Skocz do zawartości

Rytuały na Walentynki


Polecane posty

Walentynkowe zaklęcia dla zakochanych:

Jeśli chcesz, by ukochana osoba zwróciła na Ciebie uwagę, wykonuj to zaklęcie o północy w Dzień Św. Walentego najlepiej na wolnym powietrzu, w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

Weź czystą Walentynkową kartkę (kupioną lub wykonaną własnoręcznie, im bardziej oryginalna, tym lepiej) i narysuj wewnątrz pentagram używając tuszu sporządzonego z soku draceny ( magiczny tusz używany przez czarownice we wszystkich rodzajach miłosnych zaklęć dostępny w większości okultystycznych sklepach). Kiedy już to uczynisz, skoncentruj wszystkie swoje myśli na tym, jakim rodzajem kochanka jest osoba, którą pragniesz przyciągnąć, jakie ma np. cechy charakteru, jaką jest osobowością. Uważaj, by nie wymieniać imienia i nie wyobrażać sobie konkretnej osoby. W każdym z pięciu ramion narysuj mniejszy pentagram a następnie w środku każdego napisz swoje imię. Do środka kartki nasyp szczyptę suszonego tymianku (zioła związanego z miłosnymi zaklęciami) wypowiadając przy tym następujące słowa:

 

"Rymem mym,

Tymiankiem tym,

By zwabić uczucie,

Zaklęcie to rzucę"

Zamknij kartkę, włóż ją do koperty, zapal czerwoną świeczkę (najlepiej o zapachu truskawki lub jabłka), następnie upuść kilka kropel płynnego wosku na kopertę formując stempel w kształcie serca.

Tą samą świecą podpal kopertę wraz z kartką. Umieść ją w ognioodpornym pojemniku. Kiedy będzie płonąć wypowiadaj następujące magiczne słowa:

"Kiedy płomień namiętności trawi walentynkę z zielem,

Niechaj moc jej magii sprowadzi ukochanego,

Niech tak się stanie".

 

 

Gdy płomień zgaśnie, a popiół ostygnie, zbierz go i rozrzuć na wszystkie cztery strony świata, w ten sposób kończysz zaklęcie.

 

"Los mój zawsze dotąd był dla mnie nie znany,

A serce pytało gdzie Twój ukochany?

Niebo Cię zesłało wśród lata zieleni,

Jesteśmy sobie widać przeznaczeni."

 

Oczyszczanie miłosnej ścieżki:

Zdarza się, że aby osiągnąć upragnioną miłość, trzeba nam iść drogą krętą i stromą. W takiej sytuacji pomocne może okazać się zastosowanie magii. Seans oczyszczania rozpocznij od kąpieli z dodatkiem goździków i liści laurowych (zaparz je i wlej do wanny) pomoże to pozbyć się negatywnej energii, sprawi że będziesz otwarty (a) na uczucia.

Później napisz swoje miłosne życzenie na kawałku pergaminu wyobrażając sobie iż różowa smuga światła przechodzi przez papier. Tak napisany list wynieś o północy (w dzień Walentynkowy) na zewnątrz i poszukaj najjaśniejszej gwiazdy na niebie. Skup uwagę na niej i powiedź :

 

"Jasna Gwiazdo, której światło rozpala me życzenie,

Usłysz serca mego prośby i spełnij marzenia,

Oczyść miłosną drogę z przeszkód i kamieni,

Niech mój sen o szczęściu w jawę się zamieni."

Noś tę kartkę w lewym bucie do czasu aż czary zaczną przynosić rezultaty. Potem spal ją wyrażając swą wdzięczność.

"Kiedy oczy zamykam mogę marzyć i śnić,

A w tych moich marzeniach zaraz zjawiasz się Ty."

 

 

Aby wzmocnić miłość:

Nawet jeśli w związku dobrze się układa, warto wzmocnić miłość zaklęciem, by łatwiej zniosła wszelkie przeciwności losu i nigdy nie obumarła. Dobrze to zrobić w Dzień Św. Walentego gdyż magiczna moc miłosna wtedy wzrasta.

Oto proste sposoby jak ją rozpalić:

1. Aby zapewnić sobie miłość mężczyzny przez kolejnych 7 lat należy nad łóżkiem powiesić bukiet suszonego krwawnika.

2. Jeżeli chcesz wyzwolić w mężczyźnie miłosne szaleństwo trzeba w nocy, kiedy śpi delikatnie dotknąć jego karku i wyszeptać mu do ucha:

" Płoń pożądaniem i namiętnością, pragnę się cieszyć Twoją miłością."

