Skocz do zawartości

Karmiczne programy


SowAna
 Share

Polecane posty

Jakich partnerów szukamy podświadomie i dlaczego. Jakich możemy zaliczyć do karmicznych, a jacy są nam dani po prostu, do pomocy stworzenia sytuacji z przeszłości.
Przykład wyliczenia w celu uzyskania liczby, odpowiadającej za karmiczne programy:
Data 20 1 1955
1)Sumujemy liczbę miesiąca i roku urodzenia: 1 + 20 (czy li 1 + 9 + 5 + 5) = 21 = 2 + 1 = 3
2)Od liczby drogi życiowej (w tym wypadku 5) odejmiemy otrzymaną liczbę w pierwszym działaniu 5 – 3 = 2 (lub odwrotnie, wychodząc z założenia „ od większej liczby odejmujemy mniejszą)
3)Do otrzymanej liczby dodajemy liczbę dnia urodzenia: 2 + 20 = 22 (2+2) = 4 ( jeśli przy odejmowaniu wyjdzie ( w tym przypadku zamiast 22) liczba równa 10, 11, 12, 13, 14, to nie redukujemy jej do jednostek, a jeśli wyjdzie 28 wówczas redukujemy (2 + 8 = 10        1 + 0 = 1)
I to jest nasza poszukiwana liczba karmicznego programu partnerstwa.
I jeszcze jeden przykład:
Data 4 5 1963
1)5 + (1 + 9 + 6 + 3)= 24 =2 + 4 = 6
2) 6- 1 = 5
3) 5 + 4 = 9
 
Uwaga: liczba drogi życiowej to dodanie wszystkich liczb daty urodzenia i zredukowanie jej do jednostek, np. (20 1 1955 : 2 + 0 + 1 + 1 + 9 + 5 + 5 = 23  2 + 3 = 5 – jest to liczba drogi życiowej)
 
Jeśli wasz rezultat jest równy :
 
Jedynce- w podświadomości wpisany jest program miłosnego dramatu. Romanse zaczynały się i kończyły  szybko i szumnie. Będziecie szukać w związkach silnych przeżyć. I ten, kto te przeżycia wam dostarczy, tego można nazwać karmicznym, kto będzie z wami w tych przygodach uczestniczyć. Macie także programy dobra, szczodrości, wierności, lecz wszystko to jest dla kogoś godnego tych wartości. Często człowiek, z którym jesteście, związany jest z wami karmą poprzez dzieci.
 
Dwójki – głęboki romantyzm w połączeniu z samotnością. W poprzednim życiu wasza dusza miała mnóstwo rozczarowań i teraz przepełniona jest programami lęków i samotności. Wszyscy, którzy będą zmuszać was do cierpień, albo ci, których wy będziecie zmuszać, będą związani z wami „rozczarowaniem”. Dlatego nie należy szukać związku romantycznego, gdyż możecie wpaść w karmiczną pułapkę, tylko szukajcie równości w słabym wyrażaniu uczuć. Ten człowiek, który zdolny jest podnieść was ponad karmę, będzie obdarowywał was miłością zmieszaną z szacunkiem, a nie po prostu zwykłymi impulsami, pełnymi uznania.
 
Trójki – w poprzednim życiu duszy tej przyszło przeżyć kilka związków, dlatego szczególnego przywiązania do nikogo nie czuje. Natomiast istnieje teraz program emocjonalnych dążeń. Jeśli spotkacie człowieka z takimi samymi zainteresowaniami, z taką samą pasją, to wybierajcie jego, on nie spowoduje waszego cierpienia i rozstania, tylko razem będziecie mogli stworzyć nową życiową drogę. Wśród ludzi z taką liczbą spotyka się wielu takich, których uczucia są powierzchowne i oni powinni teraz uczyć się kochać. 
 
Czwórki – charakter waszego zachowania w poprzednim życiu to przysłowiowe „ze skrajności w skrajność”. Oprócz tego, w podświadomości będzie znajdować się program zbytniej krytyki w stosunku do siebie jak również innych. Wielu przedstawicieli będzie miało zapisane w podświadomości „ brak wyrazistości w związkach”, a niektórzy „głęboka wierność z wpleceniem zazdrości”.  Tak że przejaw karmiczny będzie zależał od waszej drogi, albo będzie to droga oddania i wierności, albo przechodzenia przez „ciężar”… Jest wam pisane spotykać tych, z którymi widzieliście się w przeszłości, tylko że oni szczęścia wam nie przyniosą, jak i wy nie będziecie mogli uczynić ich szczęśliwymi. Szukajcie partnera podobnego do waszej mamy, weźcie ją za ideał, wtedy może i coś z tego wyniknąć. 
 
