -22=0 Głupiec

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, wiec może być (2) -(1)= 26-22=4 Cesarz

(10) co robiłam = (3) - (2) j.w.=16 Wieża

(11) lekcja = (9) - (10) j.w.

---12 Moc

(12) harmonia/komfort = (7) + (8)=16 Wieża

(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6)=63-22=19 Słońce

(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6)=40-22=18 Księżyc

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7)=20 sąd ostateczny

(17) komfort karm. = (11) + (6)=30-22=8 Moc

z(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8)=34-22=12 Wisielec

Będę wdzięczna za pomoc.

Ja.karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę bardzo o pomoc w zrozumieniu mojego portretu. Sama liczyłam i nie wiem czy wszystko dobrze jest policzone.

Jak rozumiem jak mam nawet 64 czy ileś to mam odejmować 22 cały czas, aż wynik będzie prawidłowy. data: 30.04.1991

(1) dzieciństwo = dzień miesiąca; 30-22=8 Sprawiedliwość W portretach 8, to nie Moc, a Sprawiedliwość, Moc, to 11

(2) wiek średni = liczba miesiąca = 4 Cesarz

(3) wiek dojrzały = y+y+y+y 1+9+9+1 = 20 Sad ostateczny

(4) podświadomość = (1) + (2)=38-22=16 Wieża Tutaj jest błąd. (1)+(2), to numer pozycji, czyli pozycja 1 - dzieciństwo + pozycja 2 wiek średni, a więc będzie 8+4=12 Wisielec

(5) świadomość = (2) + (3)= 24-22=2 Arcykapłanka Pozycja (2) + pozycja (3) = 4+20 = 24 24-22 =2 Kapłanka/Arcykapłanka

(6) nad świadomość = (4) + (5)=62-22-22=18 Księżyc Skąd to 62? Nie rozumiem. Powinno być pozycja 4 + pozycja 5, czyli 12+2=14 Umiarkowanie

(7) misja = (1) + (5)=54-22-22=10 Koło fortuny Pozycja pierwsza + pozycja piąta, czyli 8+2=10 Koło Fortuny

(8) środki do realizacji misji = (2) + (6)--22 -22=0 Głupiec Pozycja druga plus pozycja szósta, czyli wiek średni plus nadświadomość = 4+14=18 Księżyc

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, wiec może być (2) -(1)= 26-22=4 Cesarz

Pozycja pierwsza (dzieciństwo) - pozycja druga (wiek średni) = 8-4 = 4 Cesarz

(10) co robiłam = (3) - (2) j.w.=16 Wieża Pozycja trzecia - pozycja druga, czyli wiek dojrzały - wiek średni, czyli 20 - 4 = 16 Wieża

(11) lekcja = (9) - (10) j.w. ---12 Moc Pozycja dziewiąta minus pozycja dziesiąta, czyli karma, kim byłam - co robiłam = 4-16=12 Wisielec

(12) harmonia/komfort = (7) + (8)=16 Wieża Pozycja siódma, plus pozycja ósma, czyli misja plus środki do realizacji misji = 10+18 = 28 28-22=6 Kochankowie

(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6)=63-22=19 Słońce Pozycja pierwsza plus pozycja czwarta plus pozycja szósta, czyli dzieciństwo plus podświadomość plus nadświadomość = 8+12+14=34 34 -22 =12 Wisielec

(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6)=40-22=18 Księżyc pozycja trzecia plus pozycja piąta plus pozycja szósta, czyli wiek dojrzały plus świadomość plus nadświadomość = 20+2+14=36 36-22=14 Umiarkowanie

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7)=20 sąd ostateczny pozycja dziewiąta plus pozycja dziesiąta plus pozycja jedenasta minus pozycja siódma, czyli karma, kim byłam plus co robiłam plus lekcja minus misja = 4+16+12-10=22 Głupiec

(17) komfort karm. = (11) + (6)=30-22=8 Moc pozycja jedenasta plus pozycja szósta, czyli lekcja plus nadświadomość = 12+14=26 26-22=4 Cesarz

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8)=34-22=12 Wisielec pozycja jedenasta plus pozycja ósma, czyli lekcja plus środki do realizacji misji = 12+18=30 30-22=8 Sprawiedliwość

Będę wdzięczna za pomoc.

