Skocz do zawartości

Koń na śniegu


freakout

Polecane posty

Śnił mi się dzisiaj idący po śniegu koń, który zmierzał prosto w moim kierunku. Z niewiadomych przyczyn wystraszyłem się go gdy znalazł się bardzo blisko mnie i zacząłem biegać między samochodami żeby mnie nie zaatakował (wszystko to miało miejsce na ulicy przy której mieszkam). W pewnym momencie zacząłem rzucać w niego śnieżkami, następnie rzuciłem się na niego by go ujarzmić, po czym okazało się że to była jakaś kobieta - tak jakby postać tego zwierzęcia zakrywała jego prawdziwe "ja" i to kim w rzeczywistości jest ...

 

To był dziwny sen i nie wiem jak to zinterpretować, a zwłaszcza te rzucanie śnieżkami w takiego zwierza...

 

 

Z góry dziękuję za pomoc :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2019 o 16:46, freakout napisał:

idący po śniegu koń, który zmierzał prosto w moim kierunku

 

Dnia 4.11.2019 o 16:46, freakout napisał:

zacząłem biegać między samochodami

 

Dnia 4.11.2019 o 16:46, freakout napisał:

rzuciłem się na niego by go ujarzmić

 

Dnia 4.11.2019 o 16:46, freakout napisał:

to była jakaś kobieta

Może nie umiesz przyjmować otwartości i czystości innych, uciekasz, bronisz się, bez względu na to, kto jest po drugiej stronie barykady, którą sam sobie budujesz i bez względu na to, czy ten ktoś ma dobre zamiary odbierasz to jako atak, i wolisz się ukrywać w rzeczach i miejscach sobie znanych (samochody)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

tutaj chodziło jednak o blokowanie energii seksualnej - koń jest jej symbolem, a śnieżki i rzucanie nimi symbolizują ochłodzenie i blokady...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...