Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AsPuchar

Analiza relacjii

Polecane posty

AsPuchar

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak postrzega mnie dziewczyna, czy  mam u niej szanse. Zadałem pytanie Tarotowi. Ale nie jestem pewien własnej interpretacji. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość. Korzystałem z tego rozkładu.

Ukryte Intencje

1***********2

******5******

4***********3

MOJA INTERPRETACJA:

1 jak ta osoba mnie widzi SIŁA -  widzi mnie jako osobę śmiałą, odważną oraz atrakcyjną fizycznie.

2 jak wg tej osoby ja ją widzę 9 mieczy - Dziewczyna uważa że mi się nie podoba albo mocno w to wątpi. 

3 jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz Księżyc - dziewczyna ukrywa swoje uczucia, jest tajemnicza, nieśmiała co do okazywania uczuć.

4 co na prawdę czuje ta osoba AS DENARÓW - trudno mi odczytać uczucia w tej karcie, ale są to na pewno pozytywne.

5 jak ona widzi naszą relację MAG -  Dziewczyna myśli poważnie o bliższej relacjiMoże być romans lub coś więcej 

SowAna

2 jak wg tej osoby ja ją widzę 9 mieczy - Dziewczyna uważa że mi się nie podoba albo mocno w to wątpi. - albo jest bardzo nieśmiała, co również widać w Księżycu i sądzi, ze tobie takie dziewczyny nie odpowiadają, że ich nie widzisz (bo jesteś Siłą :))

4 co na prawdę czuje ta osoba AS DENARÓW - trudno mi odczytać uczucia w tej karcie, ale są to na pewno pozytywne.- może czeka na propozycję, SMS, raczej nie ma tu jeszcze uczuć

5 jak ona widzi naszą relację MAG -  Dziewczyna myśli poważnie o bliższej relacjiMoże być romans lub coś więcej  - Mag, zależy jaką masz talię, nie musi być poważny, on raczej nie planuje, karta pokazuje jedną osobę, mężczyznę (nie parę), mi się wydaje, patrząc na wszystkie karty razem, że raczej czeka na to  jak Ty zadziałasz, widzi ciebie w Sile :)

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...