 

 

Tak, nawet jak masz 64, to cały czas odejmujesz 22, dotąd aż wyjdzie liczba prawidłowa, czyli od zera do 22. Na niebiesko podałam prawidłowe obliczenia i karty, które powinny być na tych pozycjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przeczytałam interpretacje od 1 do 8. Większość się zgadza.

Ale niestety nie rozumiem, jeszcze swojej misji i środki do realizacji misji.

Ja.karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Jaka większość się zgadza, jak ten portret nie został zinterpretowany, przynajmniej ja nie widzę ;)

Mi chodziło, o to, abyś najpierw, wstawiła własną interpretację, tych kart, które tworzą Twój portret. Podałam linki, tam możesz bardzo dużo znaleźc informacji, jeśli wstawisz swoje interpretacje, dopiero wtedy, inni dodadzą swoje. Takie są zasady i to nie tylko w tym dziale.

Dopiero po otrzymaniu interpretacji od innych, będziesz można zweryfikować, to, czy coś się zgadza, czy nie ;)

 

Chyba, że tylko te znaczenia wystarczą, to na nich będziesz się opierać i nie chcesz już interpretacji od innych użytkowników forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przesyłam własną interpretację.

 

(1) dzieciństwo = dzień miesiąca =8 Sprawiedliwość: Krzywdzące opinie na mój temat. Co sprawiło, że byłam osamotnionym dzieckiem.

(2) wiek średni 4 – Cesarz- Jestem osobą, która dąży do swojego celu. Raczej jestem trochę emocjonalna. Nie mam czasami kontroli nad emocjami. Emocje biorą górę nad rozumem.

(3) wiek dojrzały 20 - Sad ostateczny- Przemyślenie swojego dotychczasowego życia i co chce robić w życiu. Szukanie swojej misji życiowej. Już mniej więcej wiem. Rozwój duchowy.

(4) podświadomość –Wisielec – Na razie stoję w martwym punkcie. Kończę studia. Nie podejmuję żadnych działań związanych z szukaniem pracy. Na razie postawiłam na rozwój.

(5) świadomość - Kapłanka/Arcykapłanka - podświadomość, intuicja, duża wyobraźnia, skłonność do zamykania się w sobie.

Mądra kobieta o dużej wiedzy ma duży wpływ na bieg spraw u mnie.

(6) nad świadomość = 14 Umiarkowanie – Widzę u siebie raczej same negatywy. Może dlatego, że jestem osobą bardziej pesymistyczną. Trzeba się nauczyć optymizmu.

Te cechy pasują do mnie: przeszkody, stagnacja, rezygnacja z powziętych działań, walka z przeszkodami i utrudnieniami. Jestem nadwrażliwa i niecierpliwa. Niestety jest to nie dobre dla mnie. Gdyż potem mam mnóstwo problemów i nieporozumień.

(7) misja = 10 Koło Fortuny – Myślę o założeniu własnej firmy, jednak brak mi pewności, że się uda. Na początku chciałabym znaleźć prace, w której trochę się na tym poznam. Nie lubię jak ktoś mną rządzi. Wolę kimś rządzić.

Właśnie trochę brakuje mi pewności siebie, wątpię w swoje siły.

(8) środki do realizacji misji = 18 Księżyc - Praca nad świadomymi snami.

(9) karma, kim byłam = 4 Cesarz – ze względu na to, że właśnie nie lubię być rządzona to chyba byłam jakimś przywódcą. Tak mi się kojarzy i tak wnioskuję ze swojego charakteru.

(10) co robiłam = 16 Wieża – Doprowadziłam, coś do upadku.

(11) lekcja 12 Wisielec – Przemyślenie jeszcze raz dokładnie wszystkiego. Mam coś do odpracowania. Jakiś dług karmiczny.

(12) harmonia/komfort = 6 Kochankowie - Wybór między starymi przyzwyczajeniami, a nowym wyzwaniem życiowym.

(13) wnętrze = Wisielec – Kontakt z intuicją. Zatrzymanie się na chwilę. Przemyślenie swoich dotychczasowych błędów i wyciągnięcie z nich wniosków.

