Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
OkoSaurona

Pierwsza talia tarota

Polecane posty

OkoSaurona

Hej :) zamierzam kupić moja pierwsza talie tarota <mag> zastanawiam sie gdzie kupic, widzialem fajne na aliexpress w spoko cenie, ale moga byc mniejsze i jakos taka sobie czy ma to znaczenie oraz co o tym sadziecie ? <coo>

Ismena

Na aliexpress nigdy nie kupowałam, ale z tego co słyszałam na przesyłkę czeka się nawet do kilku tygodni, a czasami w ogóle nie przychodzi. Zobacz oferty dostępne np. na allegro - przesyłkę otrzymasz dużo szybciej albo w sklepach ezoterycznych internetowych, których jest kilka. Przedmioty są ładnie przedstawione, konkretnie opisane. Możesz również wybrać się do sklepu ezoterycznego w swoim mieście albo księgarni (czasami zdarzają się fajne talie kart) i pooglądać, podotykać i w taki sposób wybrać tę, odpowiednią dla Ciebie talię.

• Lubię! 1

OkoSaurona

Moze faktycznie tak bedzie lepiej. Jeszcze jedno mnie zastanawia wiadomo karty sie niszcza, ale jakby je dac w tzw koszulki przezroczyste ? <myśli>

iwanek

Myślę, że pakowanie kart w koszulki, to mało trafiony pomysł.

Karty będą Ci się slizgaly podczas testowania.

• Lubię! 2

Ismena
Dnia 3.11.2019 o 20:45, OkoSaurona napisał:

Jeszcze jedno mnie zastanawia wiadomo karty sie niszcza <myśli>

Musiałbyś ich naprawdę często używać, aby szybko się zniszczyły ;)

Chyba, że skusisz się na jakąś talię w "cenie promocyjnej", to tutaj może czekać Cię niespodziana i otrzymanie kart wykonanych z dosyć cienkiego papieru. Wtedy rzeczywiście samo tasowanie może być uciążliwe, a karty mogą wyjątkowo szybko się niszczyć - zagięcia, podarcia itd.

• Lubię! 1

OkoSaurona

@Ismena dokładnie tak jest kupiłem w promocyjnej cenie i sa cienkie juz sie niszczą <smutas> Ale spoko jak na pierwsza talie do nauki w sam raz :)Tarot.thumb.jpg.d1d0aab9b90f71b7ba150d7d82a4ec7d.jpg

• Lubię! 1

Essa

To wszystko zależy od wydawcy, Mam kilka talii i widzę, że ich wytrzymałość jest różna. Sama lubię, jak karty są już nieco zużyte, mam wrażenie, że są wtedy bardziej "moje" ;)

Gratuluję zakupu pierwszej talii, piękna grafika, aż się prosi o czytanie :)

• Dziękuję! 1

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

Ismena

Dobry wybór @OkoSaurona, mam tę samą talię :) Bardzo fajnie mi się z nią pracuje, chociaż już teraz rzadko po nią sięgam. Mam ją już kilka lat, ale wcale nie są zniszczone, wręcz w bardzo dobrym stanie. Karty nie są cienkie, ale takie w sam raz.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...