Skocz do zawartości

zamiary pana wobec pani - Cesarzowa


Haniel

Polecane posty

Witajcie Dobre Dusze !

potrzebuję Waszej pomocy

w rozkładzie kartą na zamiary pewnego pana wobec pani wypadła mi Cesarzowa i trochę nie wiem jak ją zinterpretować. 

Wiem co reprezentuje karta Cesarzowej, ale konkretnie w znaczeniu  "zamiary" nie jestem pewien czy dobrze ją odczytuję.

Rozkład był taki:

co pan czuje wobec pani - 7 Pucharów - tu jest dla mnie jasne, on po prostu jeszcze nie wie co czuje, to karta wielu emocji ale bez konkretnego wyboru - po prostu jeszcze tego nie wie

jakie pan ma zamiary wobec pani - Cesarzowa - czyżby propozycja romansu ????? , będzie zabiegał o nią ??????? POMÓŻCIE PROSZĘ 

przyszłość tej relacji - Gwiazda - tutaj widzę dużą szansę i nadzieję na fajną, trwałą  relację

 

Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję @Reni45 za wskazówki

pomogłaś

wiem, że Cesarzowa na pytanie co myśli to pokazuje, że mu się podobam 

ale pewną dezorientację dała na pytanie o zamiary

ja też widzę w tym działanie - takie jakby zabieganie o względy, adorowanie....

Dzięki za Twoje sporzenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

pierwsze skojarzenie jakie przychodzi mi do głowy na działania jakie pokazuje Cesarzowa to takie zadbanie o drugą osobę, ona troszczy się i dba o wszystko, to zwrócenie uwagi przede wszystkim na własne potrzeby ale tak samo i cudze. To przyjemna karta. Jeśli wypada dla relacji jakichkolwiek to jest uważana za jedną z tych najpozytywniejszych. Ja ją bardzo lubię...

Głowa do góry - jeśli pan jeszcze nie wie co czuje tak jak to piszesz i interpretujesz to na pewno będzie chciał się dowiedzieć więc zadziała, a Gwiazda potwierdza, że można mieć na to bardzo duże nadzieję. Myśl zatem pozytywnie !

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 5.04.2022 o 22:38, Haniel napisał:

co pan czuje wobec pani - 7 Pucharów

wszystko naraz i jednocześnie nic konkretnego

Dnia 5.04.2022 o 22:38, Haniel napisał:

jakie pan ma zamiary wobec pani - Cesarzowa

On Cesarzowa, posiadanie, ład i szacunek dla władzy, Cesarzowa  chce mieć i dostaje, jako matka dba, lecz to nie wynika z zamiarów, tylko z instynktu  

Dnia 5.04.2022 o 22:38, Haniel napisał:

przyszłość tej relacji - Gwiazda

Gwiazda jest sama na karcie, nie lubię jej w pozycji, kiedy pytam o liczbę mnogą, ogólnie spełnienie zamiarów, patrz wyżej :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2022 o 22:38, Haniel napisał:

co pan czuje wobec pani - 7 Pucharów

nic konkretnego, wiele emocji ale niewiele z nich wynika

 

W dniu 5.04.2022 o 22:38, Haniel napisał:

jakie pan ma zamiary wobec pani - Cesarzowa

na pewno poważne i jest pewien, że spełni te zamiary bo jak napisała powyżej @SowAna- Cesarzowa dostaje to co chce 

 

w Gwieździe widzę jakąś nadzieję na fajną znajomość  czy relację ale sama Gwiazda niczego nie gwarantuje

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...