(14) na zewnątrz = 14 Umiarkowanie - Na zewnątrz inni postrzegają mnie jako osobę rozwijającą się duchowo. Która dąży do celu. Ale też ma problemy z własnymi emocjami.

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = 22 Głupiec – uczenie się na własnych błędach. Przemyślenie dotychczasowych błędów i naprawienie ich.

(16) komfort karm. = 4 Cesarz – Muszę się nauczyć kontrolować swoje emocji przez rozsądek, a także umiejętność dokonywania wyborów, sprawiedliwa ocena sytuacji, logiczne myślenie. Pomagam innym.

(17) jak pracować z misja na obecne wcielenie = 8 Sprawiedliwość -

Nauczyć się sprawiedliwie oceniać sytuacje. Tylko bardziej poznać człowieka. Nie wydawać pochopnych wniosków.

 

Posiadam trzy wisielce. Nie wiem, czy to dobrze wróży w moim portrecie.

 

Trochę tego sporo.

Ja.karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiam ja mogę dorzucić cos od siebie, ale na raz nie dam rady całosci zinterpretować :( mogę to dzielić? tak jak Ismena pisała, wtedy łatwiej i nie ma tej myśli dotyczącej strasznie dużej partii do interpretacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

(1) dzieciństwo = dzień miesiąca =8 Sprawiedliwość: Może jako dziecko nie mogłaś być na sto procent sobą, musiałaś się dostosować do zasad, które wytyczali rodzice. Może rygor, dyscyplina, które uniemożliwiały Ci przeżywanie w pełni dzieciństwa. Brak własnego życia.

(2) wiek średni 4 – Cesarz- Tutaj zdecydowanie wpływ energii męskiej. Być może będziesz musiała pokazać się z jak najlepszej strony, przyjąć trochę cech męskich jak odwaga, solidność, pracowitość, przez które osiągniesz swoje cele. Ale i jako energia męska, to ktoś może pojawić się w Twoim życiu. Raczej powinnaś unikać dominacji i takich egoistycznych pobudek.

(3) wiek dojrzały 20 - Sad ostateczny- Tutaj zdecydowanie większa świadomość życia. Tak jakby oświecenie i w końcu taki impuls, który pomoże Ci znaleźć sens swojego życia. Coś się dla Ciebie zakończy, ale zacznie nowe.

(4) podświadomość –12 Wisielec – Twoje lęki i obawy - Brak pomysłu na życie, taki zastój, nie wiesz co masz robić, ani co chciałabyś robić. Pesymizm. Czekasz, a w tym czasie życie Ci ucieka. Możesz mieć trudność w rozwiązaniu, poradzeniu sobie ze swoimi problemami, uciekanie od nich, odkładanie na bok. Boisz się, że nie masz odpowiedniej wiedzy, umiejętności, aby coś osiągnąć. Obawy przed zawieraniem bliższych znajomości.

(5) świadomość - 2 Kapłanka - Twoje cele i dążenia - dążysz do tego, aby ludzie Cię szanowali. Chcesz obudzić w sobie kobietę, chcesz być siebie świadoma. Taka walka marzeń z rzeczywistością. Masz swój obraz siebie, ale trudno Ci, wcielić go w życie, być może przez to co masz w punkcie 4. Twój cel, to zdobycie wiedzy, może tym chcesz coś sobie, ale bardziej innym coś udowodnić? Chcesz pokazać, że jesteś inteligentna, masz ambicje.

(6) nad świadomość = 14 Umiarkowanie – Ukryte talenty - łagodność, obiektywizm, dystans do siebie samej, otaczającego Cię świata. Tak naprawdę masz takie zdolności w sobie, takie hm pokłady wszystkiego co jest Ci potrzebne do osiągnięcia szczęścia, przynajmniej jeśli chodzi o ten świat wokół Ciebie.

(7) misja = 10 Koło Fortuny – Doświadczyć wszystkiego. Musisz przejść zarówno przez dobro jak i zło, ale to tak ogólnie. Po prostu Koło, to ciągłe zmiany, ciągła nauka, ciągłe odrabianie karmy = zdobywanie doświadczenia, świadomość życia

(8) środki do realizacji misji = 18 Księżyc - Wydaje mi się, że tutaj chodzi o trzeźwe patrzenie na sytuację. Być może i o sny, jako zawarte w nich wskazówki, rady, ale bardziej o umiejętność dostrzeżenia ciemnych i jasnych stron w każdej sytuacji i na tej podstawie przyjęcie odpowiedniej postawy.