3. Aby chronić ukochanego przed urokami innych kobiet należy wisiorek w kształcie serduszka dać swojemu ukochanemu i przyjąć od niego taki sam podarek.

 

"Nie wiem czy Cię jeszcze ujrzę,

Czy poczuję ust Twych smak,

Wiem, ze miłość ma nie zgaśnie,

Chodź mi ciebie wiecznie brak."

 

Aby się pogodzić:

1. Jeżeli pokłóciliśmy się ze swoim ukochanym, warto wspomóc pogodzenie odrobiną magii.

Na kawałku drzewa piszemy czerwonym atramentem swoje inicjały a wokół liter rysujemy koła.

Drewienko zakopujemy w ziemię. Wkrótce nasz ukochany wróci i wszystko się ułoży.

2. Jeżeli partner nagle przestaje dzwonić i umawiać się, trzeba na kawałku papieru napisać jego imię i przykleić taśmą przy telefonie, tak aby nie spadł i nikt go stamtąd nie zdjął.

Podczas nowiu (również można to zrobić w dzień św. Walentego) zapalamy różową świecę w porze kiedy ukochany najczęściej do nas dzwonił.

Przez 20 minut wpatrujemy się w płomień świecy i koncentrujemy się na jego imieniu. Jeżeli w tym czasie zatelefonuje ktoś inny, zaklęcie niestety jest złamane i trzeba je zacząć od początku. Czynności powtarzamy przez 7 dni.

Zaklęcie miłosne:

Przygotuj symbole miłości: przedmioty w kształcie serca, pierścionki, przedmioty z mosiądzu lub miedzi, kryształu górskiego. Zaklęcie odpraw w dzień Św. Walentego.

 

Przygotuj: dwie czerwone róże, jabłko, zdjęcie szczęśliwych par trzymających się za rękę lub całujących się ze sobą, jedną wysoką białą świece, jedną wysoką różową świece, cztery czerwone świece, naczynie żaroodporne do którego wlejesz olejek różany, mała doniczkę wypełnioną ziemią, ostry nóż, szklankę wody.

Ustaw wszystkie rekwizyty na stoliku. Stań, zamknij oczy i weź kilka głębokich oddechów, wyobrażając sobie jak wypełnia Cię pozytywna energia. Po paru minutach poczujesz się odprężony (a). Podejdź wtedy do wschodniej części pokoju.

Zapal wschodnią świeczkę (czerwoną) i wypowiedz następujące słowa:

"Niech żywioł powietrza błogosławi tę przestrzeń światłem, miłością i powietrzem i niech mi podaruje prawdziwą odwzajemnioną miłość."

 

 

Zapal południową świeczkę i wypowiedź następujące słowa:

"Niech żywioł ognia błogosławi tę przestrzeń światłem, miłością i ogniem i nich mi podaruje prawdziwą odwzajemnioną miłość."

 

Zapal zachodnią świeczkę i wypowiedź następujące słowa:

"Niech żywioł wody błogosławi tę przestrzeń światłem, miłością i wodą i nich mi podaruje prawdziwą odwzajemnioną miłość."

 

Zapal północną świeczkę i wypowiedź następujące słowa:

"Niech żywioł ziemi błogosławi tę przestrzeń światłem, miłością i ziemią i nich mi podaruje prawdziwą odwzajemnioną miłość."

 

Wróć do stolika, uklęknij, zapal biała świeczkę i rozmyślaj o bogini Wenus. Wyobraź sobie swój przyszły związek. Pomódl się własnymi słowami do Anioła ARNADA.

Zapał różową świeczkę i stań przed stolikiem. Unieś wysoko ręce i wypowiadaj następujące słowa:

 

" Wenus, która lśnisz w nocy,

Obdaruj mnie miłością i użycz swej mocy,

Niechaj miłość mnie odszuka,

Niechaj do mych drzwi zapuka,

Pragnę kochać z wzajemnością,

Pobłogosław mnie prawdziwą miłością,

I niech żadna krzywda się nie stanie."

 

Poczekaj aż różowa świeczka się dopali a w tym czasie obierz jabłko, ostrożnie wyjmij z niego pestki i włóż je do doniczki. Podlej je wodą ze szklanki i wypowiedź następujące słowa:

"Niechaj ziarna wykiełkują, A wraz z nimi niech kiełkuje moja miłość."

 

Następnie zgaś wschodnią świecę i wypowiedz następujące słowa:

"Dziękuję żywiołowi powietrza za to, że pobłogosławił mi prawdziwą, szczęśliwą miłość."

