Skocz do zawartości
Motomouse

Sen o ojcu

Polecane posty

Motomouse

Witam, chcialabym prosic o pomoc w interpretacji mojego snu :) . Około rok temu po wyprowadzce z rodzinnego miasta snil mi sie moj tato. A wiec byl to ranek mieszkalismy na jakiejs wsi za domem stala drewniana lawka przy niej stol i dalej jakies krzaki a dalej juz szczere pole. Akcja toczy sie w ten sposob, ze mama w domu przygotowuje jakas potrawe ja wychodze z domu i widze jak moj tata stoi przy stole i czysci bron bo we snie wiem ze jest wojna. Ide szczesliwa do taty zeby z nim porozmawiac i nagle widze jak jacys dwaj mezczyzni w zielonych helmach i plaszczach skradaja sie z karabinami, ojciec jest odwrocony do nich tylem. Przyspieszam kroku w strone taty i tamci mnie zauwazaja wiec ja robie dwa duze szybkie kroki i rzucam sie zaslaniajac ojca. Dostaje kulke gdzies w okolice serca a moze i nawet w serce upadam i czuje cieplo w klatce piersiowej widze tylko niebo i czuje jak umieram wtedy sie budze. Tyle ze ten sen to wydawal sie trwac o wiele dluzej niz ta opowiesc, dolaczone byly do niego wszystkie emocje.. 

Generalnie to mojemu tacie w przeciagu ostatniego czasu nic sie zlego nie przytrafilo nie zaobserwowalam tez nie wiadomo jakich sygnalow ktore mozna bylo powiazac z tym snem. 

Mialam wrazenie jakby to byl sen z poprzedniego wcielenia. Obudzilam sie spokojna wiedzialam ze takie cos mi sie przysnilo do tej pory pamietam ten sen a zadnego innego snu mi sie nie udalo zapamietac. O co w tym moze chodzic ^^ ? 

• Lubię! 1

SowAna
Dnia 9.10.2019 o 21:13, Motomouse napisał:

Mialam wrazenie jakby to byl sen z poprzedniego wcielenia.

może być tak jak piszesz.

Może być też, że jesteś nadopiekuńcza nieświadomie, bardzo związana emocjonalnie, bierzesz na siebie zbyt wiele odpowiedzialności, za dużo poświęcasz (strzał w serce) w relacjach albo z ojcem, albo z ludźmi na których tobie zależy, z którymi jesteś związana emocjonalnie

• Dziękuję! 1

Malina

Wydaje mi się, że to rzeczywiście może być sen z twojego poprzedniego wcielenia albo sen związany z pamięcią twojej rodziny, przodków.Ja nie znam części mojej rodziny ze strony ojca, wiem tylko, że niektórzy przodkowie pochodzili z Rosji i Ukrainy. Zanim się o tym dowiedziałam, śniła mi się co jakiś czas wioska jakby sprzed wojny, w której mówią po rosyjsku. Myślę, że w snach czasami możemy przeżywać podobne wydarzenia, jakie przeżywali nasi przodkowie.

• Dziękuję! 1

Essa

Być może targają Tobą silne konflikty wewnętrzne (wojna), między samodzielnością a ochranianiem bliskich przed niedogodnościami, poświęcanie się sądząc że są zbyt słabi, by sami o siebie zadbać. Może być lęk przed separacją z rodzicem. Serce cierpi. 

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Marika

Piszesz, że sen pojawił się po wyprowadzce z rodzinnego miasta, czyli też z domu rodzinnego. Do tamtej pory mieszkałaś z rodzicami, z którymi zapewne byłaś silnie związana. Być może Twój sen to tęsknota za tym co było, a czego odczuwasz brak. Wojna, mężczyźni z bronią, to obraz smutku i różnego rodzaju lęków. Podświadomie martwisz się nie tylko o siebie, czy w tym nowym miejscu, poradzisz sobie i będziesz w stanie fajnie funkcjonować, ale także pojawia się lęk o rodziców, a szczególnie o tatę. Możliwe, że Wasza relacja jest szczególnie ważna dla Ciebie, dlatego we śnie chcesz go chronić, gotowa poświęcić własne życie, byleby jemu nic się nie stało. 

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...