(9) karma, kim byłam = 4 Cesarz i (10) co robiłam = 16 Wieża – Byłaś mężczyzną, który być może nie cieszył się autorytetem, nie miał dobrej opinii. Mogłaś doprowadzić do albo swojego upadku - po prostu nie wykorzystałaś życia, tak jak powinnaś, zmarnowałaś jakieś szanse, być może poszłaś, wybrałaś złą drogę, która doprowadziła do Twojej destrukcji. Albo przyczyniłaś się do rozpadu czegoś większego może coś obaliłaś, jakiś system, próbowałaś przejąć władzę?

(11) lekcja 12 Wisielec – Zimna analiza. Trzeba się nauczyć spokojnego życia, bez żadnych szybkich, gwałtownych ruchów. Bez spontanów, które mogłyby spowodować jakieś negatywne skutki.

(12) harmonia/komfort = 6 Kochankowie - Uzyskasz poprzez świadome decyzje. Musisz wiedzieć czego chcesz, nie powinnaś zaczynać kilku spraw na raz, bo możesz mieć problem z ukończeniem każdej z nich. Tylko świadome wybory, doprowadzą Cię tam gdzie pragniesz. A gdzie pragniesz? to też powinnaś sobie uświadomić i zapracować na wszystko, co chcesz mieć w życiu.

(13) wnętrze = 12 Wisielec – Widzisz siebie jako osobę nieśmiałą. Zatrzymałaś się w swoim życiu i nie wiesz jak ruszyć dalej. Być może z przyczyn czysto subiektywnych tak postępujesz, może nie masz pomysłu co zrobić, a może tak jest Ci po prostu wygodnie. Widzisz się jako osobę opanowaną, potrafiącą się skupić, przeanalizować sytuację, ale także wycofać się w odpowiednim momencie.

(14) na zewnątrz = 14 Umiarkowanie - Postrzegają Cię jako osoba, która czasami nie potrafi zachować dystansu do siebie, bez poczucia humoru, taka trochę wycofaną, nieśmiałą. Może unikasz wyjść ze znajomymi? Czasami jesteś przewrażliwiona. Ale także jesteś dokładna, tolerancyjna.

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = 22 Głupiec – Powinnaś iść na przód i się uczyć. Jesteś młoda, życie przed Tobą i powinnaś czerpać z niego pełnymi garściami, tak, aby doświadczyć rożnych sytuacji, a przez wszystkie otrzymać coś najcenniejszego dla siebie - wiedzę.

(16) komfort karm. = 4 Cesarz – Wydaje mi się, że tym razem, w tym wcieleniu powinnaś być zdecydowanie lepszym człowiekiem, niż w poprzednim wcieleniu. Nie powinnaś prowadzić samej siebie do destrukcji, powinnaś być odpowiedzialna, umieć wyznaczyć granice w życiu. Owszem bawić się, ale z umiarem, wszystko dla ludzie, ale i granice są potrzebne.

(17) jak pracować z misja na obecne wcielenie = 8 Sprawiedliwość -

Najogólniej poprzez sprawiedliwe życie. Szczerość, prawdomówność. Życie w zgodzie ze swoimi zasadami, może tradycjami, tym co jest dla Ciebie ważne.

 

Posiadam trzy wisielce. Nie wiem, czy to dobrze wróży w moim portrecie.

Nie wiem jaką jesteś osobą, ale może trochę wycofaną, nieśmiałą, niewierzącą w siebie. Starasz się stać na uboczu, jesteś introwertykiem. Za to w Twojej głowie dużo się dzieje, dużo rozmyślasz, analizujesz, wyciągasz wnioski, może czasami aż za dużo w umyśle tworzysz.

Ale ten Wisielec jako pozytywne karty, ja bym zinterpretowała jako okazja do wyciszenia, dla Ciebie. Zwolnienie tempa, większa świadomość życia, a przy okazji poznawanie siebie i rozwój intelektualny.Rozwój Twoich mocnych stron, taka praca nad sobą, w celu poprawy, doskonalenia się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...