Piątki – w poprzednim życiu zbyt wiele wymagaliście od partnerów. Wokół was znajdowały się silne seksualne namiętności.  Także podświadomość zachowuje taki program, jak nadmierną dumę. Każdy romans, owiany chłodem – jest karmiczny, jak i romanse przepełnione zdradą i manipulacją.  Dla swojej duszy należy wybrać swoją drogę duchową i jeśli człowiek zgodzi się przejść ją z wami, to właśnie on  będzie posłańcem Anioła- Stróża.
 
Szóstki- w poprzednim życiu człowiek albo był konserwatystą, który był tylko za instytucją ślubu lub wybierał drogę wierności rycerskiej, albo bez ślubu i bronił tego, co jest bliskie jego sercu. Podświadomie poszukujecie człowieka, który by w pełni z wami się zgadzał i troszczył się o was. I jesteście w stanie jego znaleźć.  Jeśli taki człowiek znajduje się w waszej podświadomości, to na pewno spotkacie go. 
 
Siódemki – w przeszłym życiu mogliście albo stale ofiarowywać siebie innym, albo przejawiać skrajną niestałość i egoizm. W waszej podświadomości nie ma programu „udanego  związku”, jednakże można go wypracować, na przykład za pomocą modlitw, odpowiednim zachowaniem. Każdy wasz negatywny czyn lub negatywna myśl może przyczynić się do zakończenia i zerwania  związku, nawet jeśli wy źle będziecie zachowywać się w stosunku do innych ludzi. Związek partnerski jest waszym słabym punktem duszy. Stańcie się bardziej szczodrzy, lepsi, cierpliwsi, to szczęście zawsze będzie z wami.
 
Ósemki – karmicznie będziecie związani z partnerem, który będzie o wiele starszy od was, albo z takim, który będzie podkreślał swoje starszeństwo, albo z takim, który w hierarchii zawodowej stoi od was wyżej. Ci partnerzy gotowi są zrobić dla was wiele, ale czy będą w stanie uczynić was szczęśliwymi, jeśli w przeszłym życiu wy wybraliście karierę i swoje ambicje? Szczęście znajdziecie z człowiekiem, który podzieli wasze aspiracje w nauce, twórczości, sztuce.
 
Dziewiątki – w przeszłym życiu uważano was za niezwykłego człowieka i to jest prawda, lecz większość związków była nudna, nietrwała, krótkotrwała. Czasami macie ochotę znaleźć partnera i ofiarować się dla niego, a czasami na odwrót, jednak w każdym przypadku, wam, we dwoje powinno być ciekawie. Szczęście znajdziecie z tym człowiekiem, który zechce dać wam „miłość na całe życie” i będzie  pomagać w poruszaniu się naprzód oraz wspierać wszystkie wasze plany i idee.
 
Dziesiątka – człowiek agresywnie prześladował swego partnera i teraz może albo w ogóle przejawiać obojętność, albo kontynuować karmiczny program. Wyjście jest tylko jedno, kierować swą energię na zainteresowania i pasje.
 
Jedenastki- człowiek z taką liczbą może być bardzo surowy albo współczujący. Tutaj bardzo dużą rolę będzie odgrywać wsparcie i pomoc partnera. I oprócz tego, partner powinien być bardzo zdolny albo utalentowany.
 
Dwunastki – podświadomie będziecie dążyć do tego, by stać się ofiarą. Nie powinniście wybierać partnera, który żyje życiem wszystkich. Spokojny, cichy dom – to najlepsza przystań w waszym życiu.
 
Trzynastki – w przeszłości nie ceniliście tego, co posiadaliście, miłość, która żyła obok i gotowa była ponosić ofiarę dla was. Teraz przyjdzie pomęczyć się, powalczyć o nią.
Czternastki – sami cierpieliście z powodu tego, kogo kochaliście, jednakże nie uznawaliście tego człowieka, teraz od nowa będziecie się uczyć relacji ludzkich.
 
Emma Lange (źródło: ezo-land.blogspot.com
  • Gratuluję! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...