 

Zgaś południową świecę i wypowiedz następujące słowa:

"Dziękuję żywiołowi ognia za to, że pobłogosławił mi prawdziwą, szczęśliwą miłość."

 

Zgaś zachodnią świecę i wypowiedz następujące słowa:

"Dziękuję żywiołowi wody za to, że pobłogosławił mi prawdziwą szczęśliwą miłość."

 

Zgaś północną świece i wypowiedź następujące słowa:

"Dziękuję żywiołowi ziemi za to, że pobłogosławił mi prawdziwą szczęśliwą miłość."

 

Zakończ wypowiadając następujące słowa:

"Niechaj cztery żywioły zwrócą wszechświatu całą moc i energię, która nie została zużyta, praca została zakończona, a krąg zamknięty. Niech się wiec stanie".

Czy mnie kocha?

Powtarzając sobie po cichu imię ukochanej osoby wrzuć mały kamyczek do miski z wodą. Jeśli liczba wywołanych przez kamyczek zmarszczek na wodzie jest nieparzysta to opowiedz brzmi "tak , jesteś bliska jego sercu" jeśli parzysta to "nie".

 

Kto o mnie myśli?

Przygotuj kilka kawałków papieru, napisz na nich imiona osób, które są Tobą zainteresowane.

Włóż wszystkie kartki (nie składaj kartek) na dno wazy. Wlej do naczynia wodę i zwróć uwagę, który kawałek papieru pierwszy wypłynie na powierzchnię.

To jest właśnie osoba, która bardzo o Tobie myśli.

Spełnione życzenie

Napisz swoje życzenie na małym kawałku papieru. Stroną zapisaną połóż je na tacy lub metalowej płycie, przytknij do jednego rogu kartki zapaloną zapałkę.

Jeżeli cały papier spłonie nie będziesz rozczarowany (a) w związku ze swoim życzeniem.

Jeśli cześć papieru i tekstu życzenia zostanie zniszczone - przez pewien czas spełnienie tego życzenia nie będzie Ci dane.

Jeżeli napisany tekst pozostaje nietknięty - spełnienie Twojego życzenia niemożliwym będzie.

 

 

Kocha, nie kocha

Srebrnym nożykiem obierz jabłko w taki sposób, by zdjąć skórkę w postaci jednego, nieprzerwanego paska. Rzuć skórką przez swoje lewe ramię, cały czas koncentrując się na swoim pytaniu, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź.

Jeżeli skórka upadając na podłogę utworzy jakikolwiek kształt z wyjątkiem O lub U odpowiedź na pytanie jest twierdząca.

 

Obrączka

Do złotej, ślubnej obrączki przywiąż kawałek czarnej nitki. Uchwyć nitkę kciukiem i wskazującym palcem lewej dłoni i trzymaj obrączkę zwisającą nad szklanką wody. Następnie puść nitkę.

Jeśli spadająca na dno obrączka dotknie lewej ściany szklanki to odpowiedź na Twoje pytanie jest przecząca.

Jeśli dotknie prawej strony - twierdząca.

Jeśli obrączka dotknie ścianki która leży najbliżej Ciebie, albo też przeciwległą do niej, oznacza to, że wyrocznia odmawia odpowiedzi a ewentualne stawianie pytań może mieć miejsce dopiero po upływie 48 godzin.

 

www.horoskop.wp.pl/kat,1015989,page,5,t ... omosc.html

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walentynkowy rytuał na przywołanie miłości

 

Przygotuj czerwoną świecę, około metra czerwonej wstążki, lustro ok. 1 m długości.

 

W Walentynowy wieczór postaw na stole i zapal czerwoną świecę, obok niej połóż lustro taflą lustrzaną do góry. Owiń je wstążką i na dole zawiąż piękną kokardę po stronie lustrzanej tafli. Unieś nad lustrem dłonie i złóż je razem nadgarstkami do siebie w stronę mostka z koniuszkami palców na zewnątrz tak aby je było widać w lusterku. Zamknij oczy i powtórz 3 razy słowa: Walentynkowa magia niech działa w moim życiu. Niech przyniesie mi partnera, który będzie moją drugą połówką. Pal świecę jeszcze przez 15 minut, potem ją zgaś i powtarzaj ten rytuał przez kolejne dni do czasu aż wypali się świeca do końca.

 

Świecę gaś czymś, kapturkiem lub starą łyżeczką, czymkolwiek byle nie zdmuchiwać.

 

Autorką rytuału jest pani Izabella Podlaska

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...