Skocz do zawartości

Dla dokładnych... i ciekawych


SowAna

Polecane posty

Dla tych, co liczą wibrację dnia :)

Nie raz się zastanawiałam, skoro zmienia się rok numerologiczny, to jak od tego momentu dodawać miesiąc i dzień, nie pasowało mi dodawanie dalej wg roku kalendarzowego, lecz lenistwo powodowało, że od daty zmiany roku numerologicznego do 31 grudnia przestawałam wychodzić na wibrację dnia,ale tym razem się zawzięłam...

Rok czy kalendarzowy czy numerologiczny ma swój początek i ten dzień ma wibrację 1.

Ostatni dzień roku kalendarzowego (jeżeli nie patrzymy na liczby 31.12) jest (przeważnie) 365 dniem roku, czyli jedną z metod może być dodawanie do Twojej drogi życia nie osobno miesiąca i dnia tego miesiąca, lecz jego numer kolejny w danym roku.

Zatem jeżeli ktoś jest numerologiczną 5 i chce znać wibrację dnia, to może to zrobić w następujący sposób:

5 + 2019 (rok kal.) + 276 (dzisiejszy dzień od początku roku kalendarzowego), skracając będzie 5+2+1+9+2+7+6 = 32/5

Ale jak postąpić kiedy od 28 września numerologicznie działa rok 2020 i dzisiejszy dzień nie jest 276 dniem tego roku tylko 6

5 + 2020 (rok num.) + 6, skracając będzie 5+2+2+6=15/6

tak to wygląda:

image.png.82cf2b809bad88bbca7c16f9caeb6a93.png

i tak:

image.png.44b6ae51ce14c7e93d5268e20a4a40bf.png

ciekawym jest to, że dzisiejszy dzień ma w skrócie wibrację 6 i tu i tu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że jak wychodzisz z roku numerologicznego, to jest to nieporozumienie, bo te wibracje liczyło się od roku słonecznego, czyli według urodzin a nie tego lobosowego wynalazku. Tak de facto to świat numerologiczny nie uznaje liczenia Gladys Lobos, ale skoro zaraza się rozpowszechniła, no to została do niej dorobiona również teoria. Ale żeby nie być stronniczą, to powiem, że mi ani jedne ani drugie obliczenia nie pasują do moich wydarzeń życiowych zewnętrznych ani przeżyć wewnętrznych. Też się zawzięłam i to sprawdziłam, rok po roku. I kicha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Elwira napisał:

Ale żeby nie być stronniczą, to powiem, że mi ani jedne ani drugie obliczenia nie pasują do moich wydarzeń życiowych zewnętrznych ani przeżyć wewnętrznych. Też się zawzięłam i to sprawdziłam, rok po roku. I kicha.

ok, jest na Forum wiele innych działów, gdzie możesz wnieść coś ciekawszego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten temat jest zarezerwowany dla Ciebie. Ale, wybacz - to ja decyduję, czy i gdzie będę coś wnosić i bardzo chętnie to zrobię, jeśli będę miała czas oraz będę dysponować jakimiś ciekawszymi informacjami niż ta wyżej. Wprawdzie interesuje mnie mnóstwo rzeczy, lecz nie jestem specjalistką od wszystkiego i mam tą specjalizację dość wąską, tak więc wolałbym udzielać się w tym, co wiem, co umiem. A to akurat wiem.

Może Ciebie nie ciekawi fakt, że moje obliczenia numerologiczne nie pasują nijak do wydarzeń, choć dotyczą one przede wszystkim roku i miesiąca, gdyż dzień jest najbardziej ulotny i uważam, że tylko w prognostyce najważniejszych spraw ma to sens. Na co dzień liczba dnia raczej informuje o szczegółach dnia, o jego atmosferze. Tym niemniej właśnie sposób obliczania tego dnia jest przedmiotem mojego posta i chyba mam prawo się wypowiedzieć, jeśli temat został poruszony, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Elwira napisał:

Rozumiem, że ten temat jest zarezerwowany dla Ciebie.

nie

 

33 minuty temu, Elwira napisał:

wybacz - to ja decyduję, czy i gdzie będę coś wnosić

tak

 

33 minuty temu, Elwira napisał:

Może Ciebie nie ciekawi fakt, że moje obliczenia numerologiczne nie pasują nijak do wydarzeń

ciekawi - lecz w bardziej łagodnej formie niż ta:

 

20 godzin temu, Elwira napisał:

Też się zawzięłam i to sprawdziłam, rok po roku. I kicha.

nie każdemu musi coś odpowiadać, skoro numerologia z tobą nie współgra (a przynajmniej Twoja) to nie oznacza, że innym nie pomoże dodatkowa informacja, którą umieściłam, moze dlatego wiele osób nie chce się dzielić swoimi spostrzeżeniami, bo spotyka ich dziwna realkcja...

brawo Ty <oklaski>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SowAna chyba nie moja reakcja ich spotyka, bo ja tu jestem od niedawna.

Napisałam co napisałam właśnie dlatego, żeby inni wiedzieli, że numerologia może nie współgrać, dałam swój przykład bo ten dobrze znam. Nie mogę wypowiadać się za innych.

A poza tym uważam, że opozycja pozwala na spojrzenie na dane zagadnienie z innego punktu widzenia, inaczej to nie ma sensu, bo wtedy dana dziedzina przekształca się w jedynie obowiązującą doktrynę.

 

Brawo ja... ano tak to jest, jeśli na forum pojawi się ktoś, kto ma odmienne zdanie niż wszyscy :D a i nie wszyscy są obyci, powiedzmy, że jestem gruboskórna i nie potrafię zachowywać się na różowo, tak jak tego oczekują ode mnie inni. Czy to znaczy, że w takim razie mam się zamknąć, bo nie pasuję do towarzystwa? ;p

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...