Skocz do zawartości

Związek zawarty w 9 roku numerologicznym


Ciekawa

Polecane posty

Co myślicie o związku zawartym w 9 roku numerologicznym jednej ze stron ( dokładnie dziewczyny )

Czy on naprawdę nie ma szansy przetrwać i wkrótce się rozpadnie? jakie są wasze doświadczenia na tym polu?

 

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia dotycząca tego 9 roku numerologicznego.

Jeżeli np. dostaliśmy ofertę pracy w 8 roku numerologicznym, ale umowa została podpisana w 9. Ma to racje bytu?

Również np. poznajemy kogoś w 9 ( pojawia się ta osoba w naszym życiu ), ale związek rozpoczynamy dopiero po wejściu w 1 rok numerologicznym. Ta relacja wtedy ma szansę na istnienie?

 

Jakie są w ogóle wasze doświadczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma to jakies znaczenie, ale bez przesady pomysl tak jestes w 9tym roku i nie bedziesz pracowac przez rok zawierac znajomosci bo to zly okres ? :PMoim zdaniem po prostu energia niesprzyja rozpoczynaniu tylko zamykaniu starych spraw, moze nowe moga byc np bonusem od losu <myśli> U mnie 9ty byl tragiczny a mimo to poznalem pare osób z którymi mam dobre relacje do dziś ;))

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OkoSaurona napisał:

Na pewno ma to jakies znaczenie, ale bez przesady pomysl tak jestes w 9tym roku i nie bedziesz pracowac przez rok zawierac znajomosci bo to zly okres ? :PMoim zdaniem po prostu energia niesprzyja rozpoczynaniu tylko zamykaniu starych spraw, moze nowe moga byc np bonusem od losu <myśli> U mnie 9ty byl tragiczny a mimo to poznalem pare osób z którymi mam dobre relacje do dziś ;))

Właśnie tyle się już naczytałam i nasłuchałam o tej 9, że to masakra. Dlatego chciałam się podpytać o wasze doświadczenia w tym temacie :-)

Wszyscy twierdzą właśnie tak jak napisałaś kończymy, a nie zaczynamy.

 

Mój 9 rok numerologiczny właśnie się zaczął i narazie jest bardzo dobrze ( w porównaniu z 8 zaczął się zaj****)

Dlatego też zaczynam się bać....

 

Jeżeli chodzi o związek to moja przyjaciółka właśnie ZAKOŃCZYŁA 9 i właśnie to ona weszła w relacje z nowym facetem ( który moim zdaniem nie jest dla niej, jest osobą bardzo zaborczą, toksyczną) dlatego też podpytuję o te związki rozpoczynane w 9 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2019 o 09:20, Ciekawa napisał:

Właśnie tyle się już naczytałam i nasłuchałam o tej 9, że to masakra. Dlatego chciałam się podpytać o wasze doświadczenia w tym temacie :-)

Wszyscy twierdzą właśnie tak jak napisałaś kończymy, a nie zaczynamy.

 

Mój 9 rok numerologiczny właśnie się zaczął i narazie jest bardzo dobrze ( w porównaniu z 8 zaczął się zaj****)

Dlatego też zaczynam się bać....

 

Jeżeli chodzi o związek to moja przyjaciółka właśnie ZAKOŃCZYŁA 9 i właśnie to ona weszła w relacje z nowym facetem ( który moim zdaniem nie jest dla niej, jest osobą bardzo zaborczą, toksyczną) dlatego też podpytuję o te związki rozpoczynane w 9 

 

Ja jestem obecnie w 9 roku i cóż mogę powiedzieć.... Rozpadł się mój długoletni związek w tym roku i spotkałam na swojej drodze dwóch mężczyzn. Ani z jednym, ani z drugim nie udało mi się stworzyć "normalnej" relacji.Były to bardzo burzliwe relację, który dość mocno wpłynęły na moje samopoczucie... więc coś w tej 9 jest <dobani> Mam nadzieję, że w końcu los się odwróci i będzie tylko lepiej :)

  • Lubię! 1
  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2019 o 07:38, Ciekawa napisał:

Jeżeli np. dostaliśmy ofertę pracy w 8 roku numerologicznym, ale umowa została podpisana w 9. Ma to racje bytu?

Również np. poznajemy kogoś w 9 ( pojawia się ta osoba w naszym życiu ), ale związek rozpoczynamy dopiero po wejściu w 1 rok numerologicznym. Ta relacja wtedy ma szansę na istnienie?

Co daty umów, zliczana jest pełna data, nie tylko sam rok ma znaczenie, zależy również od nastawienia konkretnej osoby do "wróżb", mam kolegę, który w 9 roku co chwilę zmieniał pracę, czyli dostawał i tracił, gdzie pod koniec 9-ki otrzymał propozycję i nadal pracuje, 9-ka nie jest po to by straszyć, raczej po to by coś zrozumieć/ coś przepracować.

Z mojego doświadczenia 9 tak jak piszą poprzednicy nie jest rokiem do rozpoczynania, chyba że to jakiś rodzaj nauki, związki , które były zawarte w dniu, którego łączna data dawała 9 nie były udane, natomiast trwały, bo tak trzeba było....

w dziewiątym roku są różne miesiące i dni, które dają inne wibrację, inaczej dla kogoś w dziewiątce będzie wyglądał wrzesień (9), a inaczej przykładowo marzec (3)

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja zawarłam związek w 9 roku numerologicznym mojego byłego chłopaka. Byliśmy razem przez 3 lata dopóki ja nie weszłam w 9 rok numerologiczny wtedy z dnia na dzień się rostaliśmy

więc jak dla mnie jest coś w tej liczbie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...